Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

medusa666 demiş ki:
Storm_Warrior demiş ki:
adamların konser yarın yav :S
cuma akşamı(yani bu akşam oluyor kendileri) İNSULA bar da bir programları(yada konser tam bilmiyorum) var idi kendilerinin..bilmediğin üzere :D

yarın olduğunu bende biliyorum anlayacağım :LOL: başka şeylerden söz ediyoruz kısacası
;)

insula programından haberim yoktu öğrenmiş oldum ;)
ayrıca insuladan da iyi bir sound beklenemez zaten..avuç kadar sahnesi var ve bi bina katı sonuçta (hatta dairesi)

lichking23 demiş ki:
Yorumların için saol Fırat. Bu yorumlar sayesinde eksiklerimizi görüp kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz. Sound konusunda sana katılıyorum. Sahnede 1 tane bile monitör yoktu, buda baya etkiledi tabi, neyse bunlar bahane değil, iişallah daha da ii olacağız..

hadi bakalım ;) yeni gelişmelerde de inşallah beraber çıkıcaz çalıcaz daha ;)
çalışın olm çalışın :LOL:

insula programından haberim yoktu öğrenmiş oldum Wink
ayrıca insuladan da iyi bir sound beklenemez zaten..avuç kadar sahnesi var ve bi bina katı sonuçta (hatta dairesi)
:LOL:

c.tesi akşamı andac rock konserinde.
sizleri ilk defa dinledim.gercekten.cok iyisiniz..saglam gidiyorsunuz.ankaranın sizin gibi gruplara ihtiyacı var...
sizin sahneniz derby macıyle aynı saat denk gelince.az dinleyici olmasına ragmen cok iyi eglendik..
terinize saglık..
başarılar..

Teşekkürler. Derbinin olması hakkaten şansızlığımıza geldi ama gerçekten bize çok eğlendik. Başka konserlerde görüşmek üzere..

architect demiş ki:
c.tesi akşamı andac rock konserinde.
sizleri ilk defa dinledim.gercekten.cok iyisiniz..saglam gidiyorsunuz.ankaranın sizin gibi gruplara ihtiyacı var...
sizin sahneniz derby macıyle aynı saat denk gelince.az dinleyici olmasına ragmen cok iyi eglendik..
terinize saglık..
başarılar..
çok teşekkürler.. ewet dinleyici azdı ama özdü dediğim gibi :D herkes eğlenmeyi çok iyi biliyordu biz de çok zevk aldık ...
tekrar görüşmek dileğiyle...

Arkadaşlar başlıkta da görüldüğü gibi grubumuzun ismi artık "Dirilesh" dir. Diriliş isminin başka bir gruba ait olduğunu öğrenince değiştirme kararı aldık.

burası neresi?yanlış mı geldim

liu kang'in solo performansı mükemmel,sindel'in backvokal i de süper olmuş ayrıca scorpionu da unutmamak lazım,barakanın yorumu da süper oturmuş

I’m a little pea
I love the sky the trees
I’m a teeny tiny little ant
Checking out this and that
I am nothing
So you have nothing to hide
And I’m a pacifist
So I can fuck your shit up
Oh yeah I’m small

acaba ken günde ortalama kaç hadoken atıyor...günde kaç sho-ryu-ken çekiliyo sizin haberiniz var mı?

Geri