Ferman (Alternative) - İzmir

cigdems demiş ki:
gelişim de bi süreç doğru fakat burda yanlış olan ve tartışılan söylemin kulağa hoş gelmeyişi...
ben de eleştirilerin yerinde ve dozunda yapılması gerektiğini düşünüyorum.
hani okunduğunda yönlendirilmene izin verecek cinsten ama bu tarz bi ağızla konuşulduğunda pek de bildiğimiz "eleştiri" kalıbına uymuyor :)

bu da benim fikrim yanlış anlamayın ama uzun zamandır beğenerek dinlediğim bi gruba düzgün olmayan basit cümlelerle yaklaşıp buna da "eleştiri" adını veren ikeaboy tavrına yaklaşımımdır :)

teşekkürler çiğdem.biliyorum hep yanımızdasınız.eksik olmayın.eksik birsürü yanımızın olduğunun farkındayız ve zaten bunların üstüne gidiyoruz..ama artılar eksilerden çok daha fazla..bunu herkes biliyo ama...neyse hadi...destekleyen ya da desteklemeyen herkese teşekkür ederim

Evet geçen hafta dediğimiz gibi hatta fazlası oldu ve hem "Iced Earth"hem de "Lost Prophets" çaldık.Çok keyifliydi.Bize katılan ve bizimle beraber eğlenen herkese çok teşekkürler
Her hafta yeni bir şarkıyla karşınızda olcaz ve olmaya devam edeceğiz,ilginize bilginize efem

arkadaşlar ferman bu hafta itibariyle perşembe günleri Eskişehir 222 de çalmaya başlıyor...bunun yanısıra çok yakında fermanın kendi şarkılarını dinlemeye başlayacağız..halen c.tesi günleri dungeon barda çalan ferman şimdilik süpriz bir kaç yerde daha çıkıcak..zamanı gelince haberdar edicem herkesi...
şeboşiiii

selam arkadaşlar;
çok sefgili ferman üyeleri ben eskişehirden tuuçe..;)çok memnun oldum sizi burda dinlediğim için geçenlerde.çok da başarılıydı tebrik ederim.her perşembe elimizden geldiince eskişhir 222 parkta sizi yalnız bırakmamaya çalışcazz:)kocamaaan öptüm
ps:atılcım bekleriz sonerle gelin buyrun yardıralım içelim anasını satiim;)

Tuçecim eyvallah ya,çok sağolun misafirperverliğiniz için.gerçi biraz sancılı bi anımızda takıldık ama emin ol perşembe daha eğlenceli olucak ,herkese selamlar görüşürüz.

Evet herzamanki gibi bu hafta da ekledik bi şarkıo daha "Muse - Hysteria" da artık ferman repertuarında bulunmakta.Bu arada c.tesi de gayet güzel eğlendik sanırım.Bizimle eğlenen herkes saolsun
Ayrıca haftaya da bi placebo gelir mi ...belli mi olur belki gelir

olum Tunç sen ne biçim adamsın yaa.Hani istemiyodun S.O.A.D'dan şarkı çalmak.Neyse biz bi ilk önce "placebo - Without you i'm Nothing" yapalım bu cumartesiye ondan sonra düşünürüz system veya muse.
Bu arada Ufak bi hatırlatma "Without you i'm nothing'i" ben terennüm eyleyeceğim.Ama daha başka şarkılar da söyler miyim?.. Pek sanmıyorum.Ferman'da bu iş Soner(Ferman-Vokal)'in işi.
Hadi tekrar görüşünceye dek esen kalın

Geri