Ferman (Alternative) - İzmir

Eskişehir'de pazar günü bizle birlikte deliren herkese sonsuz teşekkürler.Hepiniz çok iyiydiniz.Yakında yine ordayız.hatta belki bu pazar Makineyle beraber.Nası olur?

sizi bi kere dinleyebildim ama bence gayet iisiniz,özellikle parçalar çok güzeldi!geç çıktığınız bi gün mutlaka dinlemeye gelcem;)hepinize slmssssss

Bizi nerede dinlediğini de yazsaydın keşke,çünkü ona göre sana nerelerde ne zaman çıkyoz söyleseydik.Ama şöyle bişey de yapabiliriz
Ferman @
12 ağustos c.tesi @Dungeon Bar-İzmir
17 ağustos perş @222 Park-Eskişehir

Bir de ayrıyetten çaldığımız parçaları biz de seviyoruz.Yani mecburiyet işi yapılan şarkılar değil.O yüzden sanırım seninle aynı yerlerdeyiz.Kendine iyi bak bekleriz

Herkese merhaba..uzun bir dönemden sonra yenilenmiş,istediğimiz gibi bir repertuarla karşınızdayız. son dönemlerde insanlarda" düğün grubu" diye nitelendirilen grupların dışında daha agresif (aynı zamanda kendi istediği müziği yapan) , rock müziği daha iyi yansıtan iki farklı tarz oluştu bence. biz ikinci gruba kendimizi dahil etmeyi tercih ettik uzun zaman önce ve mutluyuz. her ne kadar bu tarzın belli bir raya oturması zaman alsa da "makine" grubu gibi biz "ferman " da bu tavrımızı devam ettirmek istiyoruz...

Görüşürüz, bekleriz.

Uzun zamandir görüsemedik özledim sizi
Eskisehir falan iyi isler yapmissiniz daha iyilerine layiksiniz (bende artoya gülsene çalayim daha :oops: )
öptüm alayinizi :LOL:
bide bu aralar nerde dinlicez sizi??

victorwooten demiş ki:
Uzun zamandir görüsemedik özledim sizi
Eskisehir falan iyi isler yapmissiniz daha iyilerine layiksiniz (bende artoya gülsene çalayim daha :oops: )
öptüm alayinizi :LOL:
bide bu aralar nerde dinlicez sizi??

Tahacım biz de cok özledik seni be :D . Kardeşim sen de büyük işler yapmışsın. Yavaş yavaş nickine doğru yaklaştığına eminim.

Bizim bu aralar E.Foça da bir bar barla görüşmelerimiz sürmekte. Eğer anlaşabilirsek salı veya çarşmba başlıyacaz. Eylül ortasına kadar da orda olucaz sanırım.

Sonra kürkçü dükkanına :D Bornova ya dönücez. Taha cım bakar ol kendine...

ferman_vocal demiş ki:
Herkese merhaba..uzun bir dönemden sonra yenilenmiş,istediğimiz gibi bir repertuarla karşınızdayız. son dönemlerde insanlarda" düğün grubu" diye nitelendirilen grupların dışında daha agresif (aynı zamanda kendi istediği müziği yapan) , rock müziği daha iyi yansıtan iki farklı tarz oluştu bence. biz ikinci gruba kendimizi dahil etmeyi tercih ettik uzun zaman önce ve mutluyuz. her ne kadar bu tarzın belli bir raya oturması zaman alsa da "makine" grubu gibi biz "ferman " da bu tavrımızı devam ettirmek istiyoruz...

Görüşürüz, bekleriz.

oo yol süper, zaten belliydi repertuvardan falan, ancak bu tarz gruplardan "punch"ı kaybettik, sizi de göremiyoruz malesef.
dungeon bitti mi tamamen?

TeRLiK demiş ki:
ferman_vocal demiş ki:

Görüşürüz, bekleriz.

oo yol süper, zaten belliydi repertuvardan falan, ancak bu tarz gruplardan "punch"ı kaybettik, sizi de göremiyoruz malesef.
dungeon bitti mi tamamen?

Terliğe teşekkür ederiz. Evet gitaistimiz Atıl'ın da bahsettiği gibi bugün itibariyle Eski Foça Dip Bar'da sahne alacağız 1 ay boyunca. Dungeonda da eylül sonu gibi başlamayı düşünüyoruz. Ama yine de ne olur bilinmez. Repertuar çalışmalarına yaz işi sebebiyle ara vermek zorunda kaldık. Yeni sezonda "Makine" ve "Ferman" aynı sahneyi paylaşacak bi aksaklık olmazsa. Bu arada "Punch" ı biz de özledik. Duyduğumuz kadarıyla en son Alaçatı'da bi organizasyonda yer almışlar fakat işlerimiz sebebiyle gidemedik.
Yorumların için sağol.
Görüşmek üzere...

tabi sen bi ferman ı öslersin satennnn alla allaaaaa :p hiç dio mu bak yurdumu ösledim mahallemi ösledim çığın ı ösledim,cıq cıq cıqqq çoook ayıpp... :twisted:

cumartesi arkadaşlarımı yolladım sizi seyretsinler diye
hep bi "makine" daha olsa diyip duruyorlardı ben de sizi dinlesinler istedim
ama çıkmamışsınız
bi ton küfür yedim "o berbat grup mu makine gibi" şeklinde

çıkıp çıkmayacağınızı buralara da yazarsanız en azından annemin kulakları çınlamaz

TeRLiK demiş ki:
cumartesi arkadaşlarımı yolladım sizi seyretsinler diye
hep bi "makine" daha olsa diyip duruyorlardı ben de sizi dinlesinler istedim
ama çıkmamışsınız
bi ton küfür yedim "o berbat grup mu makine gibi" şeklinde

çıkıp çıkmayacağınızı buralara da yazarsanız en azından annemin kulakları çınlamaz

TeRLiK çim bir kaç mesaj öncesini okursan eğer Dungeonda Eylül de başlayacağımızı ve 1 hafta itibariylen e.foça Dİp Bar'da sahne aldığımızı görebilirdin :!: . Gözünden kaçmış sanırım :D Neyse Ferman arkadaşlar 15 ağustos itibariyle 1 ay süresince Eski Foça Dip Bar da sahne alıyor.

Bu arada görüşlerin için teşekkürler TeRLik

başarılarınızın devamı :) uzakta olunca ancak burdan takip edip de neler yaptığınızı dinlemekle yetiniyoruz ama az kaldı...

ii bakın kendinize, görüşmek üzere.

Bu akşam Felix te sizleri zileme fırsatı buldum bulmasına ama yaptığınız müzik hakkında bişey söylemek istemiyorum .Bu akşam orda sizleredn birisinin yapmış olduğu bir terbiyesizlik mi desem kız arkadaşına hava atmak maksadıyla yapılan bir boşboğazlık mı desem ,artık adı siz koyarsınız.Demek istediğim şudur ki eğer aynı işi yaptığı insanlara saygı göstermeyip onları hor görmeye kalkarsan ve onlarla dalga geçersen gün gelir o insanlar üstüne BASıp seni ezerler!Ne yazıkki bu akşam ferman grubunun bir elemanı sıralarının gelmesini beklerken sahnede çalan grupla dalga geçme gereğinde bulunmuştur.Eğer böyle birşey yapacaksan kulaktan kulağa yapmanı öneririm.Yoksa biri benim gibi bunu istemeden de olsa duyabilir...ve sonuç belli.Bundan böyle bu tip hatalar yapmaman umuduyla.
İçhuzurunu sağlaman dileğiyle

Geri