Ferman (Alternative) - İzmir

Sevgili artiz kim olduğunu bilemiyorum ama bizim sıramız gelmeden önce hipnoz ve çirkef çıktı.İki gruptaki insanları da tanıdığımı düşünüyorum.Ve gruptan herhangi birinin de yalnızca kız arkadaşına "hava" (neyse!?) atmak için böyle bişey yapmayacağını düşünüyorum.Umarım bu senin bir yanlış anlamandır.Zaten değilse ve sen bu iki gruptan birindeysen benimle de konuşabilirsin.
kendine iyi bak,kolay gelsin

Bu arada arkadaşlar "ferman" artık "Felix Bar"da
Pazartesi 22:00 @ Felix Bar
Cumartesi 23:00 @ Dip Bar (Foça)
Pazartesi 22:00 @ Felix Bar
Cuma 22:00 @ Felix Bar

Yine aynıyız,yeni şarkılar yine var.Görüşmek ümidiyle esen kalın efem

cigdems demiş ki:
geliyoz yarın akşam felix'e :) görüşürüz...
E gelin artık zaten.Biz de özledik sizi bizleri dinlerken görmeyi.Yeni şarkılarla ve hatta bestelerle "Felix Bar"da olacağız.Bekleriz efem :)
Bu arada haftaya pazar ferman, Eskişehir 222 Park'ta haberiniz ola.Hatta grubun bile bundan haberi yok daha :twisted:

FermanBas demiş ki:
Sevgili artiz kim olduğunu bilemiyorum ama bizim sıramız gelmeden önce hipnoz ve çirkef çıktı.İki gruptaki insanları da tanıdığımı düşünüyorum.Ve gruptan herhangi birinin de yalnızca kız arkadaşına "hava" (neyse!?) atmak için böyle bişey yapmayacağını düşünüyorum.Umarım bu senin bir yanlış anlamandır.Zaten değilse ve sen bu iki gruptan birindeysen benimle de konuşabilirsin.

Bu iki gruptan biri olsa sanırım sahnedeyken senin söylediklerini duyması imkansız :LOL: Ayrıca "benimle de konuşabilirsin" demişsin peki siz neden bunu tercih etmediniz dalga geçmek yerine :?: :twisted:

Selam millet, nasıl gidiyor bakalım ? Duyuyorum da gelemedim daha Felix'e, en yakın zamanda yeni şarkıları dinlemeye gelicem.
Bu arada kim kime ne demiş bilmiyorum ancak piyasada, özellikle de Bornova'da sahne alan tüm gruplar birbirlerini aşağı yukarı bile olsa tanırlar ve genelde de arkadaştırlar ya, dalga geçme hadisesini okudum da; yanlış anlamış olabilirsiniz bence. Tabi çok dışardan bir yorum gibi gelebilir ama Ferman'ı iyi tanıdığımı düşünüyorum. Avukatları değilim tabii ama arkadaşlar arasında yanlış anlamalar da olabilir. Rahat olun, hoşça kalın gençler

Holly demiş ki:
FermanBas demiş ki:

Bu iki gruptan biri olsa sanırım sahnedeyken senin söylediklerini duyması imkansız :LOL: Ayrıca "benimle de konuşabilirsin" demişsin peki siz neden bunu tercih etmediniz dalga geçmek yerine :?: :twisted:
İşte Benim de söylediğim tam olarak buydu zaten ben onlarla dalga geçmem söylemem gereken bişey varsa onlara söylerim senin de dediğin gibi.Neyse bence uzatmaya gerek yok Zaten bu yazılanların kime yazıldığını bile bilmiyorum.Umarım biraz olsun niyetimi anlatabilmişimdir.Tekrar görüşmek ümidiyle esen kalın.

samwise demiş ki:
Selam millet, nasıl gidiyor bakalım ? Duyuyorum da gelemedim daha Felix'e, en yakın zamanda yeni şarkıları dinlemeye gelicem.
Bu arada kim kime ne demiş bilmiyorum ancak piyasada, özellikle de Bornova'da sahne alan tüm gruplar birbirlerini aşağı yukarı bile olsa tanırlar ve genelde de arkadaştırlar ya, dalga geçme hadisesini okudum da; yanlış anlamış olabilirsiniz bence. Tabi çok dışardan bir yorum gibi gelebilir ama Ferman'ı iyi tanıdığımı düşünüyorum. Avukatları değilim tabii ama arkadaşlar arasında yanlış anlamalar da olabilir. Rahat olun, hoşça kalın gençler
Sonunda sizi de görebildik Sema hanım.E artık bigün biz çalarken de gelirsiniz hem dinlersiniz hem de hasret gideririz.

atıl nbr abi gecen msj cektim pek salamadın ama nese :? abiden ogrendim sizi dedim madem ole gidim izleyim bizim bi arkda ferman vokalin arkımş felan filan bole bi gaza geldik senden ricam ne zmn? nerde? cıkıonuz saat kacta? hbr verirsen sevinirim ustad (kadir)

serlairen demiş ki:
atıl nbr abi gecen msj cektim pek salamadın ama nese :? abiden ogrendim sizi dedim madem ole gidim izleyim bizim bi arkda ferman vokalin arkımş felan filan bole bi gaza geldik senden ricam ne zmn? nerde? cıkıonuz saat kacta? hbr verirsen sevinirim ustad (kadir)

Kadircim Erdem arkadaşımın da belirttiği gibi...
Yani yukardaki program :)

Daha önceki mesajını görmedim sanırım ya da gördüm de unuttum :?
Kadircim her zaman bekleriz.

Cuma akşamı bizle beraber Felix Bar'da eğlenen herkerse sonsuz teşekkürler.Programın sonundaki MUSE faslı hepimiz için güzel oldu sanırım :)
Ve evet Kadir program şöyle yukarı bakmaya üşendiysen :) :

Pazartesi : Felix Bar
Cuma : Felix Bar

Görüşmek ümidiyle esen kalın efem

geliriz kardeşim, gelmez miyiz hiç :LOL:
FermanBas demiş ki:
samwise demiş ki:
Sonunda sizi de görebildik Sema hanım.E artık bigün biz çalarken de gelirsiniz hem dinlersiniz hem de hasret gideririz.

ferman

FermanBas demiş ki:
Cuma akşamı bizle beraber Felix Bar'da eğlenen herkerse sonsuz teşekkürler.Programın sonundaki MUSE faslı hepimiz için güzel oldu sanırım :)
Felix'e gittiğimiz nadir günlerden biriydi o cuma ve ferman grubunu hiç dinlememiştik, tamamen tesadüftü yani :) ama gerçekten inanılmaz eğlendik! hatta tüm şebekliklerimizi dikkate alıp istek parçalarımızı çaldınız, biz de bağıra bağıra söyleyip size eşlik ettik :p muse faslını hiç söylemiyorum bile, çok güzeldi! yolunuz açık olsun arkadaşlar, iyi çalışmalar...

çok özlemişim sizi dinlemeyi, çoook keyiflendim cuma felix'te sizi dinlerken :) tek kelime ile harikasınız... başarıların devamı :) görüşürüz yine ;)

cigdems demiş ki:
çok özlemişim sizi dinlemeyi, çoook keyiflendim cuma felix'te sizi dinlerken :) tek kelime ile harikasınız... başarıların devamı :) görüşürüz yine ;)
Walla saol çiğdem ortam giderek güzelleşiyor sanırım felixte.Biz de birkaç yenilik yapacağız daha da iyi olacak sanırım.Sonra görüşmek ümidiyle esen kalın efem

Geri