Erman Baykan(Enst.Gitar)Giresun

TaRzMaNyA demiş ki:
Selam...Abi bastan soyle gireyim.
Seni biraz gec kesfettim ama ii oldu ya ilk olarak cook duydugun bi seyden bahsedeyim cok muhtesem gitar calıyosun..İnsan dinledikce dinlio.Yani yanında olup o parmakları izlemek ne kadar zevklidir kim bilir...
Bu arada bende Giresun da fakulte de okuyorum seninle tanısmayı cok isterim..Eger sanada uygun duserse bir gun..
GİTAR SANA YAKISIYOR:)
Ben Burhan ALPER...

Burhan selam...Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim estağfurullah...Bende çok görüşmek isterim.Mutlaka görüşürüz Giresunda gidilen yerler belli zaten :D

ermancıım ellerıne saglık yenı parcanda harıka olmus daha fazla bişiii sölemiyorum... çünkü busöyliceklerimi biliosun ve bunlerı bende binlerce kez duydun sen daha cooook harikalar yaratacaksın be çocuk...abi daha balık sözünüğ unutmadım ha oraya gelince balıkşar senden rakı benden...
bide pedal aldımda sırası nasıl olcak erman::))) :LOL:

zorbay demiş ki:
ermancıım ellerıne saglık yenı parcanda harıka olmus daha fazla bişiii sölemiyorum... çünkü busöyliceklerimi biliosun ve bunlerı bende binlerce kez duydun sen daha cooook harikalar yaratacaksın be çocuk...abi daha balık sözünüğ unutmadım ha oraya gelince balıkşar senden rakı benden...
bide pedal aldımda sırası nasıl olcak erman::))) :LOL:

Uğur sağolasın güzel düşüncelerin için...Sen gel yeter ki rakı,balık kolay iş :D Pedal sıralamasını da rakı,balık yaparken konuşuruz :D ..Artık hangi pedal nerden çıkar o kafayla bilemem :LOL: :LOL: :LOL:Başarılar sanda Uğurcuğum...

Güzel sözler hakettiğin için bence anlam kazanıp guzel oluyorlar...İçi bos sozler değiller yani..
Neyse ben su an bursa dayım.Yakında gelecegim ve o zaman haber vermeye calısrım sana...
GORUSMEK DİLEÐİ İLE

TaRzMaNyA demiş ki:
Güzel sözler hakettiğin için bence anlam kazanıp guzel oluyorlar...İçi bos sozler değiller yani..
Neyse ben su an bursa dayım.Yakında gelecegim ve o zaman haber vermeye calısrım sana...
GORUSMEK DİLEÐİ İLE

Burhan tekrardan teşekkürlerdüşüncelerin için...Mutlaka bir şekilde haberleşiriz;bende çok memnun olurum... :D

ilkerweb demiş ki:
Yolun açık olsun dostum. Kişisel proje olunca içim bir kıpraşıyor. Bilmem nedendir :)

İlker kardeş çok teşekkür ederim....Seninde yolun sonsuz açık olsun..''Tatlı Rüyalar''favorim bu arada İlker ;) Hepberaber;kişisel projelerimizin sonuç vermesi dileğiyle :) Saygılar....

Merhabalar.. Erman Abi Müzikten,gitardan çok iyi anlayan bir insan..duygularını gitara yansıtabilen birisi..gitar tekniğini çok beğeniyorum..Çalışmalarının hepsini dinledim.. Yenilerini bekliyorum.

GiTaRiST_17 demiş ki:
Merhabalar.. Erman Abi Müzikten,gitardan çok iyi anlayan bir insan..duygularını gitara yansıtabilen birisi..gitar tekniğini çok beğeniyorum..Çalışmalarının hepsini dinledim.. Yenilerini bekliyorum.

GiTaRiST_17 ilgin için,düşüncelerin için çok teşekkürler.Daha müziği öğrenmeye çalışıyoruz. :) Sağolasın tekrardan...

Norton;sen gerçekten delisin buna karar verdim :D

Sagol Erman abi bizde sizin yolunuzda gelmeye calısıtoruz bakalım İnsallah sizinde yardımlarınızla bir gun belki yanınızda yururuz...(Biliyorum guzel bir hayal:) )Ama neden olmasın..??

abıcım erman baykanı dınleme sansını yakalamış bır dınleyıcı olaraktan onun ellerıne saglık dıyorum muhteşemdin dıorum ve yolun acık olsun.ha unutmadan emreyede burdan senı(sizi) dınleme sansını bana yasattıgı için teşekkür ederim.basarılarının devamını dılerım ERMAN BAYKAN...
saygılar sevgıler bızden...

UZUNGITAR demiş ki:
abıcım erman baykanı dınleme sansını yakalamış bır dınleyıcı olaraktan onun ellerıne saglık dıyorum muhteşemdin dıorum ve yolun acık olsun.ha unutmadan emreyede burdan senı(sizi) dınleme sansını bana yasattıgı için teşekkür ederim.basarılarının devamını dılerım ERMAN BAYKAN...
saygılar sevgıler bızden...

Teşekkürler eksik olma Uzun Gitar...Güzel düşüncelerin için teşekkürler... :)

Geri