Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Recto görmeyeli uzun zaman olmuştu forumda. Bu arada fotoğrafların kalitesi de ayrı güzel çok güzel göstermiş bebekleri.

Bir kez daha ağzımın suyu aktı amfilere, gitarlara. Güle güle çalın. :)

Öncelikle güle güle kullanınn.Hem Axe hem eleven hoş olmuş. Mystery of Scarlett yakalamışken sorayim. Laney kabinden memnunmusunuz bu tarz bir setup için. Bende 1x12 sini düşünüyorum.

Öncelikle güle güle kullanınn.Hem Axe hem eleven hoş olmuş. Mystery of Scarlett yakalamışken sorayim. Laney kabinden memnunmusunuz bu tarz bir setup için. Bende 1x12 sini düşünüyorum.
Kabindeki speaker karakteri çok değişiriyor olayı. Eğer bu tip rack prosesör kullanacaksan referans monitör daha dinamik ton verir diye düşünüyorum ben(y) Celestion Seventy 80'ler hafif bas karakterli ve ben bası seviyorum:D

2061-nazar-boncugu_8271.jpg

laney'i sadece kabin olarak kullanıyorsun değil mi? tubeman ile lambalı amfi tonlarını alıyorsun sanırım.

Ne kadar kabin denebilir tartışılır ama evet kısmen öyle.

Pedalın o kadar karakteristik bir yapısı var ki, telefon kulaklığına bile bağlasan benzer tınlıyor neredeyse. Bu sebepten yıllardır favori pedal/preamp benim için. Uzun yıllarda öyle kalır diye düşünüyorum. Her zaman baskın olan onun karakteri, amfi, kabin işin baharatı. Amfi seçmez stüdyo seçmez, mis. Zevk renk tabi.

Tubeman değil bu arada, V Twin.

Fender Amerikan Standart Stratocaster(2014)
Tech 21 Trademark 60
T-rex Fueltank Jr.
Crybaby gcb85
Fulltone Ultimate Octave
Visual Sound Route808
Ve son gelen Boss BD-2. Canon 50mm ile gelince daha afilli fotoğrafı oldu zillinin :)
Bir pedalboard'a ihtiyacım var sadece onu da kendim yapmaya çalışıcam büyük ihtimalle, buradaki başlıklarda oldukça paylaşım mevcut becerebilirsem ekleyeceğim.
20151228_031432.jpg

IMG_9153.JPG

Geri