Joker (Rock) - Ankara

EFE..... GİDİYORSUN, ÇOK ÜZÜLDÜM, BAŞKA NE DENİLEBİLİRKİ...

( Moderator Arkadaşlar , smile sevmiyorlar galiba , mesajımı silmişler :oops: , bi sürüde açıklama yapmışlar.....
*Foruma yazım şartlarını okuduğumdan biliyorum 8O nasıl yazılacağını.
İnsanlar duygu yada düşüncelerini illa uzun uzun cümlelerlemi anlatmalılar, vede diğer mesajlardaki kullanılan smile vurguları çokmu yerinde ve gerekli miktarda. Demekki iki satıra , dört adet smile fazla bulunuyor . Kullanırken bu orana dikkat edin arkadaşlar ).

Yine aynısını yazarak ( smile sız) , EFE'nin gidişi , bundan duyduğum üzüntü ......

Rock' N Win ....JOKER'in bundan sonraki sürecinde , sadece bi yapı taşı olarak kalması dileği ile , başarılarının devamını diliyorum .... Daha büyüğü , bigün ,Kağıt Uçak'la gelicek ,bundan eminim . :)

Selamlar, Öncellikle Memo seni yazdıklarından dolayı kutluyorum, güzel bir cevap vermişsin (casser :) ) . Basçı konusuna gelince hakikaten efe abinin ayrılması çok kötü olmuş, şahsen isledikçe beni gaza getiren biri kendisi.. Umarım en yakın zamanda eskisini aratmayacak bir basçı bulursunuz. Kolay gelsin, başarılar.

Merhabalar arkadaşlar, Cumartesi gerçekten harikaydı, yaşamak lazım anlatmakla olmaz, tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, ellerine sağlık, Seyirci, mekan, ses, ışık, ısı, hava, su, yer, gök, herşey harikaydı, :LOL: bizi destekleyen dostlara da tekrar teşekkürler. Crazy blooded jokermg ile ilgili olarak gereken cevabı vermiş, başka birşey söylemek gereksiz. Efe olmadan bu iş nasıl olacak bilmiyorum bende, onunla çok eğleniyorum sahnede, çok arıcam onu, canım Efe, daha gitmedin bizimlesin, yarın ne olacağı belli olmaz, belki beraber devam ederiz ;)

Desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz :D
Umarım bu mutluluğu en yakın zamanda sizler de yaşarsınız.

Yasemin'in belirttiği gibi Efe'yle çalmak büyük keyifti bizim için.
Ayrılık kolay olmayacak.

Bu arada ilanımıza gösterilen ilgi bizi çok mutlu etti.

Sanırım yeni basçımızı tahminimizden önce belirleyebileceğiz.
Seçim yapmak da zor olacağa benziyor.
Henüz yüzyüze gelip, çalmamış olsak ta başarılı ve güzel şeyler yapmaya istekli arkadaşlara benziyor hepsi.

Umarım biz, Efe ve onlar için en hayırlısı neyse o şekilde sonuçlanır bu arayış.

Kolay gelsin hepimize :)

Not: Henüz karar verilmemiş olduğu için bizlerle çalışmak isteyen arkadaşlar hala irtibata geçebilirler.

Vaay! Emre Bey :)
Yanılmamışım tahminimde.

Eski öğrencilerimin güzel şeyler yaptıklarını gördükçe koltuklarım kabarıyor, gurur duyuyorum :D

Ben de sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum :metal

Görüşmek üzere :beer

JOKER performanslarını inşallah sezon sonrası şehir dışına da taşımak istiyor.

Çevremizde yarışma grubu olarak takılan arkadaşlara da teşekkürler.. Mühim olan o havayı üniversite yıllarından bu yana tekrar solumaktı.

Adımız joker, müziğimzde joker olacak tüm kulaklara...
Sevgiyle. !

AHHH MAZİ :metalhead !!!

saklkent.jpg

Arkadaşlar,tebrik ediyorum.Gayet keyifliymiş sizi izlemek. Rock and win'deki performansınız internetten indirdiğim mp3ünüze kıyasla kat kat daha iyiydi bunu bilin. İlerlediğinizin somut bi kanıtıdır bu. Yolunuz açık olsun.

Joker'i Rock'N'Win'de ilk 10'a girdiği için kutluyorum.Zaten böyle olacağından emindim. Joker'i yolundan çevirmeyi düşünenler iyi avuç yalamıştır bu güzel olayın ardından... :twisted: :pandik

Tüm Joker Elemanlarına Sevgiler! :metalhead :zipla

Rock On!!!!!

Çok teşekkürler arkadaşlar :)

Bu arada bir hatırltama:

JOKER Grubu artık Overall'da Çarşamba yerine Cumartesi günleri sahne almaktadır.

Herkese duyurulur :beer

Geri