Joker (Rock) - Ankara

The-Dark-Rider demiş ki:
Joker'i yolundan çevirmeyi düşünenler iyi avuç yalamıştır bu güzel olayın ardından... :twisted: :pandik

T

ya bişey demiyim diyorum dayanamadım....insanların işi gücü yok Jokeri yolundan çevirmeye mi uğraşcak,joker zaten kendi kendine dönüp duruyor...ayrıca birisi de yazmış ilerleme kaydetmişsiniz diye....ee 15 yıldır birazcık ilerleme olmazsa tuhaf olmaz mıydı zaten 8)

tebrik ederim

gitarast demiş ki:
The-Dark-Rider demiş ki:
Joker'i yolundan çevirmeyi düşünenler iyi avuç yalamıştır bu güzel olayın ardından... :twisted: :pandik

T

ya bişey demiyim diyorum dayanamadım....insanların işi gücü yok Jokeri yolundan çevirmeye mi uğraşcak,joker zaten kendi kendine dönüp duruyor...ayrıca birisi de yazmış ilerleme kaydetmişsiniz diye....ee 15 yıldır birazcık ilerleme olmazsa tuhaf olmaz mıydı zaten 8)

tebrik ederim

Ben de seni tebrik ederim ;)

Sen işi gücü bırakıp bizimle uğraştığına göre bize kafayı takan başkaları da olabilir :D

Üç günlük gurpların halini gördükçe 15 senedir iyi kötü birlikteliğimizi sürdürmüş olmanın ne denli büyük başarı olduğunu anlamanı beklemiyorum ama bilmen gereken şey şu:
Joker grubunun şu anki elemanları 1-2 senedir Joker grubunda beraber çalmaktadır.

Hal böyle olunca başlangıçtan bu yana grubun ne kadar ilerlediğini görmemek için insanın gözlerinin yanlış yerde bulunması gerekir :D

Her neyse, zaman zaman düşmanca hareketlere maruz kalmaya alıştık artık.

Seven sevmeyen herkese teşekkür ediyoruz :)

Not: Bu akşam değil artık Cumartesi geceleri Overall'dayız :beer

ilk 10 a girmeniz çok güzel,tahmin edilebilecek birşeydi gerçi,sadece joker internetle biraz fazla ilgileniyor,yani bırakın abi buraları millet uğraşsın,gidin müziğinizi yapın siz,ne güzel babalar gibi grubunuz var(birdaha sizi buralarda görmeyim :elsallaa başarılar)bana bi demo yollayın,arşivime katayım

Sağolasın :)

Evet haklısın internette biraz aktifiz (aktifim).
İnternetin tanıtım ve tanımadığımız insanlara ulaşmak için sunduğu olanakları kullanmayı seviyorum sanırım.
Ancak fark etmişsindir ismimiz duyuldukça bizler de yavaş yavaş geri çekiyoruz kendimizi.
Gevezelik :D yapmamaya çalışıyoruz.

Adres verirsen posta ile yada e-mail'ine parçaları gönderebiliriz.

Kolay gelsin
Başarılar :)

Not: Bu arada 666. mesajı sen yazmışsın, kutlarım ;)

Mrb joker demolarınızı dinledim ama küçük bişey kafama takıldı eleştiri olarak almayın ama bas gitarı ağırlıklı tutmasanız daha kaliteli sound lar çıkartabilirsiniz bu kayıtları yaparken dinlemedinizmi? ayrıca bunun yanında kaliteli müzik yapmayıda başarmıssınız başarılar...

Tebrikler arkadaşlar, rock and win'de parçanızı dinledim. Çok beğendim. llk üçe girmenizi bekliyordum açıkçası. Ellerinize sağlık. Demonuzu nasıl edinebilirim? (Ruhun Gemisi-Korhan)

Çok teşekkür ederiz :)

Diğer arkadaşlara söylediğim gibi adres verirsen postayla, yada e-mail adresine gönderebiliriz demoyu.
Aynı zamanda imza bölümümdeki Joker linkini tıklayıp şarkıları dinlemek ve mp3 seçeneğini sağ tıklayarak indirme şansın da mevcut.

Ruhun gemisi'ne başarılar
Kolay gelsin :)

erginn demiş ki:
Mrb joker demolarınızı dinledim ama küçük bişey kafama takıldı eleştiri olarak almayın ama bas gitarı ağırlıklı tutmasanız daha kaliteli sound lar çıkartabilirsiniz bu kayıtları yaparken dinlemedinizmi? ayrıca bunun yanında kaliteli müzik yapmayıda başarmıssınız başarılar...
Selam :)

Bas gitar konusunu biraz daha açarsan sağlıklı yanıt verme şansımız olacaktır.
Eğer bas gitarın ses olarak yüksekliği ise sorun, miksaj sırasında biraz abartmış olabiliriz, haklısın :)
Eğer çalış olarak hareketliliği ve etkinliği ise sözünü ettiğin, o nokta bizi çok rahatsız etmiyor açıkçası.

Ama yine de düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederiz :)

Kolay gelsin

Ya evet sesin çok açık olduğu ön planda ama bass notalarını kim yazıyosa eğer yada ritm leri davula uyum sağlayan RİTM ler olsun diyorum çünkü ritm yok direk sözlerle birlikte notaları basmış bass cı ark:) örn : saz gibi yani bu sadeleşirse diye bi öneride bulunabilirim sizde beni dinlediğiniz için tşk ederim..

iyisiniz hoşsunuz,bilhassa standart bar repertuvarına mümkün mertebe uzak durmanız takdire şayan
da
gitar tonlarınız çok sert, bazı parçalarda baya baya sırıtıyo hatta.

naçizane eleştirim budur,

sevgiler saygılar

Teşekkürler arkadaşlar :)

Eleştirileri dikkate alacağız.
Gitar tonları derken tizlik ise farkındayız, çözmeye çalışıyoruz. Amfiler yeni olduğu için henüz alışamadık tonlara.

Overall, A.Ayrancı'da Güvenlik Caddesi üzerinde. Yukarı doğru giderken postaneyi geçer geçmez 50 metre yukarıda solda.
Eski Karpiç Bar'ın olduğu yer.
Sezon kapanmadan bekleriz merak edenleri.

Görüşmek üzere :)

666 olayı hakkaten ilginç,neyse sizi bende en yakın zamanda canlı canlı dinlemeliyim,birde dikkat ettiğim birşey var türkiye müzik camiasındaki gençler güzel işler çıkartmaya başladı,geçen fanta gençlik festivaline gittim(heryer sığır sıpa doluydu)neyse adamlar enstrumantaliteye önem veriyorlar(athena bile)buda sizin gibi gruplar için sevindirici olsa gerek,gelecek içinde iyi,millet deep purple coverlayan grup kurmak istiyor,ne bileyim 70ler dinleniyor 80ler öyle,demekki müzikte atılım yakın,en önlerdeki yerinizi alın(tek temennim bu)
ya birde alakasız olacak ama zoom 505 alırsam beni ne bekliyor jokermg,nasıldır bu alet kullanmışlığın varmı(gerçi sen korg cusun ama :) )
ayrıca madem tanıtım,yaptırın bi joker tshirt,ben güzel güzel giyerim,hadi başarılar

Teşekkürler :)

Sezon kapanmadan herkesi bekleriz canlı canlı Joker izlemeye.

T-shirt olayını uzun zamandır planlıyoruz ancak bir türlü hayata geçiremedik.
Hazırlattığımızda öncelikle bizi sürekli takip eden sevenlerimiz olmak üzere elimizden geldiğince çok Joker severe giydirebilmeyi istiyoruz :)

Görüşmek üzere :beer

Not: Zoom 505 konusunda diyebileceğim şudur ki:
Ben Digitech ve Zoom'dan oldum olası hazetmemişimdir.
Distortion tonları hep aşırı dijital gelmiştir.
Ancak son dönemde gittikçe düzgün performans gösteren modeller çıkartmaya başladılar.
Denediğimde 505 MKII amfiyle beraber hiç te fena sonuç vermemişti yanlış hatırlamıyorsam ama yine de iyice araştırmak icap eder almadan önce.

Umarım faydalı olabilmişimdir :)

Geri