Joker (Rock) - Ankara

Devi-D demiş ki:
Slmsss....
ya sezon bitmeden geliriz yine diyoduk olmadı... :cry: neyse artık eylülden itibaren yine her hafta yanınızdayız....
yeni basçının işi zor efe çok iyiydi... iyi şanslar diliyorum....
herkese ii tatiller...
Efe'ye buradan tekrar selam.. Madem bahsi geçti.
Yeni basçı arkadaşımızı da göreceğiz. Bence yavaşça ısınyor gibi.... hayırlısı

Ama şu an sadece ahçılar değişti. Yemeğimiz aynı. Ee ufak değişiklik var tabi menüde. O da yeni tat olsun.
Gel mutfak kapanmadan...:)))))

Uzaklardan da olsa kalbim Joker'le atıyor :)
Başarılar diliyorum ve sevenleri Joker'i yaz sıcağında yanlız bırakmamaya çağırıyorum .

Görüşmek üzere :beer

JOKER SEZONU KAPATIYOR. :!:

Son performans bu akşam 12:00 .

Overall,Güvenlik cad. ANKARA

Jedai Özgür on the drums... Saadet-i Mecburiyet-i Aile
Yer Antalya.

On the klavye-Totocan: Daha yeni döndü Bulgaristanda ki köyünden.
Ankara'da.Klavyesini dövüyor.

Basçı: 8O Hangi basçı ? :roll: Yine bir basçıyı daha kaybettik. :kafaat Yeni basçıda Kıbrısda Üniversite kazanacağı tuttu.. Basçı lazım yeni sezona :!:

Murat malum sikke çıkaryor. Hala Kazıda!

Yosi: Kararsız kazım ! Tatile gideyim mi kalayım mı turunda olduğuna eminim.

On the other gitar Ibo yani ben de Amerika'ya hayırlısıyla.

Eylül de tekrar buluşmak üzere.. Herşey gönlünüzce olsun. Allahaısmarladık :elsalla . Hoşçakalın :metal

Evet bir süre için Joker sezonu kapamış görünüyor.

Eylül ekim gibi bomba gibi tekrar sahnelerdeki yerimizi almayı ve sizleri karşımızda/yanımızda görmeyi umuyoruz.

Tüm Joker severlere ve grup arkadaşlarıma iyi tatiller diliyorum.

Emre'de Kıbrıs'a üniversite okumaya gidiyormuş üzüldüm.

Daha önce bana ulaşan basçı arkadaşlarla irtibat kuracağız ama onlarda bu arada isterlerse joker ibrahim arkadaşa e-mail yoluyla yada 0542 7326963 nolu telefonundan ulaşabilirler.

Görüşmek üzere :)

:D:D:D jokere burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorm maddi manevi her yönden :p. gönül isterdiki tam birbirimize alıştığımız yerde bırakıp gitmesem ama şartlar böyle :(. yeni gelecek olan bassçı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum. kendinize iyi bakın ;)

Sağol kardeş :)

Biz de sana beraber geçirdiğimiz keyifli programlar için teşekkür ediyoruz.
Oku da adam ol, müzik karın doyurmaz :) Kız da vermezler adama :D

Kendine iyi bak.
Yavru vatanda bizi unutma :)

Görüşürüz

Amerika'nın Doğduğu yer dedikleri Boston diyarından herkse merhaba... :elsalla Dedik okuma bitmez geldik buralara..Aslında iş arkadaş ziyaret amaçlı geliyorduk. Hazır da gelmişken Berklee Müzik okulu'nun da yaz programı varmış. Dedik girek bre.... Klasik Rock Müziği üstüne eğitim varken kaçmazdı tabi.. ne öğrensek iyidir. Aslında en önemlisi buradaki havayı solumak tabi... :LOL: Gerisi pentatonik minör veya majör ya da bilemedin Blues.... :LOL:

Bu akşam Meatloaf konseri var.. Kaçmazdı ama.. 55 $ olunca biletler dokunuyor tabi cebe...Daha yeni verdik Journey konseri biletine ..İple bekliyoruz haftasonunu.. On the Klavye totocan.. Senin için dinleyem valla Seperate Ways'i..

Bu arada bir "şey" :metalhead almışım ki.. Aman nazar değmesin..

Tüm jokerseverler selamlar..
Tabi öncelikle bizimkilere...on the guitar Murat, Yasmin, on the drums Jedai Özgür, ve Tuşlu Totocan

Selamlar :)

İbo yeni maceralarıyla aramızda, ne güzel :D

Ben de halen Efes'teyim. Yavaş yavaş Ankara'yı ve sahneyi özlemeye başladım :)

Anima grubunu dinledim ve bence çok başarılılar.
Joker adlı bir şarkılarının olması da hoşumuza gitmedi değil.
Ama grup olarak herhangi bir tanışıklık ve bağlantı söz konusu değil.

Evet Millet,

Ben beyaz cicimizle (Mr. Gibson ) :tap: Amerikalardan döndüm. Grup Murat ve Özgür'ün namevcudiyetinde şu anda takır takır rock yapıyor. :metal

Sağolasın Arda(Gitar) ve Mete(davul)..

Bu hafta davulda zannımca Özgür tekrar dönüyor Joker sahnelerine..

Bekliyoruz !
Not : Çok kalabalık oluyor. ;) Dışarısı serin diye sıkı giyinmeyin ! :p

JOKER
OVERALL, Cumartesi-24:00

Az kaldı az.

Yakında Ankara semalarında uçmaya devam edeceğiz tekrar ma-aile :)

Bu akşam için arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Cumartesi herhalde Ankara'nın en kalabalık mekanı Overall'du.zannediyorum. Zira kapıdan dönenler çok olmuş. Sonradan öğrendik. Zaten sahneden indiğimizde saat 3:30 du. Saat 4 kapanış derseniz. İçeride o kadar insan hala gitmemişti.. Hayret valla...

Bu hafta Arda yoktu. Ben tek gitardım. Herşey mükemmel giderken valla nazar değdi. 5. parça da gitti bizim ince mi teli.. !! 8O Kaldık 5 telle dıstımdız... Ne hikmet-ül gitarmış şu bizimkisi.. akord kaçmadı ama ince "Mi"siz zorladı bir kaç parçada, neyse ki idare ettik valla !

Buradan "Müşteba" ya teşekkürler. Bir koşu tel bulup geldi gecenin yarısında... (Biz de yedek tel taşıdığımızı sanıyormuşuz :!: :?: )

Özgür döndü. Şimdi tek yolcumuz var gelecek. On the guitar Murat. !
Seni de bir an evvel bekliyoruz aramıza ... 8) Yeter o kadar topladığın sikkeler yahu !!! :D

Haftaya yeni parça geliyor. Journey'den. Süpriz olsun bari o da ....

Gün sayıyorum ben de artık.
Bir kaç hafta içinde sahnedeki yerimi almaya başlarım kısmetse.

Nazar değmesin, güzel geçiyormuş programlar eskisi gibi.
Umarım yakında yeni mekanlarda da boy gösterebiliriz ;)

Jokerseverler bizi artık nerede olsa yalnız bırakmazlar herhalde :)

Görüşmek üzere :elsalla

Merhaba Arkadaşlar, Rock kardeşliği adına herkesi Cumartesileri Over All'da görmek isteriz, sabaha kadar müzik yapıyoruz, eksik halka Murat beycim de artık kazmayı bırakıp gelse iyi olacak ;) :twisted:
Sevgiyleeeeeeeeeeee

Az kaldı az...
Dünyanın diğer ucundan çıkmaya az kaldı :D

Oradan dönüşüm biraz zaman alır ama belki yerel bir kaç enstruman filan alır gelirim ben de ;)
(Amerika'nın yerel Gibson'u gibi olmaz belki ama olsun idare ederiz :D )

Jokermg, pek yakında...

Akşam tüm arkadaşlarıma başarılar :)

cumartesi akşamı overall'da ilk kez dnleme fırsatım oldu...
gerçekten çok eğlenceli bir geceydi, çok eğlendik açıkcası...
sizleri tekrar dinlemek dileğiyle

Cok teşekkür ederiz, bizde cok keyif alıyoruz Over All da çalmaktan, ozellikle geçtiğimiz cumartesi atmosfer harikaydı, herhalde sizinde katkınız vardı :p her zaman bekleriz :elsallaa gorusmek uzere

Yarın akşam için güzel bir gelişme varmış sanırım :)
Arkadaşlarım gerekli açıklamayı yapacaklardır herhalde ;)

Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum
Keşke orada olabilseydim :(

Görüşürüz

Geri