Amatör çizerler buyrun buraya...

ha birde yeni bir çizgiroman a başlamaya karar verdim ben ya arkadaşlarla güzel bir konu bulduk fantastik coşacaz biraz eskizi yapayım bakalım güzel olursa devam ederiz

ooo ne güzel bea. ben de fırsat bulursam bir yere yollarım resimleri. fakat benim resimler genelde günlük yaşamdan alınmış soyut resimler, sıradan dediğimizhüseyin amcalar mualla teyzelerin karikakatürlerinin ayrı bir dünya da yansıması...

ya abi ben fikir üretiyorum ama çizemiyorum. yani karikatür olayını yapamıyorum. fikir olarak bir olayı tasarlıyorum kağıda dökemiyorum. sonrada öyle kaybolup gidiyor :(

daha 3-4 sene oncesine kadar durmadan çizerdim
okulda fln asılırdı karikatürlerim, çizimlerim
artık hiçbirşey çizemiyorum
zamanım da olmuyor, canım da istemiyor
bir zamanlardaki en sevdiğim iş şimdi sıkıcı geliyor
hayat sıkıcı...

Themiracle ın imgeselleri ilgi çekici...Bende belki bir gün koyarım karakalemlerimi...Birşey söylemek istiyorum çoğu kişinin karakalemlerinde gördügüm kadarıyla parmakla gölgelendirme vs. yapılmış.Bu çok yanlış ve sizin kalem kullanışınızı baltalayacak birşey.Sadece tavsiye...Birde tarama yöntemi öneririm...;)

bende karikatür çiziyorum arada.çizgiler güzel oluyor-daha dogrusu begenirler genelde- ama espri bulmak konusunda pek iyi degilim,çok zor bişey,yapanlara helal gercekten :D

themiracle senin resimlerini çok beğeniyorum ben ya! hepsini kaydetip msnde avatar yapıyorum yaw :D kızmadın dimi :p

voon sen eprilerini lillian a ver
lillian sende çizimlerini voon a gerçi gene bişey değişmez ama arada anlaşın işte :p

ben daha çok bakarak çiziyorum-yani kafamdan bi figür uydurup onu kağıda dökemiyorum kötü oluyo- bakarak yaparsam hiç başından ayrılmadan sessiz bi ortamda olduğumda kendimi tatmin etcek kdr güzel oluoy aslında.. ama şu sıralar kuşun kalemim kalmadığı ve almaya üşendiğim için pilot kalem yapıyorum fenada olmuyo hani!! =)
printerı kuruym tekrar-taratıcam...

ya bende çizenlerdenim..hemen hergün birşey beni dürtüyor çizmek için...zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile!!ileride daha da gelişip dergi olayına girmek istiyorum!!! 8)

bunlarda benim 15 yaşındayken :roll: karaladığım birkaç şey kalite için özür :oops: scannerim yok dandik bi webcamle çekmiştim :D
747.jpg

Geri