Suspect

HoDJa demiş ki:
thesuspect demiş ki:
SUSPECT bu akşam çaçaron bar da (bursa) bir süpriz yapabilir . ilgililere duyurulur....
valla sayın the suspect,
teşrif edeceksiniz diye bi şarkıyı sound check esnasında prova bile yaptık.
ancak gözlerimiz yollarda kaldı..
darısı bi sonraki sürprize ne diim...
valla ne deseniz hakl1s1n1z ama evli ve çocukluyum :)

şafak 257 bitmiyor kardeşim çıldırcam ya 7 aydır bu meret yerdeyim dahada var neyse yüzmiyonuncu maşşalah konserine katılırım biterse askerlik cd bekliom mektub bekliom

SUSPECT
SILIKON

11 mart 2005 cuma
bursa - çaçaron bar
konser başlangıç : 20.00
giriş : 7,5 ytl

ve 100. konser anısına bir sürü süpriz ......

100 Kere Maşallah Konseri
afis.jpg

the Suspect..ilk kes h2000 de canlı izlemiş ve çok beğenmiştim..gerçekten çok iyiler..yolları herdaim açık olur umarım..

İzmir taraflarınada gelseler ne güzel olucak herşey..konsere gidecek olanlara iyi eğlenceler.. :roll:

morvedelisi demiş ki:
the Suspect..ilk kes h2000 de canlı izlemiş ve çok beğenmiştim..gerçekten çok iyiler..yolları herdaim açık olur umarım..

İzmir taraflarınada gelseler ne güzel olucak herşey..konsere gidecek olanlara iyi eğlenceler.. :roll:

teshekkür ederiz. izmir ile ilgili bir süpriz de çok yak1nda yapabiliriz.

yeni bir sevindirici gelişme ! SUSPECT albümünün dağıtım için atlantis müzik ile anlaştı. bundan sonra albümlerimize ulaşmak çok daha kolay olacak.

EVET , 100.konseri de arkam1zda b1rakt1k. ne yalan söyliim . bashtan biraz endisheliydim . ancak geç de olsa , salonun dolmas1yla keyfim yerine geldi .

öncelikle bizi yaln1z b1rakmad1klar1 icin seyircilerimize , sonra da silikon a teshekkur ederim. silikon nun , çok yak1nda kopacaklar1ndan eminim. bir yerde , silikon konser ilan1 görürseniz sak1n kaç1rmay1n :)

bana gelince , bizim için bu kadar önemli bir gecede bizi yaln1z b1rakmayan alp "alphie" , mustafa "speedy" , sükrü "shuko" , serkan "keskin" , tuna "katli vacip" , caner "wishmaster" , ve 90 lar1n bash1nda beraber tak1ld1g1m1z tüm "koruyucu pasaj1" ekibine teshekkür ederim. sizleri orda görmek beni gururland1rd1.

san1r1m play listimiz ile de hepinizi mutlu ettik.

ne diyeyim. çok yak1nda tekrar beraber olmak dilegi ile.

murat "köfte" güney

Geri