Let It Flow

ekipmanı nedir gitarcı abimizin desem ?? yeni bir klip yeni bir albüm.sert birşeyler bekliyorum.müziği bilmem ama duygu olarak.aslında albüm çıkmadan önce klip yayınlansa.daha mantıklı olur.bence.başarılar dilerim.

behemod demiş ki:
ekipmanı nedir gitarcı abimizin desem ?? yeni bir klip yeni bir albüm.sert birşeyler bekliyorum.müziği bilmem ama duygu olarak.aslında albüm çıkmadan önce klip yayınlansa.daha mantıklı olur.bence.başarılar dilerim.

Ekipmanım, "Epiphone Les Paul Classic", "Boss GT-8 Guitar Effects Processor", "Marshall MG Series 100 HDFX" Kafa + kabinler (full stack), "Behringer Ultra-G GI100 Active Guitar Di-Box"

Umarım tatmin edici bir cevap olmuştur.
Yorumlarınız için teşekkürler.

Mutlulukla..

Aynen ilk albüm çıkışı A Dirge gibi hoş olmuş diyebilirim bende yeni albüm teaseri için.

Devamını da yakında bekliyoruz. :)

Başarılar, sevgiler ...

behemod demiş ki:
sadece izmir mi :) klip çalışması ne alemde? albüm de gelse artık değilmi.

Tabi ki sadece İzmir değil.
Daha önce konser verme imkanımızın olmadığı şehirler de konser trafiğimize dahil. Kesinleşince duyuracağız.

Klip çalışmasının ilerleyişinden çok memnunuz. Elimize ulaşan demo montajdaki sonuç bile bizleri çok memnun etti. Bittiği zamanki hali gerçekten güzel olacak.

Az önce de belirttiğim üzere, albüme çok az kaldı.
Sıkı durun!

Mutlulukla..

eee artık çıksa albüm.yada en azından klip yayınlansa.tabii bunu sizler daha iyi bilirsiniz ama.bizde dinleyiciyiz.bu arada ''meanings'' albüm kapağı bellimiydi.birde site hala yapım aşamasında sanırım.sıkıcı sorulara cevap verdiğin için teşekkür ederiz ''deaf'' :)

behemod demiş ki:
eee artık çıksa albüm.yada en azından klip yayınlansa.tabii bunu sizler daha iyi bilirsiniz ama.bizde dinleyiciyiz.bu arada ''meanings'' albüm kapağı bellimiydi.birde site hala yapım aşamasında sanırım.sıkıcı sorulara cevap verdiğin için teşekkür ederiz ''deaf'' :)

Albümün maalesef ufak bir gecikmeye uğraması söz konusu. Bu durumun sorumluları mutlaka zamanı geldiğinde gereken açıklamayı yapacaklardır. Albüm ve klip ile ilgili her işlemle Hammer Müzik ilgilenmekte olduğundan, ne yazık ki, "artık albüm çıksın, klip yayınlansın" demekle bir yere varılamıyor. Bizler de inanılmaz sabırsız durumdayız. Fakat, beklemek şu an için tek çare.
Evet albüm kapağı uzun süre öncesinden hazırlanmış durumda. Aslına bakacak olursanız, her türlü görsel, ve site de dahil, albümle ilgili herşey hazır durumda. Sadece talihsiz bir zaman kaybına uğramış durumdayız. Büyük olasılıkla en az 1 ay daha bekleyeceğiz hep beraber.
Dediğim gibi, zamanı geldiğinde bu durumun sorumlularından mutlaka bir açıklama duyacaksınız.

Rica ederim :)

Mutlulukla..

Öncelikle müziğinizi çok beğeniyorum, başarılarınızın devamını bekliyorum.Size birkaç sorum olacak.Brutal vokal yapmak hakkında düşünceleriniz neler?neden hiç bir şarkınızda brutal vokal yapmıyorsunuz?bence müziğinize gayet uygun olurdu.şarkıların hepsinde değil tabi ama 1,2 şarkıda da duymak isterdim açıkçası.

Geri