Sokak Köpekleri

abi tam gaz devam grup ya daha geçen bizizdelerdi..bu arada her türlü kayıtları cemin kendisinden tedarik edebilirsiniz arkadaş bütüngün bestekarda oturuo zaten ya vakıfın orda yada doğanın yanında... içki paraları kalmıyıncada direk kendileri satmaya da kalkıo :p ya ben çok sewerim sokak köpeklerini bence ankaranın en ii grubu

sadece ankaranın değil bence türkiyenin en iyi gruplarından...... punk gruplarının içinde albüm yapabilecek seviyede olan bi sokak köpekleri bide cemiyette pişiyorum var ama maalesef böle iyi gruplara albüm çıkarabilecek babayiğit daha doğmadı...... inşallah bigün bu dileklerim gerçekleşir......

cd süper ya dün aldım
defalarca dinleidm şarkıların bi kısmını biliyordum da o kayıt harika.
bence geilnebilecek son noktaya en yakın gruplardan biri.

cemiyette pişiyorumuda bence dinle...... bu çıkardıkları son demoları her yönden baya kaliteli..... öncekilerde kaliteli ama bu demo bi başka güzeldir.....

köpekler ve sonra zibidiler. albüm yapılcaksa en başta bu adamlara yapılması gerekir. ama ne yazıkki bazi şeylerin değeri bilinmiyor..daha ciddi işler için bu adamalrın para kazandırması gerekir. buda biraz dinleyiciye bağlı.

ya sokak köpekleri çarş yada pazar fln bu aralar yani çıkıolar gene ve ben gene izliyemiceeeeeeeeeeeeem aptal gibi cezayı yedim 1 sene dışarı çıkamm aneme yalvarcam ağlıcam nolur dicem ya cidden nolur affetsinler son bidaha yapmıcammmmmmmmm

bugün dinnedim onları..çok geç oldu ama süper oldu..
en kısa zamanda onları bi konserdede izlerim umarım..
bu arada Cem'in sesi hakkaten harika..cure için de çok saol;)

oo dilaracım ojjgelmişen sefaler getirmişen evet cemin sesi güzel gerçekten boys dont cryıda küsel çaldılar

yaılmıosam ve gene ertelenmese bu pazar bizizdeler the next high wayde çıkcakmış galiba

dinledim bugün sizin bazı şarkılarınızı, beğendim! sadece beğendim de değil, çok beğendim! konser monser olsa da gelsek canlı canlı dinlesek bi de...

ewet önce çit yaptılar 2 gün sonra herkesi karakola götürdüler şimdilerde ertunun yandaki otopark biziz
n arkası fln idare edio millet ama cidden nefes aldırmıo polis her apartmanın arkaya bakıo ve direk karakola yani...ben köpekleri bayadırda görmüom bestekarda ama bende bayadır inmiom ...ama dedim gibi konser büük ihtimale pazar bizizde

Geri