Turgut Berkes

Malûm sebeplerden dolayı 2000 yılının Kara Kutu'sunu dinleyemeyenler için de güzel bir fırsat...

Benim için sıkıntılı bir zaman diliminde İlban Ertem'in fotoğraflarıyla birlikte "Hep Sen Vardın" gerçekten iyi geldi. Gelecek ay yeni bir şarkıyla, yeni fotoğraflarla karşılaşırız umarım. Beklemeye değiyor :)

Miyauv süper bi haber hemen yeni başka parça var mı diye soralım malum karakutu üzerinden 6 yıl geçti web site enfes bu arada full album konmasıda ayrı bi güzellik 192 kbps de kalitesi :p

birde gerçi turgut bey e sorulmalı yeni çalışmaları yok mu om organizasyonun pilli bebek ve karakutu nun tadı damağımızda kaldı :D

Afilli_Gizem demiş ki:
turgut berkes in ilk albümü neydi arkadaslar?ve nette sarki sözlerini bulamiyorum!kendi sitesinde dahi yok..Yardimci olabilicek varmi?

www.karakutu.info adresindeki "Karakutu 2000" linkinden Turgut Berkes'in 2000 tarihli "Karakutu" adlı albümüne ve sözlerine ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Tekrarlamaya gerek yok aslında ama bir kere de ben ileteyim, yeni şarkılar her ay birer birer siteye eklenecek, şimdilik ilk şarkı "Hep Sen Vardın", unutmayın tüm şarkıları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

son haberler şöyledir ki; temmuz ayinin sarkisi "kaldirim kenari çiçeği" şarkısının mixi devam ediyor.. şahsen çok sevdiğim bir şarkıdır bunu da belirteyim :)

heartcore demiş ki:
Afilli_Gizem demiş ki:
turgut berkes in ilk albümü neydi arkadaslar?ve nette sarki sözlerini bulamiyorum!kendi sitesinde dahi yok..Yardimci olabilicek varmi?

www.karakutu.info adresindeki "Karakutu 2000" linkinden Turgut Berkes'in 2000 tarihli "Karakutu" adlı albümüne ve sözlerine ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Tekrarlamaya gerek yok aslında ama bir kere de ben ileteyim, yeni şarkılar her ay birer birer siteye eklenecek, şimdilik ilk şarkı "Hep Sen Vardın", unutmayın tüm şarkıları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

upps süper haber :p

Geri