Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Slm beyler dahda sizi dinleme fırsatım olmadı sizi umarım yakın zamanda sizi görür ve izleriz tarzlar deişik olabilir ama bi konsere cıkmayıda cok isteriz gurup olarak herneyse konserlerde görüsmek üzere sağlam kalın kardeslerim eywallah

EmilioDeCarro demiş ki:
yani bizde biliriz gerektiği zaman sert çalmayı ama herkesin eğlenmesi için daha zevkli keyifli şarkılar seçtik hala yaranamadık e yapmalı bilmiyorum şu şarkılar çokm usert arkadaşlar soruyorum sizlere;
Kurban - Yine
Alien Ant Farm - Smooth Criminal
Charon - Little Angel
Metallica - For Whom The Bell Tolls
Teoman - Uykusuz Hergece
System Of A Down - Aerials
Anathema - Fragile Dreams
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Marilyn Manson - Sweet Dreams
Blur - Song
jet - are you gonna be my girl
metallica - whiskey in the jar
opeth - ending credits

Ankara'ya yeni bir ses yeni bir solugu bu repertuar ile getiriyorsaniz bence bir kere daha gozden gecirin.
Bilinen butun barlarda ve bilinen butun kucuk amator gruplarda ayni parcalar var.
Zevk sizin zevkiniz tabi kimse karisamaz ama 1.sayfadaki grup tanitimini okuyunca bi de repertuara goz atinca bi celiski gordum.
Gruba basarilar,kendi tarzinizi olusturun bence.

K_r_m demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:
yani bizde biliriz gerektiği zaman sert çalmayı ama herkesin eğlenmesi için daha zevkli keyifli şarkılar seçtik hala yaranamadık e yapmalı bilmiyorum şu şarkılar çokm usert arkadaşlar soruyorum sizlere;
Kurban - Yine
Alien Ant Farm - Smooth Criminal
Charon - Little Angel
Metallica - For Whom The Bell Tolls
Teoman - Uykusuz Hergece
System Of A Down - Aerials
Anathema - Fragile Dreams
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Marilyn Manson - Sweet Dreams
Blur - Song
jet - are you gonna be my girl
metallica - whiskey in the jar
opeth - ending credits

Ankara'ya yeni bir ses yeni bir solugu bu repertuar ile getiriyorsaniz bence bir kere daha gozden gecirin.
Bilinen butun barlarda ve bilinen butun kucuk amator gruplarda ayni parcalar var.
Zevk sizin zevkiniz tabi kimse karisamaz ama 1.sayfadaki grup tanitimini okuyunca bi de repertuara goz atinca bi celiski gordum.
Gruba basarilar,kendi tarzinizi olusturun bence.

yorumun için teşekkür ederim playlistimiz bi hayli karışık çünkü sevdiğimiz şarkıları çalıyoruz bazı şarkılar konusunda haklısın bu playliste eklenen ve çıkartılan şarkılar oldu örneğin soad şarkılarını çıkarttık ama şunu söylemeden geçemeyeceğim ben hiç bir grubun opeth ending credits yada charon little angel çaldığını görmedim bu senin yorum yazdığın playlist grubun kurulduğu ilk hafta içerisinde bitirdiği parçalardan oluşuyor ve şenlikler için oluşturduğumuz playlist oluyor.grup tekrar toplandığında klasik şarkılardan doom metalden alternatife her türlü tarzı barındıracağız hiç bir zaman kendi tarzımız olmayacak biz konserimizde dinleyenleri eğlendiriyoruz kendimizde çalarken eğleniyoruz bence bir sorun yok biz doom yapıcaz yada hardcore yapıcaz diyip kendimizi kısıtlamaktansa böyle karışık bir playlist olması bence daha iyi her kesime hitap eder ayrıca birde bestemiz var bence konserimize gel eğlenmezsen burada tekrar yorumunu yaparsın ozaman bizde ilk eleştirimizi aldığımızdan dolayı eksiklerimizi kapatma yoluna gideriz yorumun için tekrar teşekkür ediyorum ...

arkadaşlar erçin davulu yazmış bulunmaktadır artık sadece eylül ayını bekleyip şarkıyı oturtmak kaldı bilginize grubun kararına göre besteleri kaydedip bir demo çıkartmayı planlıyoruz hepimize hayırlı olsun :)

kral bassçımız gelmiş sıra erçinimiz ve erenimizde pyracantha uyanmaya başlıyor bombalar ardı ardına patlayacak işallah bu arada vokal konusunda bir belirsizlik içerisindeyiz vokal olayı çözdükten sonra süper olacak herşey ...

Walla Ben Grup İsmini görünce dedim heavy falan yapıyolar boşver tarzım değil..birde EmilioDeCarro nickli arkadaş bizim başlıkta yazmış bişiler awatarı direk death çiler gibi :D ama baktım alternatif rock yazıyor en kısa zamanda dinleyeceğim... Grup İntegral'den Başarılar... Yolunuz Açık Olsun Arkadaşlar..

GiTaRiST_17 demiş ki:
Walla Ben Grup İsmini görünce dedim heavy falan yapıyolar boşver tarzım değil..birde EmilioDeCarro nickli arkadaş bizim başlıkta yazmış bişiler awatarı direk death çiler gibi :D ama baktım alternatif rock yazıyor en kısa zamanda dinleyeceğim... Grup İntegral'den Başarılar... Yolunuz Açık Olsun Arkadaşlar..

hehehehe yorumun için çok sağol abi valla bizim durum çok karışık nasıl desem şöyle özetliyim ben black metalciyim eren deathçi cem punk erçin alternatif vokal klasik rock böyle karman çorman adamlarız biz ama bassçımın da dediği gibi müziğimiz iyidir playlistte her türlü şarkıya yer veririz bunu sende farketmişsindir yaz için bir playlist belirlemiştik sanıyorum o bitti ama o listeden çıkacak ve girecek daha çok şarkı olacak ilginç türkçe coverlarımız olacak bestelerimiz olacak herşey çok güzel olacak :)

şöyle özetliyim her türden insanla karşılaşabilirsin konserimizde punk şarkıları doom metal hardcore depresif rock hatta biraz abartı gibi gelebilir ama cem ile aramızda bir geyik var şarkı gayet progressive oldu cemde gülmekte şuanda :) yeni playlist te aynı karmaşıklıkta olacak integral grubuna destekleri için teşekkür ederiz bu arada ankaraya gelirseniz aynı sahneyi paylaşmak isteriz ...

selam arkadaşlar bordonun sayfasına beklerim..demoyu dinleyip yorumlarınızı rica edicem..kendinize ii bakın..başarılarınızın devamını dilerim..kolay gelsin...

Geri