Nora (Alternative/Metal) - Ankara

ya konseri bu seferlik kaydetme fırsatımız olmadı lacey ama ilginç bişi oldu belkide her gruba böyle bir kıyak yapılıyordur pek bir bilgimiz yok ama bize repertuarımız bittikten sahneden tam inecekken 5 dk dinlenin 3 şarkı daha çalın dediler biz sahneden inip dinlenirken bizim çaldığımz Şebnem Ferah - Can Kırıkları parçamızı kaydetmişler ve onu verdiler müzik olarak kayıt olarak ele avuca gelen bir tek o var onu edinmeye çalışıcaz en kısa sürede diğer konserlere işallah en kısa sürede görüşmek dileğiyle sağol desteğin için ...

Bizi yalnız bırakmadığınız ve olumlu düşünceleriniz için çok teşekkkürler GsDe,pUrPLeLaMmAsHta ve studio_adan_zye...
Umarım Garage'da kaydedilen parçamızı veya (varsa) parçalarımızı temin edebileceğiz ve int. üzerinden sizlerle paylaşacağız...
Bu kez konserimizi kaydedemedik fakat en azından bu Garage kaydı bir nebze olsun konser hakkında görüş sahibi yapacaktır dinleyicilerimizi...
Daha nice organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle...

Sevgili Pyracantha takipçileri,

Bunu söylemek benim için çok üzücü fakat buna mecbur kaldım...

Hepinizin bildiği gibi uzun zamandır RockA ve Pyracantha gruplarıyla birlikte çalışıyorum her zaman iki grubuma da aynı pozisyonda aynı seviyede ilgi göstermeye çalıştım ama artık bazı şeyler eskisi gibi yürümüyor. İki grubun da hedefleri ilk kuruldukları güne göre bayağı yükseldi. Bu arada matematik bölümü okuduğum için de derslerim gün geçtikçe daha da ağırlaşıyor. Benim için müzik, hiçbir zaman okulumun ve derslerimin önüne geçmemiştir. Bu bundan önce böyleydi bundan sonra da böyle olacaktır. İki grubumun da hedefleri yükseldiği için artık ben derslerimden fedakarlık etmeden iki gruba birden yetişememeye başladım. Bunu söylemek çok üzücü ama hem Pyracantha grubunun gelecekle ilgili planları hem de benim derslerimin ağırlığı bakımından yaklaşık 1 senedir birlikte çalıştığım Pyracantha grubundan ayrılıyorum.

Pyracantha üyelerinin bu kararıma saygı duyacaklarından eminim. Gül, Erçin, Emre, Eren hepinizi çok seviyorum. Bugüne kadar gerek sahnelerimizde, gerek provalarımızda gerekse normal yaşantımızda bana gösterdiğiniz arkadaşlık, dostluk, saygı ve kardeşliği hiçbir zaman unutmayacağımdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda size olan desteğim asla bitmiyecektir. Benim ayrılmamla Pyracantha grubunun bir şey kaybettiğini düşünmüyorum. Pyracantha iyi bir ekip, çabuk toparlanacaklarından eminim. Hepinize bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılar...

Cem SÖNMEZ

bugune kadar bize verdiğin emeklerden dolayı teşekkür ediorum cem,kendim ve grubum adına.grubun kuruluşundan bugune dek güzel şeyler yaşadık.buraya kadarmış.sana ve rocka ya başarılar..

Bize verdiğin emeklerin için ve bize kattıkların için biz teşekkür ederiz Cem seninle 5 konsere çıktık ki sınıf arkadaşımsın grup dışında zaman geçirmişliğimiz var tuttuğunu koparan ve istediğini başaran birisin umarım Rocka grubuyla daha iyi yerlere gelirsiniz sen gayet iyi bir bassçısın bunu sana hep söyledim kendini iyi hissettiğin yerde olman ve müzik yapmak istediğin yerde olman elbetteki senin en büyük hakkındır müzik hayatında başarılar KARDEŞİM ...

arkadaşlar yeni bassçımız ANIL DURSUN'dur.Hepimize hayırlı olsun en kısa sürede yeni bassçımızla şarkıları oturtup son sürat devam edeceğiz görüşmek dileğiyle ...

Öncelikle Pyracantha'ya 11 Mart Dolayısıyla Teşekkür Ediyorum... Sahne Performansınız Gerçekten İç Açıcıydı , Seçtiğiniz Parçalarla Birlikte Seyirciyi Çok Güzel Bir Şekilde Yönlendirip Eğlendirdiniz Tebrik Ediyorum ve Beni Kırmayıp Daha Sonradan 3 Parça Eklediğiniz İçinde Ayrıca Beni Mutlu Ettiniz.

Basscınızın ( Cem SÖNMEZ ) Gruptan Ayrılışı İnanın ki Bana Haz Vermedi , Böyle Durumlara Grupların Alışması Gerekli Tabi Zorunluluk Olduğu Taktirde Yapılacak Fazla Bir Çözüm Yolu Yoktur.Yolun Açık Olsun Cem...

Yeni Basscınız Anıl DURSUN'a Başarılar Diliyorum...

Yolunuz Açık Olsun Pyracantha :twisted:

Organizer demiş ki:
Öncelikle Pyracantha'ya 11 Mart Dolayısıyla Teşekkür Ediyorum... Sahne Performansınız Gerçekten İç Açıcıydı , Seçtiğiniz Parçalarla Birlikte Seyirciyi Çok Güzel Bir Şekilde Yönlendirip Eğlendirdiniz Tebrik Ediyorum ve Beni Kırmayıp Daha Sonradan 3 Parça Eklediğiniz İçinde Ayrıca Beni Mutlu Ettiniz.

Basscınızın ( Cem SÖNMEZ ) Gruptan Ayrılışı İnanın ki Bana Haz Vermedi , Böyle Durumlara Grupların Alışması Gerekli Tabi Zorunluluk Olduğu Taktirde Yapılacak Fazla Bir Çözüm Yolu Yoktur.Yolun Açık Olsun Cem...

saolasın emrah.biz sana teşekkür ederiz 11 mart için.senin organizasyonlarında bulunmak cidden büyük keyif.bass olayına gelince, hiç şüphen olmasın pyracantha bildiğin gibi.planlarımızda hiç bi deişiklik yok.yola devam..anıl adına da teşekkürler..

zanax04 demiş ki:
Organizer demiş ki:

11 Mart Organizasyonu için tekrar teşekkürler Emrah...
Tüm grup aynı şeyi düşünüyor yani çok zevkliydi ve daha çok program havasında geçti açıkçası..
Bizim için de farklı bir tecrübe oldu...
Bass durumundan dolayı biraz zaman kaybı olacak ama en kısa sürede telafi etmeye çalışacağız..
Saygılarla...

Geri