Nora (Alternative/Metal) - Ankara

emre..! ne zaman geliyor yeni besteler :( bekliyorum walla 4 gözle ayrıca bassçı arıyordunuz bildiğim kadarıyla bulabildiniz mi=? ruhsuz kadını sevdirip kaçmak yok emre bey :twisted:

besteler geliyor gizemcim hiç merak etme sen ;) bassçı konusunda da bir bassçı arkadaşımızdan haber bekliyoruz en kısa sürede belli olmasını temenni ediyoruz ...

gercekten guzelsınız...defalarca dınledım bu sarkıyı hanı modası gelır gecer derler ya olmuyo ole bısı!! sevıyorum...butunlestım sankı ruhsuz kadın adlı sarkınızla... nedendır bılınemez gecmısden kokular var sankı bu sarkıda bıras melankolı bıras mutlu bıras acı kısacası butun duyguları ıceren bı sarkı teşekkurler gercekten iisiniz hemde cok ii...

Çek teşekkürler AnyDreams...
Bassçı arayışımız umarız sonuçlandıktan sonra yeni besteler için kayda gireceğiz,zorunlu bir durum olursa da bassçı olmaksızın kayıt olucak..
Görüşmek üzere...

istanbulda bır konserınız olursa kı foruma yazarsınız bende bılgılenırım bu konuda yanı ıstanbula gelmek konusunda bıraz serı olun yada konser verdınız mı bılmıyorum ama yakın bı tarıhden versenız cok ıı olur sızı canlı dınleme fırsatını yakalamıs olurum yıne soyluyorum bestelerınız bu denlı guzel ve hakkını vermısse onunuzde hıc bı engel yok... tebrıklerr =)

AnyDreams demiş ki:
istanbulda bır konserınız olursa kı foruma yazarsınız bende bılgılenırım bu konuda yanı ıstanbula gelmek konusunda bıraz serı olun yada konser verdınız mı bılmıyorum ama yakın bı tarıhden versenız cok ıı olur sızı canlı dınleme fırsatını yakalamıs olurum yıne soyluyorum bestelerınız bu denlı guzel ve hakkını vermısse onunuzde hıc bı engel yok... tebrıklerr =)

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz istanbulda konser vermeyi bizde çok isteriz ama biliyorsunuz ki sağlam bağlantılarımızın olması gerekiyor eğer elimize bir fırsat geçerse elbette bunu değerlendirmeyi çok isteriz bassçı arayışımız bu pazar sona erecek ve yeni bassçımızı sizlere buradan duyuracağız ayrıca 2 beste hazır kayıta girmeyi bekliyor en az "Ruhsuz Kadın" kadar güzel olduğunu düşünüyoruz tabi takdir yine sizlerin olacaktır.Şuanki amacımız yaz sezonu tamamen gelmeden yeni bassçımızla bir konser daha verip besteleri kaydetmeye girmektir.İlk mesajda "Ruhsuz Kadın" için yaptığın yorumlar için ayrıca teşekkür ediyoruz ve sizlere layık olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz desteğin için çok teşekkür ederiz görüşmek dileğiyle ... SAYGILAR ...

yenı bestelerınızı sabırsızlıkla beklemekdeyım ... yenı basscınızla yolunuz acık olsun ( bılıyorum bu sans dıleme ısını fazla uzattım :p) ßasarılar..=)

Pyracantha yeni bassçısını bulmuştur.MERT ÖZTOP yeni bassçımızdır.Aramıza hoşgeldin Mert.Dileriz uzun seneler beraber Pyracantha adı altında güzel işler başarırız...

yetkin demiş ki:
13 mayısta yolcuda düzenlenmesi planlanan konserde çalmak isterseniz özel mesajla bnmle iletişime geçin ;)

Bassçımızı yeni bulmamızdan dolayı konserlerimizi daha sonra vereceğiz şuanda yeni besteleri kayıt aşamasına getirmeye çalışıyoruz yinede ilginiz için çok teşekkür ederiz. ...

EmilioDeCarro demiş ki:
Pyracantha yeni bassçısını bulmuştur.MERT ÖZTOP yeni bassçımızdır.Aramıza hoşgeldin Mert.Dileriz uzun seneler beraber Pyracantha adı altında güzel işler başarırız...

eet arkkadaşlar sonunda bassımıza kavuştuk:) Mert'in de aramıza katılmasıyla bestelere hız verioruz ve hazirana kadar umarız 2 bestenin kaydını alıp sizlerle paylaşcaz..Emre'nin de dedii gibi hoşgeldin Mert..

Mert'e hoşgeldin diyelim efendim,çok sevindim gerçekten,hayırlı olsun :)
Yeni besteleri de sabırsızlıkla bekliyoruz,dönün artık sahnelere de mutlu olalım :D
Başarılarınızın devamı dileklerimle=)

bidiless demiş ki:
Mert'e hoşgeldin diyelim efendim,çok sevindim gerçekten,hayırlı olsun :)
Yeni besteleri de sabırsızlıkla bekliyoruz,dönün artık sahnelere de mutlu olalım :D
Başarılarınızın devamı dileklerimle=)

çok sağol meliscim umarız birgün aynı sahneyi paylaşırız Kısa Saçlı Rapunzel üyelerine selamlar...

Lacey demiş ki:
vaay sonunda bassçı da bulundu : demek ki yeni pyracantha şarkıları ve coverları yakında ;)

hehehehe biraz öyle olacak gibi görünüyor sevgili lacey kayıta girip yeni bestelerimizi sizlere sunacağız sezon kapanmadan son bir konser vermeyi planlıyoruz konserimizde çalarız şarkılarımızı tahminen ... :)

Olumlu düşünce ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz pUrPLeLaMmAsHta,Lacey,bidiless ve AnyDreams...
Bestelerimizi bitirdik sayılır dolayısıyla yakın zamanda kayda gireceğiz umudumuz en kısa zamanda size kayıtları sunabilmek ve de en kısa zamanda yine sahnede eğlenmek ve eğlendirmek...
Görüşmek üzere..Saygılarla...

Geri