Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

bassci84 demiş ki:
eren kardesım nasılsın 9 hazıranda aynı organızasyonda sahneye çıkıcaz tüm notlike sana basarılar diler kardesım buarada sakın fırata dövme yaptırmayın bacağımı ne hale getirdi gördün yanı neyse görüsürüz :LOL: :LOL: 8O :p :arrow: :arrow:
Hoca avatara bittim yalnız mükemmel wala :D

Secil_Soydan demiş ki:
Kaliteli derken önce karakterlilik. Atam'ın dediği gibi. "Çevik" olduğu kadar "Zeki" ve tabii "ahlaklı" müzisyenler bulun yorum yapacak.
Atamın dedigi gibi demişsin ama atanın kime niçin dedigini bile bilmiyorsun sen,keşke zeki olabilseydin de araştırsaydın en azından.O cümle Ben Sporcunun diye baslar Eren sporcumu Secil_soydan ?benim gördüğüm o adam müzisyen
Karakter konusunda ise kaliteyi tartışabilcek entellektüel altyapıya sahip degilsin yaptığın yorumdan bu anlaşılıyor...

Antediliviun kolay gesin arkadaşım,hayırlı işler sana...

Önümüzdeki konserlerin kısa bi hatırlatmasını yapayım...
9 Haziran Yolcu konserimiz var(Cuma günü saat 21.30 suları sahnede olururuz)
18 Haziran Tunalı Gölge'de sahne alıyoruz(Birlikte sahne alacağımız grupları ve maddi ayrıntıları yakında zaten açıklarız)

Ayrıca bu yaz kayıtlarımız da olacak....Yeni kayıtlar,yeni besteler...

Secil_Soydan demiş ki:
Usta demeyelim, sadece standardın az biraz üstünde biri bu. Abartıyor kendini, millette girip burada laf yetiştiriyor yerin dibine sokacağım diye. Unuttuğunuz şey ise reklamın iyisi kötüsü olmayacağı. Adamın yaptığı prime bak. Şu adam ve müziği üzerine bunca sayfa ne konuşulmuş bir dönüp okuyun, % 20 Eren, % 20 kankaları, % 25 dalga geçenler, % 25 eleştirenler, % 5 benim gibi yadırgayanlar, % 5 beğenenler.
Net olmamakla birlikte yaklaşık bir istatistik sanırım. Tabii eleştirenlerden silinen mesajları da sayarsak dengeler alt üst oluyor.
Bırakın bu adamı kendi haline 2 yıla kalmaz silinir gider, barlarda akdeniz akşamları çalar. Herkesi kaliteli gruplara ve müzisyenlere yönelmeye davet ediyorum.
Kaliteli derken önce karakterlilik. Atam'ın dediği gibi. "Çevik" olduğu kadar "Zeki" ve tabii "ahlaklı" müzisyenler bulun yorum yapacak.

:icelim hay yaşa!

maresalx demiş ki:
Secil_Soydan demiş ki:
Atamın dedigi gibi demişsin ama atanın kime niçin dedigini bile bilmiyorsun sen,keşke zeki olabilseydin de araştırsaydın en azından.O cümle Ben Sporcunun diye baslar Eren sporcumu Secil_soydan ?benim gördüğüm o adam müzisyen
Karakter konusunda ise kaliteyi tartışabilcek entellektüel altyapıya sahip degilsin yaptığın yorumdan bu anlaşılıyor...

bence maresal_x in dedii "cuk"oturmus ey gidi secil_soydan
. sen kimsinki milletin karakteri v.b şeleri uzerinde yorum yapabiliosun yüce insanmısın sen daha dogrusu ereni tam tanımadan böle sacma sapan yorumlar yazıyosun
. bi digeride enstantane yapiim işte özlu söz kullanıım demişşin ama mumkunse bi daha yapma cunku bi 2. sı bıze cok fazla gelir.bu kadar sacma alakasız bi mesajla kendini zeka küpü sanıp mutlu olan ve laf soktugunu sanıp :LOL: şeklinde gezmek nasıl bi ezikliktir

nrn_drum demiş ki:
maresalx demiş ki:
Secil_Soydan demiş ki:

bence maresal_x in dedii "cuk"oturmus ey gidi secil_soydan
. sen kimsinki milletin karakteri v.b şeleri uzerinde yorum yapabiliosun yüce insanmısın sen daha dogrusu ereni tam tanımadan böle sacma sapan yorumlar yazıyosun
. bi digeride enstantane yapiim işte özlu söz kullanıım demişşin ama mumkunse bi daha yapma cunku bi 2. sı bıze cok fazla gelir.bu kadar sacma alakasız bi mesajla kendini zeka küpü sanıp mutlu olan ve laf soktugunu sanıp :LOL: şeklinde gezmek nasıl bi ezikliktir

allah allah bu adama neden böyle eleştiriler geliyo anlamadım. ben hiç tanımıyorum sadece 6-7 kez sahnede izlemişliğim var. iyi bir amatör gitarist. zaten sanıyorum sadece virtüöz adaylığı gibi bir iddaası var yani direk virtüöz olduğunu iddaa ettiğini falan sanmıyorum. zaten şu an dünyada artık gitar virtüözü olmak imkansız çünkü artık gitarda keşfedilecek bişey kalmadı. kendi tekniğini geliştiremeyen adam da zaten vitrüöz olamaz. kişisel hakaretleri neden buradan yapıyosunuz. ankara gibi biryerde bu tayfadaki adamların heryerde karşılaşması muhtemel. sıkıyosa bu tip eleştirileri eleştireceğiniz kişinin yüzüne yapın. bu eleştirimi sadece eren kömürlüyle ilgili olarak yapmıyorum genele yönelik bi eleştiri bu. rock tayfası ne yazıkki karı gibi adam dolu kafede barda karşılaşınca abi çeken ya da pıspıs oturan adamlar forumda böyle şeyler yazabiliyolar.cafe de barda karşılaştığınızda bu eleştirileri adamın yüzüne yapın burada yazmak kolay tabi atış serbest

Yahu bakıyorum da adamı ilk sayfadan itibaren bayağı zorlamışlar ama pek bozmamış ağır duruşunu takdir ettim ben olsam delirmiştim çoktan ya neyse. Adam yapıyor bir şeyler kimseyi de takmıyor güzel bir duruş Ha ben 1-2 parça dinledim, para verip albümünü almam sonuçta tarzım değil gitarist dinleyeceksem de Vai fln yetiyor ama bu demek olmuyor ki bu adam iyi değildir. Son mesaja da katılıyorum netten artislik yapmak kolay sonuçta. Bence de sevmiyorsanız bulaşmayın burada Eren şöyle kötü böyle kötü demekle dünya daha iyi bir yer olmuyor bi çevrenize bakın açları doyurun susuzları içirin (ben çok susadım mesela yok mu birası olan) ne bilem çıplakları giydirin Eren2e laf atacaksınız da ne geçecek elinize ve elimize.
Eren bu arada iyi çalışmalar kolay gelsin.

ulan adamı eleştiremiyoruz bile iyimi zart diye siliyorlar. büyük ihtimal bu yazıdan sonrada atılırım allah bilir iyi eleştirmeyelim adamı.

bu arada 18 HAZİRAN konseri kesinleşmiş bulunuyor herhangi bi aksilik olmadıgı taktirde sahnede
NeutroN - Eren Kömürlü-??? şeklinde belirlenmiş 2 grup ve karar aşamasında olan bi grup seklinde olcaktır

Saolasın Murat...
Melihcim 18indeki 3.grubu ben de baya merak ediyorum.Bakalım umarım herşey çok güzel olacak...
Önümüzdeki konserimiz 9 Haziran Cuma günü oluyor...Tüm sevenlerimizi bekleriz...
Hacettepe konserinin üstünden baya zaman geçti,hiç fotosunu koymadım bikaç tane koyayım...

(Talat ve Saykan)

(Saykan)

eyvallah melihciim...
18 Haziran Tunalı Gölge konserimizi sabırsızlıkla bekliyorum...Herkesi bekliyoruz...
Aaaah Hacettepe ahh çok keyifliydi,çok güzeldi...

Aslında okunuyo be Cancım,hatta ben beğendim yani.
18 Haziran'da herkesi bekleriz,Eğleneceğiz,Güzel bi gece olacak...Tunalı Gölge'yi ben çok beğendim herkese tavsiye ederim...

Geri