Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

selamlar dostum müzisyenliğini ve cesaretini tebrik ediyorum.müzik adına güzel bişeyler yapman ve üretmen beni mutlu ediyo.umarım seni daha ii ve hakettiğin yerlerde görüceğiz...

müzikle kalın

eleştiriler illaki gelecek..iyi veya kötü....herneyse ben kendi düşüncemi yazayım.......
müzisyenliğini ve cesaretini tebrik ediyorum.müzik adına güzel bişeyler yapman ve üretmen beni mutlu ediyo.umarım seni daha ii ve hakettiğin yerlerde görüceğiz...

müzikle kalın

Selamlar :)

Etrafını saran "Kral'dan çok kralcı"lara bakılırsa Eren kardeş başarıyı yakalamaya başlamış :D

Bu insanları tanımadığım için yazılanlardan edindiğim izlenm; klipçilerin, stüdyocuların, hürock vasıtasıyla senden medet umanların, menfaatleri doğrultusunda seni senden çok savunduklarıdır.

Bu arkadaşlara Türkçe'yi biraz daha düzgün kullanmalarını tavsiye diyorum ;) .

Bir süredir takip etmedğim sayfalarda olan bitene karşılık sessiz kalman ise takdire şayan.

Başarılar :)
MG

oncelikle meraba arkadaşlar
butun başlığı okudum nerdeyse ama yeter artık ya ne eren komurluyu taniyorum nede onun karşı grubunu ama bence artık tartışmayı bırakın...abi ne zaman bu başlığı gorsem açıp bakiyorum hep aynı tartışma...biri onun yazış stiline takar oburu onun avatarına..abi burdaki herkesin muzikle bi alakasının olduğunu dusunuyorum we bence zaten turkiyede imkanlarımızın belli olduğu bir ortamda en azından bu kadar acımasızca dawranmamalıyız..sizce haklı olduğum yerler yok mu arkadaşlar?
neese herkese kolay gelsin arkadaşlar muzikle kalın...

ikili muhabbetlerden arındırılmıştır . )))

devamı dahilinde benden gıcık mesajlar alabilir forumdan uzaklaştırılabilirsiniz.yada birbirinize ozel mesaj falan atın . ))

. . .

Jokermg,yazdığın o cümlelerden sonra başarılar dileme lütfen,menfaat falan demişsin klip,stüdyo bilmemne demişsin benim ne prodüksüyon şirketim var,ne stüdyom var ne de hurockta her üyeden daha fazla söz sahipliği..,Sana Murat abi diye hitap etmemi sağlarsan işte o zaman benim hakkımdaki düşüncelerini fazlasıyla dikkate alacağım.Kesinlikle destekçi değilsin.Bana başarılar dileme lütfen.ilginden dolayı teşekkürlerZaten şuanda forum gayet iyi gidiyor,umarım da güzel gidecektir.Beni savunan insanlarla hiç bi şekilde karşılıklı menfaat ilişkisi güdmeyiz.Menfaat işleri için beni seven varsa zaten artık sevmesinler de.Ben ve müziğimi paylaştığım dostlarımla karşılıksız bi ilişkimiz vardır.
Jan dostum,hiç merak etme.Bu forumun bu güzel akışı bozulmayacaktır....

28 Mayıs - 18 Haziran Ankara konserleimiz dışında yakında sürpriz İstanbul konserimizin ayrıntılarını açıklayacağım.Ve yeni icraatler,besteler yolda zamanı dolu dolu geçiriyoruz.Umarım herşey yolunda gider..

Önümüzdeki konserimizi ve ayrıntılarını bir daha hatırlatayım

28 Mayıs Pazar
sahnede:

Eren Kömürlü
Haylaz
Rakun
Garez
Haraptar

yer:Garage rock bar
giriş+1bira=7.5 ytl
açılış=17.00

görüşmek üzere...

Belki ama artık bu zamanda 5 ytl ye de konser kalmadı.5 grup sahne alıyor,ilk bira da dahil 7.5 pek pahalı değil gibi geliyor bana.Zaten bu nitelikyeki konserlerin fiyatları genellikle 7 , 7.5 ytl oluyor.Saat 17.30 dan gecenin sonuna kadar da müzik var...bekleriz

Bu arada anatolianrock.com adlı sitede grupların kendileri için hazırlayabildikleri sitelerden bi tane de benm yaptım.Şu anda içerik olarak tam istediğim seviye de olmasada bişeyler koydum içine isteyen ziyeret edebilir

http://erenkomurlu.anatolianrock.com

İstanbul konseri haberi hatta haberleri geliyor yakında...Artık şehir dışına daha çok önem vereceğiz.Ankara evimiz olsa da önmümüzdeki sezon Ankara konserlerinden daha fazla sayıda şehir dışı konserleri verecekmişiz gibi görünüyo.Hayırlısı diyelim.
28 Mayıs Garage rock bardaki konserimize bekleriz.
18 Haziranda da güzel bi organizasyon görünüyor...

herzaman cıkıyo böle arkadaşlar o yuzden ne eren nede biz artık fazla umursamıyoruz bu gibi zararlıları :LOL:(cok iyi acıkladı bu kelime bunları) cunku bu insanlar eleştri nasıl yapılır bilmio herneyse bikac saat sora garage de eren kömürlü dinlio olacagız bu arada 5 kez ÇÖL GECESİ ni cal abi super sarkı yaw :D

jokermg demiş ki:
Selamlar :)

Etrafını saran "Kral'dan çok kralcı"lara bakılırsa Eren kardeş başarıyı yakalamaya başlamış :D

Bu insanları tanımadığım için yazılanlardan edindiğim izlenm; klipçilerin, stüdyocuların, hürock vasıtasıyla senden medet umanların, menfaatleri doğrultusunda seni senden çok savunduklarıdır.

Bu arkadaşlara Türkçe'yi biraz daha düzgün kullanmalarını tavsiye diyorum ;) .

Bir süredir takip etmedğim sayfalarda olan bitene karşılık sessiz kalman ise takdire şayan.

Başarılar :)
MG

cidden sizin eleştirilerinize cok güvenir ve saygı duyardım tanımamama ragmen ama bu talihsiz cümleler sizin saygınlıgınız acısından biraz kötü oldu diye düşünüyorum tanımamama ragmen saygıdeger bi insan olarak tahmin ediodum sizi sanırım yanılmışım

SAYGILAR ... !

Selam

Ana grup (afişe göre) olduğunu düşünerek Haylaz'dan sonra izlemeyi umut ettiğim Eren Kömürlü'yü önceden çıktıkları için maalesef yine izleyemedim :(

Neyse sağlık olsun.

Sevgili "nrn_drum"...

Açıkçası bu polemiklerden çok sıkıldım.
Zamanı geldiğinde beni anlarsınız.

Sizlere başarılar ve Eren dolu günler dilerim.

Sevgiler
MG

erenjim haraptar olarak garage konserinde seni çook beğendik süperdin...

başarılarının devamını diliyoruz...

Sevgili jokermg sağlık olsun umarım yakın bi zaman içerisinde dinleyebilirsin bizi.Grup arkadaşlarımın çok ani işleri çıkması nedeniyle çıkmamız gereken saatten erken çıktık ve sende dinleyemedin sağlık olsun...Bu arada Haylaz grubuna katılmışsın hayırlı olsun diyelim.

Melihcim konserde "Çöl gecesi "'ni sana armağan ettim,bundan sonra da sıkça armağan ederim.Bu arada bu konserimizde bizi yine yalnız bırakmadığın için çok teşekkürler Melihcim

Eyvallah,sevgili Haraptar sizle birlikte konser vermek ve sahnedeyken sizleri görmek çok güzeldi...

18'indeki konseri "Morganizasyon" düzenlemektedir.Ayrıntıları yakında açıklanır.
10 Haziran Yolcu'dayız.Saat 21.30 gibi sahnede oluruz.Organizasyonun fiyatı ilk bira dahil:6 ytl.

guitar352 demiş ki:
Melihcim konserde "Çöl gecesi "'ni sana armağan ettim,bundan sonra da sıkça armağan ederim.Bu arada bu konserimizde bizi yine yalnız bırakmadığın için çok teşekkürler Melihcim

elimden geldiince yanında olcagım eren bu arada 18 haziran morganizasyon konserinde aynı sahneyi paylaşcaz.cok zevkli olcak . umarım herşey yolunda gider ve bizim evreninde sınav ii gecer konseri cok bomba yaparız hadi erencim şimdilik ewallah ovacıga gelinde bi king çekiim :LOL:

ben Serkan (Haylaz-davul)
başarılarının ve çalışmalarının dewamını dilerim.başka sahnelerde de beraber yer almak dileğiyle.grup arkadaşlarına da selamlar ve başarılar...

Geri