Amelie

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

yaa abi ben bunu kiralamıştım ilk cd sini izledim sıkıldım zamanımda yoktu geri verdim sonra fragmanını izledim ben bunun çok acaip şeyler vardı bide ordaki kız çok hoşuma gitti tekrar alıp izliycem :) bu arada ablanın yeni filmi kayıp nişanlı vizyona girecekmi girdimi öyle bişiler

s_hifty demiş ki:
yaa abi ben bunu kiralamıştım ilk cd sini izledim sıkıldım zamanımda yoktu geri verdim sonra fragmanını izledim ben bunun çok acaip şeyler vardı bide ordaki kız çok hoşuma gitti tekrar alıp izliycem :) bu arada ablanın yeni filmi kayıp nişanlı vizyona girecekmi girdimi öyle bişiler
mutlaka izle..
kayıp nişanlı yine amelie'nin yönetmeni jean-pierre jeunet'nin yönettiği bi film..vize dönemi başlio,vakit ayırabilirsem mutlaka gidicem..vizyona da girdi bu arada..

mutluluk kelebei ameliee :)
cok sewdiim filmlerdendir
annemleri paris e gittimizde o filmin cekildii kafeyi bulup da gitmek icn saatlerce yurutmustum :evil:

çok güzel bi filmdi yaa... yönetmen de süper oyuncular da süper.. özellikle audrey...kayıp nişanlıyı kaçırmamak lazıımm

Harika diyebileceğim filmlerden biriydi.Yalnız bi ara erotik sahne içeriyo diye gösterimi sakıncalı bulunmuştu galiba öyle bişi olmuştu.Kopmuştum yani.E burası Türkiye.

maalesef daha yenı izleyebildim filmi.çok tatlı çok guzel.yasadıgım bazı seyleri buldum amelie de.keşke daha once izleyebilseydım.geç kaldım biraz.amelie o kadar tatlı ki.keşke bi yerlerde oyle biri olsa..

mutlu olmak için izlediğim film. matematikçi cd lerini alıp vermemişti of. salağın biri bana amelie gibisin demişti 8O , çok pis dalga geçmiştim, ne haddimize :roll:

ya erkek arkadaşım kapağında amelie'yi korku filminden fırlama bir kız sanmış ilk gördüğünde. :D 8O
şok oldum tabii... hemen de izlettim filmi ona, çok beğendi. ama inanamıyorum nasıl bir şey olabilir, audrey tautou gibi bir güzellik, şirinlik, narinlik abidesi bu kadar yanlış anlaşılabilir, ki bu yorumu ilk ondan duymamıştım.
önyargıyla yaklaşıp sonra "aa keşke daha önce izleseymişim" diyenleri izlemek çok eğlenceli oluyor, hehe..

Amelieee :D :D :D :D :D

yok bole muhteşem bişi kayıp nişanlı "yı izleyemedim buyuk kayıp oldu ama en yakın zamanda izliycem bi çok arkadaşın dediii gibi fransız yapımı oluşu ve müzikleri beni en cezbeden tarafı zaten audrey tautou da tam bi şirinlik muskası :)
züper 1 yapım

Geri