Fe-mail

saklıkentte bı yarısma vardı 1-2 yıl once grubun hepsı bayandı tam grubun ısmını hatırlamadım ama heralde sızdınız yarısmada basrılı olamadınız ama ıyı parcaydı.

Rock & Win yarışmasıydı. Sanırım 2. sahnemizdi çok paniktik ama o gece yine de Fe-mail için önemli deneyimlerden biriydi. Parça ingilizceydi ve kayıt aşaması çok zorlu geçmişti.

Bu cumartesi gecesi (20 Ocak) Fe-mail için uzun sayılabilecek bir aradan sonra tekrar sahnedeyiz.

Saat gece 12 sularında sahnede olacağız.

fe-mail demiş ki:
s5000897kucukvl6.png

Çaçaron Rock Bar kulisinden bir kare..

yağmur ne güzel çıkmışsın, çirkin seni...

c.tesi garage performansınızı izledik arkadaşlar,özellikle sahne performansınız harikaydı,gözüme çarpan tek sorun bas gitarın duyulmamış olasıydı,daha da kötüsü programınızın sonuna dek bu şekilde devam etmiş olmanız,galiba tonmaister kaynaklıydı ama birşekilde çözülmesi gerekiyordu çünkü davulla bassın öldürücü bütünlüğü olmadan kulağa hoş gelmiyordu parçalar ki rage against the machine çaldınız.
Kişiye özel yorum yazmak hoşuma giden birşey değil ama baterist arkadaşın performansı takdire şayandı,
hemcinsleriniz erkek tavlarken ,piyasa yaparken ve buna benzer birçok saçma şeyle uğraşırken kendinizi bu alanda yetiştirmeye çalışmanız gerçekten sevindirici vede umutlandırıcı.
Yolunuz açık olsun fe-male

hemcinslerimin sahnede olması beni çooook mutlu etti, vazgecmek üzre olduum bişiler için çalısmaya başlama kararı aldım sayenizde, sokak kızı nı uzun zamandır dinlememiştim onuda dinleme güsel oldu valla başarılaaar :elsalla

güzel olduğu kadar sizinde dediğiniz gbi eksikleri olan (pek bizden kaynaklı değil) bi geceydi biz çok eğlendik sahnede yorumlar için teşkkürler tekrar görüşmek üzere...

güzel olduğu kadar sizinde dediğiniz gbi eksikleri olan (pek bizden kaynaklı değil) bi geceydi biz çok eğlendik sahnede yorumlar için teşkkürler tekrar görüşmek üzere...

Arkadaşlar ben ilk defa sizi dinledim garage'da,çok fazla kalamadım 5 şarkı dinleyebildim ama gerçekten çok eğlendim ve çok başarılı buldum umarım bu grup bu yoldan hiçbir zaman vazgeçmez...teker teker herkesin performansı gayet iyiydi
ağzınıza ve elinize sağlık arkadaşlar :)

kızlar tek kelimeyle harikaydınız tabiki bazı ufak tefek aksaklıklar olucak onları da artık görmezden gelicez ;)cnm arkadaşım yağmur süperdin yanında olabildiysem ne mutlu bana :Dgelelim diğer kızlara hastayım size:p şaka 1 yana gerçekten güzeldi 1 az siyasi olucak ama içinde yaşadığımız toplumda kadına werilen değer we saygı açısından sizin böle 1 işe kalkışmanız zaten tek başına cesaret isteyen 1 şey çok kötü bile olsanız (ki diilsiniz:D)sadece bu yaptığınız taktire değer. bundan sonraki konserlerde veya programlarda yanınızda olmak dileğiyle bye(hilal)

Gayet başarılı ve iyisiniz, en kısa zamanda tekrar gormek isterim sizi..
Vocalimizi de sahneye davet ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim :) gerci birası sahneye dokuldu ama dert diil..

Selamlar arkadaşlar,

Hemen bir performans haberiyle konuya biraz hareketlilik getirelim.
Fe-mail 24 Şubat Cumartesi akşamı Tunalı Gölge 'de sahne alacak.
Herkesi bekliyoruz.

Sevgilerle,

Fe-mail

Arkadaşlar hemen bir düzeltme yapalım.

Fe-mail Gölge Tunalı peformansaı 24 Şubat gecesi değil, 25 Şubat 2007 pazar gecesi gerçekleşecektir.
Sevgilerle.

Geri