Derin (Progressive) - Ankara

gençler şöyle bi durum var ortada o da şudur ki biz if konserini neylicez?
şöyle ki erenden mi alıcaz pedalları falan?erdinç'e ve buğra'ya amfi de lazım...eğer erenden almicaksak artık biyerleri ayarlamamız lazım kalmayalım ortada...

Açıkçası var ama kesinleşene kadar beklemekte fayda var diye düşünüyoruz. 5 Kasımda IF te olacağız sanırım. Afişler hazırlanmış ve yakında da sizlere ulaşacakmış. Umarım bir aksilik olmaz ve sizlere çok güzel bir gece yaşatırız...
Görüşmek üzere... Müzikli günler...

evet arkadaşlar uzunca bi süreden sonra tekrar sahnedeyiz. 5 kasım da Ankara Üniversitesi'nin organizasyonunda If'te sahne alıyoruz..saat 10.30da (tahminen) sahnede olacağız...Hepinizi bekliyoruz yeniden...

Buyrun efem afişiniz de burda...

tarikafiscopy11dj1.jpg

5 Kasımda aynı sahneyi paylaşacağız. beraber sahne alacağım gruplara bakarım önceden ama sizin siteye giremedim ( http://www.derin.ws.tc/), sorun bende mi ki :S

neyse başarılar diliyorum o gün için. Umarım eğlenceli ve bol seyircili geçer konser :D görüşürüz :)

Eyvallah gençler sağolun...vallahi de gelin başımızın üstünde yeriniz var :D başakcım bak demedi deme bu konserden sona sesim hakkında eskisi gibi düşünmeyebilirsin ;)

evet evet öyle gibi :D hep beraber patlatalım, dağıtalım ;) tekrardan başarılar diliyoruz pazar günü için...(daha durun bitirmedim pazara kadar 6 kez daha başarılar diliycem ;)) görüşmek üzere, sevgiler...

Geri