Concrete Donkey (Punk Metal)- Ankara

eYwallah arkadaslar,haftaya bugun sahneleri atese vermiş yakiyor olacagiz...cok calistik buralara kadar geldik,cok güzel coverlar hazirladik ,insallah hepiniz canli canli yakacaz

Sevgili Concrete Donkey üyeleri, benim yıllardır merak ettiğim bir soru var, acaba hep çalmak isteyip de çalamadığınız bir şarkı var mı :LOL: içim içimi yiyor lütfen bir cevap verin ölecem meranktan :LOL:

Arkadaslar bir hatirlatma yapalim, 11 mayis da Gümmf te sahnede olucagiz,bir ege turu yapmak istiyoruz, cok büyük bir kitle var orda bizi sürekli takip eden ilk once izmir,erzurum vs...
İnsallah oralarada gelip güzel dakikalar yasatiriz...ama önce 11 mayis gümmf
stay Donkey :metalhead

junkcan demiş ki:
jan demiş ki:
alakasız geyik mesajlar silinmiştir . . .

arada 3-5 tane normal mesaj da kaynamış :(

benim mesajlar da gitmiş ya sayfamız direkt 3'e düşmüş ayrıca forumun da 3. sayfasına düşmüş... o zaman bu memlekette illa müziğimizle mi konuşulmamız gerekiyo yani?
tamam ya benim de tadım kaçtı... konserde çok başarılar benim için de bi şarkı çalın ne çalarsanız çalın...

Beyler Yaptığınız Muhabbetler Hakikaten Çok İçten , Çok Gönülden , Ayrıca Çok da Geyik :LOL:
Grubunuza Adına Başarılar Diliyorum :LOL: :twisted:
Ayrıca 13 Ünde Ordayım Özellikle Erken Gelip Dinlicem Sizleri ;)

:metalhead kafalar kopacak :metalhead

bu arada sivastan musa abi
erzincandan zilli seda
siirtten destruction mehmetin cok selamları var :fikrimvar

hadi koclar goreyım sızı

Heyecanla bekliyoruz konseri. Bir sorun çıkmazsa orada olacağım. Bu arada ulan siz ne beceriksiz adamlarsınız lan. Forum grubu olmayı bile beceremediniz hemen silindi mesajlar. O yüzden forum grubu deyip de geçmemek lazım o da zor iş demek ki :twisted:

arkadaşlar düdüklü tencereyle yaptığınız kaydı dinledim. ve süffffer buldum, şartları gerçekten zorlamışsınız.

ve size bir süprüzüm var. kaydınızı exodusa yolladım ve exodus bana dedi ki "hep destek tam destek, stay heavy". yani çok beğenmişler. inanmayanlara mailleri gösterirdim ama malesef akauntum heklenmiş mailler de silinmiş.

Geri