FL Studio hakkında...

Aaa sağol zaten FL Studio'da kayıt özelliği olduğunu biliodum da henüz pek kullanamadım programı. Bir bakayım nasıl oluyormuş :)

Selam öncelikle L harflerini küçük yazarsan seviniriz bu forumda böyle şeyler hoşkarşılanmıyor çünkü burası çok ciddi bir forum ve gerçekten engin bilgilere sahip insanlar var en azından onlara saygısızlık oluyor bu tip yazılar..Forumkurallarını okursan bir ara iyi olur.
Kayıt konusuna gelince, fruityloops ta anlatıyor kendisi nasıl yapılacagını burdan yazmam uzun sürer ayrıca daha bilgili kişiler var onlar daha iyi yardımcı olabilir..

(L) leri büyük yapıp saygısızlık etmek istemedim. daha anlaşılır olduğu için kullanıyordum. şekil olsun yada birşey kanıtlayayım diye değil.
ciddi bir yer olduğunu biliorum neyse..
yardımın için sağol..

ses kartını asio olarak tanıtman lazım daha sonra mixer ı acıp fx2 ye tıklıyosun örnek, sonra mixer ın sag alt kısmında bi sayfa resmi var ona tıklayınca direk senden dosyaya isim yazmanı istiyor, yazdıktan sonra yukarıdaki record tusuna basıyorsun.. sonra bütün patternların gozuktu ana pencerede nereden baslamasını istiyorsan kayıdın orayı tılıyorsun daha sonra eline mikrofonu alıp kayda basıyorsun muhtemelen metronom saydıktan sonra kayıt başlıyor.. eger söylerken seisin yankı yaparsa fx2 yi fx3 e yonlendirip fx3 ün sesini komple kapat.boylece kendını duymazsın kayıt, işin bittiginde fx3 ün sesisini açmayı unutma yoksa duyamazsın..

ZEOS saol, ben onu görmüştüm ama başka kayıtlı bir .waw dosyasını mixlemek için işe yarıyor sanmıştım.. saol sonunda gitarı FL de kaydedebilcem : ) ..

burda bu mixlemeler için araçları kullanan insanların yarısı korsan yazılım Kullanio Herkes sorada korsana hayır dionuz boşverin bak melih bile fl Studio 4.45 versionu benden Crackli :D neisee melih bu arada aby creative 5.1 live yaptik Audigy gelmedi ama 16 bit Ses kartından bin Kat iyi ses cıkio Mujcx

Aslında 49dolar yani insan olan alır onu bendeki de orjinal değil demosu mevcut ama fl 3 un orjinali mevcuttu..şimdilerde karıştırmak için yukledim 4.5 versiyonunu ama kısmetse yakında sipariş edicem amerikadan..hemde inşallah 49dolarlık evrsiyonu degil 149dolarlık producer edition olanını..ne gerek var 25mb lık kacak olanla sürünmeye alıcam kısmetse orjinalini içinde 3000 adet sample var kendinden hemde yaptıgım demolarıda gonul rahatlıgı ile kullanırım yada reklam muzıkleri mixler vs..adamlarıda alınterlerinin karşılığını almış olurlar.
arkadaşlar en azından 49dolarlık olanını alın bigecede bar da harcanıyor o para..ben bara gitmem ama arkadaşlarım anlatıyorlar..reason belki alınmaz cubase alınmaz ama 49dolalık program alınır bence...

mano baba sendenmi kırdım ben FL.yi yalan atma bari.. Emuleden indirdim. hatta 700 mb. orjinal sürümünüde indiriyorum. az kaldı :LOL: .... Mano NI kompakt manyak bir prog. ben indiriyorum eşşekten 3 cd. indir çok sağlam...

ZEOS demiş ki:
Aslında 49dolar yani insan olan alır onu bendeki de orjinal değil demosu mevcut ama fl 3 un orjinali mevcuttu..şimdilerde karıştırmak için yukledim 4.5 versiyonunu ama kısmetse yakında sipariş edicem amerikadan..hemde inşallah 49dolarlık evrsiyonu degil 149dolarlık producer edition olanını..ne gerek var 25mb lık kacak olanla sürünmeye alıcam kısmetse orjinalini içinde 3000 adet sample var kendinden hemde yaptıgım demolarıda gonul rahatlıgı ile kullanırım yada reklam muzıkleri mixler vs..adamlarıda alınterlerinin karşılığını almış olurlar.
arkadaşlar en azından 49dolarlık olanını alın bigecede bar da harcanıyor o para..ben bara gitmem ama arkadaşlarım anlatıyorlar..reason belki alınmaz cubase alınmaz ama 49dolalık program alınır bence...

kesinlikle doğru

bende büyük bir destekle katılıyorum. ama parası olmayanlar napıcak? hep demo düsümmü kullancaklar, kısıtlı? bence yanlış... param oldukça orjinal CD alıyorum ama. herzaman alamıyacağım için internetten indirmek zorunda kalıyorum..

Melih yine sana çatacağım :)
Durumunu bilemem tabi ama 700mb ı nasıl indiriyorsun?kablonetin mi var? aylık 70milyon zannediyorum flstudio da 75milyon filan heralde.bu tip cok ornek var..ama kimi zaman bu mantıkla dahi yaklasamamak çokta şaşırtıcı değil.Turkiyede olmak ta cok kotu.Neden bir bilgisayarcıdan alamıyorum bunu mesela veya bilgisayarcılar bir kenara, Compel neden getirmiyo ?flstudio belçikada aslen.Musiciensfriend dede gordum aynı fiyat

çat baba çat herkez çatıyo zaten :)
ADSL var bizim cafede. aylık 90 milyon. onu abim veriyo cafe işletiyo kendisi. ama bana bi yararı yok... parasal durumdan kötüyüm yani. iyi olsa yapımcılara kazandırırım parayı. sonuçta bi emek harcıyolar...

Geri