Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

30 mart cuma günü bi aksilik çıkmazsa Dream Tv nin amatör küme adlı programı için klip çekmeye istanbula davet edildik dream tv tarafından yani yakında işallah tv dede izleyebilceksiniz bizi :D

şimdiden hayırlı olsun ömercim (abicim :p) ben ali kaan bu arada:D:D başarılarınızın devamını da diliyorum inşallah albüm de gelir yakında...

çekimler bitti!!!! bize yardımcı olan başta Cansu Boğuşlu olmak üzere bütün Dream TV ekibine Casaba stüdyo ekibine adını şu an hatırlayamadığım sempatik kameraman abimize trendeki bilimum çalışanlara çok teşşekürler... güzel bi çekim oldu spotların yarattığı sıcaklıkla sauna tadında sıcak samimi bi havada geçti camera dibimdeyken pek saçma hareketlerle davul çaldım ama olsun çünkü çok eylendik ve açıkçası iyi bir deneyim oldu klip 4 nisan veya 11 nisan tarihinde ilk olarak yüksekses in amatör küme köşesinde yayınlacanaktır ayrıca şu an hazırlığında olduğumuz requiem for a dream coverımız ile ilgili bu ayki yüksekses dergisindede hakkımızda bir haber çıkıcaktır...bizi izlemeye dinlemeye ve okumaya devam edin!

ewet gerçekten spotların sıcaklığından dolayı normal insan rengini kaybettim çekimde :) bu arada o sempatik kameraman abimizin adı sanırım Taner'di :) cansu we adını bilmediğim şirin asistanına da çok teşekkür ederiz :) çekimden önce olan ilginç olaylar sayesinde çekim esnasında we çekimden sonra çok eğlendik umarım bundan sonraki bütün organizasyonlarımız aynı hawada geçer... :) bu arada istanbulun taşı toprağı altın falan deil inanmayın :):)

hakkımızda yüxexes dergisinde requiem for a dream coverımızla ilgili bi haber çıktı o cover ın yapımı sanırım 1 ayı bulacaktır bunun dışında dream tvyle çektiimiz amatör küme programı için hazırlanan klibimiz kesin olarak 18 nisan da gösterilcektir takipte kalın :D

ROCKA'NIN BU AKŞAM SAAT 22:00-23:00 ARASI DREAM TV DE YAYINLANACAK YUXEXES PROGRAMINDA AMATÖR KÜME KÖŞESİNDE MASAL ADLI ŞARKISININ KLİBİ YAYINLANACAKTIR :D

Geri