M.U.G. ( Numetal/hardcore) - İzmir

zlatan1937 demiş ki:
demolar gayet başarılı tebrik ederiz arkadaşlar
bu arada repertuarınız nedir?

repertuarımızda korndan tutun da slipknot, deftones, machine head, mudvayne,soulfly,coal chamber limp bizkit gibi gruplar ve kendi bestelerimiz de var tabii ki.

bu arada güzel yorumlar için teşekkürler herkese

izmir rock ta izledim bir defa ozamana kadar adlarını dahi duymamıştım numteal pek sevmem ama pogoda en çok coşturan gruptu
canlı performansları çok iyidi ogünkü ses sistemine rağmen

izmirockta neydi o performans be.. Hakikaten sağlamdınız. Yalnız ben daha fazla kalmanızı isterdim sizden önce çıkan o grubumsular bile daha uzun kaldı.
Bazı aksilikler olsa da (fatihin gitarının sesinin gitmesi, ses sistemi, geç çıkmanız) süperdi beklediğimize deydi..
bu arada coal chamber çalan yegane grupsunuz sağolun unuttu herkes onları ya..

helal olsun ızmır de zaten hard core grubu yok olanlar da penatagram veya nırvana calıyo heehee tebrık ederım gercekten cok ıyısınız festıvalın en ııy 2. grubu du basarılar

abi manyaginiz oldum desem abartmam degil mi :D o nasil bir brutaldir o nasil bir gitaristtir o nasil bir basistir o nasil bateristir cok iyisiniz abi harikasiniz hele son 3 sarkiyla beni mahvettiniz :D oldugum yerden eslik edecem diye ses tellerim yirtilcakti az daha :D zaten ben ozellikle vokale dikkat ettim ben Türkiye de hic bu kadar iyi bir brutal vokal dinlememistim zaten siz indikten sonra ben vokalin yanina gitti ve "abi cok harikasiniz kendi vokalligimden utandirdiniz beni" dedim :D basarilar

İzmirock performansı ile göz dolduran ,besteleri olsun, coverları olsun tamamiyle muhteşem bir grup...

Ayrıca izmirock`ta şase adına makineden özür dilemesi tam bir müzisyenlik örneğiydi...

güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar yapabildiğimizin en iyisini yapıp sahnede bizi dinleyenleri ve kendimizi her zaman tatmin etmeye çalışıyoruz.izmirockta soundcheck alamasak da elimizden geleni yaptık.gelen herkese ve organizasyonda görev alan tüm arkadaşlara teşekkürler

Her iki grubumla da aynı cephede olduğumuza inandığım bir grup. Müzik tarzlarımız aynı olmasa da müzisyen olmanın farkındalığında bir grup olduğu kanaatindeyim. İzmir'de yozlaşan "rock" kitlesine bir merhem olacağına inanıyorum. Sanırım bu cumartesi Punta'da beraber sahne alıcaz. Şimdiden kolay gelsin, mekanda görüşmek üzere. Yolunuz aydınlık olsun. Saygılarımla.

pogopogobwaq5.jpg

gece 01.00 gibi sahnedeyiz, bekleriz...

Geri