Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
çarşamba akşamı süperdi hakkatten ama millet bi üç aylar tribine girmişti şu önümüzdeki bir aydan sonra çok daha kalabalık olucak bence ben gelmeyen tüm arkadaşlarımı gelmediklerine pişman ettim...
basçının eksikliğini hiç fark ettirmediniz yada hiç çaktırmadınız yada biralarda bişi vardı (sudan başka ne vardı ki?) :p
sayılı gün çabuk geçermiş. şimdiden söyleyin bence cumartesilere neler hazırlıosunuz?

cumartesiler gayet iyi olcak heralde diye tahmin ediyorum ben kendim bizzat şahsen....
olumsuzluklar yakamızı bırakır bırakmaz gaz alacaktır çalışmalar...gelenlerin ayaklarına,eşlik edenlerin kafalarına,destekleyenlerin de eline sağlık...
şimdiden ne olacağını söylemek oldukça zor lakin durumlar hiçde iç açıcı değil...Ama zorlamaktayız emin olun...

BASS GİTARİST ARIYORUUUUUUUZ

paranoya bass gitarist aramaktadır kendine güwenen sahne deneyimi we performansı olan hardcore-metal çalabilen kendini müziğe adayan enönemlisi SATIŞ YAPMAYACAK DÜRÜST olan herkese kapımız açık görüşmek isteyenler sfenks cd clup ten bize ulaşabilir ...

slm millet bir kaç gelişmeden haberdar edeyim sizi kasımda bir konser wermeyi düşünüyoruz geçen çarşamba günü reklam yapmamanın eksikliğini yaşadık okuldaki bir çok kişinin haberi yokmuş programdan..tamamen reklam amaçlı bir konser olacak biralemde yeniden başladığımızı herkes bilsin :D

bu arada bass gitarist için birkaç girişimimiz war bakalım nasıl sonuçlanacak :?

ayrıca biralem tadilata girdi 3. kata özel bir asansör yapılacak 1. we 2. katla tamamen bağlantısı kopmuş ayrı bir mekan haline getirilecek.asansör kapısında özel güwenlik görewlisi bekleyecek damsız kimseyi içeri almayacak tabiki bunlar bana söylenenler :LOL:

we bayram sonrası her cumartesi saat 19:30 da PARANOYA yine sahnede olacak :twisted:

bence damsız alınma olayı süper olur ... çünkü son programda içerisi harbiden sap dolmuştu... tek gelip bi masaya ilişme işine gelince bende öyle yapıyorum genelde ama naapalım bundan sonra anlaşıp girecez içeri:)

arkadaşlar herzamanki gibi beklenen şeyler yine olmadı biraleme asansör yapılmıyormuş efesle para konusunda anlaşılamamış eski düzene dewam en azından parawan war eheheeh

azıcık hayalci oldum ama düşünsenize zamanla programlar öle dolup taşar oluomuş ki ilk katlar yukarı çıkanlardan rahatsız oluomuş... ve sonra 3 katta sırf öğrencilerin oluomuş.. ne güsel olurdu aslında dimi? ama hayal kurmadan da olmuo ki be hele de bu il sınırlarında!
asansör var yada yok çokta bişi fark etmez be!

paranoya 6. parçasınıda bitirdi arkadaşlar konsere kadar hedef altıydı ama 7. parçada yolda olunca 10 parça neden hedefimiz olmasın dedik bakalım... parçalar sağlam olsun acele etmeyelim diyoduk ama hakkaten iyi şeyler çıktı basscı bulma durumunda konserde bayaaa bi paranoya bestesi çalınacak gibi bize bol şans dileyin....

SİVASDAKİ tek bascı emreydi oda gruptan ayrıldı ahahahhaha :) ben bas öörenip bas çalacam az kaldı :) nede olsa bu müzii dinniyoz bizde POPÇULAR DIŞARIIII :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Geri