Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
...

bi ben eksiktim burda ben de geldim sinan abiii konseriniz olunca bana haber weriosunuz ucarak siwasa geliorum:) bu arada straight out of line nerden cıktı acaba? zamanında zorla dinletiodum abi hatırlıo musun :D

ÇALIŞMALARINIZ VARMI? NELER YAPMAYI PLANLIYOSUNUZ?İYİ İŞLER ÇIKARICAÐINIZA İNANIYORUM.SİZİ DİNLEMEKTEN ZEVK ALIYORUM BAŞARILAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN. :) :twisted: :)

Sinan bea su zkım sıvas siz olmadan cekılmıyor bea:S
Bişiler yapın ayarlayın ne bılım konsermıs programmıs bısıler yapın işte.en azından dınleyıp dagıtalım...

saygılar

Ze_uS demiş ki:
Sinan bea su zkım sıvas siz olmadan cekılmıyor bea:S
Bişiler yapın ayarlayın ne bılım konsermıs programmıs bısıler yapın işte.en azından dınleyıp dagıtalım...

saygılar
can sen gel ben sana özel konser vercem :p
ufaklık neymiş göstercem sana..
:twisted:
paranoya ne alemde :? 8)

slm arkadaşlar bende çok ciddi bir paranoya fanıyım şuan bildiğim kadarıyla grup içinde biraz problem war

paranoya ya daha önce bir çok eleman geldi we gitti anladığım kadarıyla kadroda değişiklik olabilir bu olursa kimse şaşırmasın bu o grupta bence artık sıradan karşılanan bir tutum ama şunuda söyleyeyim orkoyu çok fazla dinleme şansı bulamadım en son paranoya konserinide izledim bahar şenliklerindeki konseride izledin ondan öncekinide izledim ondan öncekinide... bence paranoyanın en iyi kadrosu bu olmuştur orkoda sağlamsa tamamdır

tam 6 tane çok sağlam kendi parçaları war youtube da kendilerine ait 2 parçalarının kaydı war wazgeçtim kendimdeni zaten herkes ezbere ekşi sözlüğe konu olmuşlar bütün parçalarının sözleri ekşi sözlükte mewcut paranoya hakkında yine aynı yerde yorumlar war. bu grup siwastan çıkıp albüm yapabilir 2-3 yıla kadar ama pes etmemeliler bence iyi gidiyorlar burda bir ilki yaptılar sonunu getirseler bari...

kulağıma gelen bir duyuma göre biralem tekrar çıkarmak istiyor paranoyayı zaten ne yaptığını bilmeyen bir işletmeci anlayışı olan bu meyhaneyi bara çewiren yücelten oraya hatun girmesini sağlayan gruba saygısızlık yaptılar...benim bir barım olsa bir grupta böyle bir ortam yaratıyorsa ben grupla iyi geçinmeye çalışırım en son biraleme gittiğimde zorla supsulu biraları masama dayyolardı paranoyayı seyretmek istiyorum ama o herifler para kazansın istemiyorum çünkü müşteriye saygı yok 3. kattaki garsonuda nerden bulmuşlarsa çözemedim hangi mahallenin hangi kabadayısı ***

forum zaten ölmüş artık bende bir nabız yokluym paranoya tekrar başlası fanlarının tepkisi ne olur merak ediyorum

benim tepkim: çıkmamalılar ama çıksınlarda seyredeyim siwası unutayım sarhoş olayım coşayım ama susuz birayla

forum hakkaten ölmüş orkocuk istemiyor biralemde çıkmayı paranoyanın diğer elemanları ordamısınız cewap bekliyorum (çıkın işte yaaa)

senin kim olduğunu merak ettim çok şey biliyomuş gibi konuşuyorsun ama biraz yazıyosun galiba :LOL: ben bu konu hakkında yapacağım yorumların hepsini yaptım cewabım bu :LOL:

metalbalta demiş ki:
slm arkadaşlar bende çok ciddi bir paranoya fanıyım şuan bildiğim kadarıyla grup içinde biraz problem war

paranoya ya daha önce bir çok eleman geldi we gitti anladığım kadarıyla kadroda değişiklik olabilir bu olursa kimse şaşırmasın bu o grupta bence artık sıradan karşılanan bir tutum ama şunuda söyleyeyim orkoyu çok fazla dinleme şansı bulamadım en son paranoya konserinide izledim bahar şenliklerindeki konseride izledin ondan öncekinide izledim ondan öncekinide... bence paranoyanın en iyi kadrosu bu olmuştur orkoda sağlamsa tamamdır

tam 6 tane çok sağlam kendi parçaları war youtube da kendilerine ait 2 parçalarının kaydı war wazgeçtim kendimdeni zaten herkes ezbere ekşi sözlüğe konu olmuşlar bütün parçalarının sözleri ekşi sözlükte mewcut paranoya hakkında yine aynı yerde yorumlar war. bu grup siwastan çıkıp albüm yapabilir 2-3 yıla kadar ama pes etmemeliler bence iyi gidiyorlar burda bir ilki yaptılar sonunu getirseler bari...

kulağıma gelen bir duyuma göre biralem tekrar çıkarmak istiyor paranoyayı zaten ne yaptığını bilmeyen bir işletmeci anlayışı olan bu meyhaneyi bara çewiren yücelten oraya hatun girmesini sağlayan gruba saygısızlık yaptılar...benim bir barım olsa bir grupta böyle bir ortam yaratıyorsa ben grupla iyi geçinmeye çalışırım en son biraleme gittiğimde zorla supsulu biraları masama dayyolardı paranoyayı seyretmek istiyorum ama o herifler para kazansın istemiyorum çünkü müşteriye saygı yok 3. kattaki garsonuda nerden bulmuşlarsa çözemedim hangi mahallenin hangi kabadayısı ***

forum zaten ölmüş artık bende bir nabız yokluym paranoya tekrar başlası fanlarının tepkisi ne olur merak ediyorum

benim tepkim: çıkmamalılar ama çıksınlarda seyredeyim siwası unutayım sarhoş olayım coşayım ama susuz birayla

Hocam çok pardon ama tanıyamadık senı ya :) demekkı artık konserlerde falan sayımıza solumuza daha ii bakmamız gerekıyormus

saygılar 8)

ya ne yapacaksınız beni bir dost işte siz soruma cewap werin çıksınlarmı çıkmasınlarmı grubun son kadrosunu merak ettim bide ben daılma falan war diyorlardı grup içi huzursuzluk falan ?? kimler gitti kimler kaldı

Sinan sakın ol :)

Hmm keyfıne bak metalbalta kim oldugun pek umrumda diil aslına bakarsan sadece sordum.Zaten bu kadar sey bılıyorsan yada bunların farkındaysan grupta kımler var kımler yok bunlarıda bılmem gerekır.

Paranoyayı yakında yenıden izleme fırsatına erişiriz umarım hem o zaman sende merakından kurtulmus olursun.
Ayrıca içmek yada eglenmek için biraleme gerekde yok.Hade bakalım bı nabız yokla sen 8)

saygılar :twisted: :twisted: :twisted:

Geri