Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Çarşamba(yarın) günü saat 12:30 da okulun aktif tüm müzik grupları kültür merkezi sinema salonunda toplanacak...
İstanbul Unistar Müzik Yarışması ve Türkiye Üniversite Müzik Toplulukları hakkında bilgi alışverişi yapılacaktır....
Ayrıca müzisyenlerin okulla ilgili problemleri masaya yatırılacak...
Ana konuşmacılar ben ve Bütünlemeden Segah olacak...
Tüm grupları bekliyoruz...
Bu arada konserler hakkında daha detaylı bilgi Sinan,Feo ve Orçun aracılığıyla sizlere iletilecektir...
Dostlarım,
Paranoya artık hakettiğinin karşılığını almak üzere...Emin olun haberiniz olacak birçok şeyden...
Yeniden görüşmek üzere...

yine afiş sıkıntısı yasadık arkadaşlar yine geç asıldı afişler duymayanlar duyanlara söylerse çok daha kalabalık bir konser olur :D

20 mart salı saat 17:30 c.ü kültür merkezi paranoya konseriiiiiiiii

abi anyak sahne performansınız var kafa sallamaktan boynum ağrıdı (:) ''kırıcanmı belimi'' harikaydı pin-up grubundan daha iyi söylediniz.Slipknot coverleri muhteşemdi.bir dahaki konseri sabırsızlıkla bekliyorum.

birçok professionel gruba taş çıkarırsınız.ayrıca ibrahim tatlıses cover'i çok iyidi.sonraki konsere sepultura şarkısı istiyorum.turn the page şarkısında millet coştu...helal olsun size eğer sivas sizin kıymetinizi bilmiyorsa...bu arada vokal felaket brutal yapıyor,muhteşem.

yalnız şu dj varya arkadan müzik açan şahsiyet,rock konserinde hiç elektronica müzik olurmu ya.

:) dj gruba ait birisi değil okulda studyoyla ilgili bir abimiz.

Konser için yorumlarına (herkes uyuyordur sımdı) onlar adına ben tesekkur edeyım.Daha öncekı konser ve bar programlarına gelmedıgın sepultura istemenden anlasılıyor :)

Gercektende konser harikaydı ama bi daha camerayı elıme alırsam... kollarım koptu.

Paranoya FOREVER

ORRRRrrrçunnnn NOBUCUK'u tıkladınmı :)

forza nobucuk caa tıklamammı nobucuu :) tıkladım tabe... canımız çıktı hepimiz yoruluk terledik ama güzel konser oldu galba... teşkkür ederim herkeslere... ailemizin kameramanı can...

arda hoca ellerin dert görmesin senin soundunla konserde bi başka oluyo çok teşekkür ederiz tam monitörler ayarlanacaktı kadir denen herif geldi problem yarattı.. monitörlerde tamamen bitseydi daha ne diyeyim emine hanıma gerçekten çok çok teşekkür ederiz sağolsun herzaman destekliyor bizi konseri seyredipte coşan herkese çok teşekkür ederiz... bahar şenliğinde çok daha sağlam bir konser bekliyor sizleri...

Ze_uS demiş ki:
:) dj gruba ait birisi değil okulda studyoyla ilgili bir abimiz.

Konser için yorumlarına (herkes uyuyordur sımdı) onlar adına ben tesekkur edeyım.Daha öncekı konser ve bar programlarına gelmedıgın sepultura istemenden anlasılıyor :)

Gercektende konser harikaydı ama bi daha camerayı elıme alırsam... kollarım koptu.

Paranoya FOREVER

ORRRRrrrçunnnn NOBUCUK'u tıkladınmı :)

senide görmüş oldum zeus konser boyunca çekim yapan kişi sensin heralde...abiler konser boyunca kafa sallayıp yetinmeyen sahnenin kenarında kuduran kişi kim?motor mu o ya durmadan kafa salladı....sepulturaya gelince...ben grubu ilk defa canlı izledim,yoksa sepultura çalmıyormusunuz?e pantera çalın o zaman.valla doyamadım sizi izlemeye.

pffff ben berbattım ya :(

istediğim kadar verimli olamadım ama yinede idare eder işte:)

artık tüm enerjimi bahar şenliklerine saklıyorum bi kutu vikiiiisss alın lan bana:p

taylana laf yok erkek metalin yaratıcısı o sana vikis alacas olm hiç merak etme ... bizim her türlü işimize yardımcı olduunz için ikinizede (tayln can ) sonsuz teşekkürler...

asıl mevzuya gelelim.... ısrarlar kuliser çıkacakmı çıkmayacakmı çıksalarmı çıkmasalarmı uan bu cumartesileri ne kadar boş geçiyo napıcas nerde eski günler keşke bırakmasalard falandı filandı derken PARNOYA TEKRAR BİRALEMDE ................ CUMARTESİ HERKESİ BRALEME BEKLİYORUZ...............

UP THE IRONS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooooooo kesin ordayım kaçırmam...yalnız kaçta çıkıyorsunuz?taylan abi bahar şenliklerinde bende seninle kafa sallıyacam.ikimiz kuduralım ya senin gibi metalci arıyorum kendime.sen beni tanımazsın ama ben seni gördüm ve hayatım boyunca unutmuyacam seni...grubun v şeklindeki elektro gitarda gözüm kaldı.

Geri