Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
resim005wr2.jpg

biralem giriş 2 ytl
70 cl bira 5 ytl
50 cl bira 4 ytl
30 cl bira 3 ytl

bu cumartesi başlıyoruz bu hafta sonundan sonra her cuma cumartesi 19:30 veya 20:00 - 24 arası biralemde görüşürüz

satanonfire demiş ki:
abawwwwwwwwww :p

kesin orda olmalıyım:D

euheuheuh lan paranoya bana bi tane hatun ayarlıyım şöle tarz bişey geliyim:p

euheuheuhe ...

abi sana vildan atasever yakışır :LOL: onu ayarlayalım.

ben,16 nisan'da konser olcağını duydum doğrumu?

haftaya kesin biralem deyim.Taylan abi sonunda senle tanışacam.

Taylan abi sonunda tanıştık.bu cuma veya cumartesi kesin biralem'deyim.Taylan abi nasıl güzelmiydi Çilekeş konseri Ben kudurdum.

panik_431 demiş ki:
Taylan abi sonunda tanıştık.bu cuma veya cumartesi kesin biralem'deyim.Taylan abi nasıl güzelmiydi Çilekeş konseri Ben kudurdum.

salla çilekeşi ekipman sağlamdı ama :)

ben kudurmadım valla normal bi şekilde izledim :D ama adamlar sağlam çalıyolar haklarını vermek lazım :)

cuma - cumartesi biralemde görüşürüz tekrar eyw..

NOT : La Sinooo adamın ekipmanı gördün nasıldı ama :)

ya sinan abi cevap vermeden bende yazıyım şuraya ekipmanla ilgili...cumhur davula çok acımasız davranıyor :-D Ali nin Pedallar:yuh yani arkadaş.

arkadaşlar bu haftaya mahsus cuma günü program olmycak sadece cumartesi günü program war cumartesi herkesi bekliyoruz biraleme bilginize...

İstanbuldan çok büyük gelişmeler var arkadaşlar...
Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışyığım şu anlarda gerizekalı partnerim sinan ın en kısa zamanda çalışan bir telefon almasını temenni ediyorum...
Bu arada çok ciddi ve önemli tekliflerle karşı karşıyadır paranoya haberiniz ola...
Benden bu kadar...Gelişmeleri aktarırım bi ara...

eray denen l. a. s . birlikte en kısa zamanda g. k. ç. a. t. o. s. s.s.g.g.g.g.g.g.g.g..g.g.g.g.g.g.g.g.s.s.a.g.a.heaaaaaaaaaaaaaaa

eray bunu büyük ihtimalle çözersin yada bizzat ben açıklarım sana bi ara :twisted: :twisted: :LOL:

istanbul olayı hakkaten çok ciddi.siwasta yapılacak bir organizasyon söz konusu bu gerçekleşirse fanlarımıza iki kat daha fazla ihtiyacımız olacak

biralem programları dewam ediyor her cuma we cumartesi saat 19:30 dan sonra paranoyayı seyredebilirsiniz biraz reklam sıkıntısı çekiyoruz bunları hallettikten sonra hiçbir problem kalmayacak saygılar :)

Selamlarrr ben erdem!!!! Hepinize çok teşekkürler beyler...konserde o kadar yardım ettiniz walla:)bi de ses düzenini tutursaydık nese artık...

erdemcim valla ben elimden geleni yapmaya çalıştım ses sistemi için. konser öncesinde sesler gayet güzeldi. konser sırasında da ben gereken yerde müdahale ettim fakat benim müdahalem sadece salonla sınırlı kaldı. sahnede neler oldu bitti bilmyorum.zaten monitörler allaha emanet çalışıyolardı.ama yine de gayet hoş çaldınız elinize sağlık.

Geri