Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
izlediğim konser görüntüleri üzerine bikaç yorum yapmak isterim..kendi besteleriniz gerçekten çok sağlam.dinlerken büyük keyif aldım..fakat korn parçası,çeksene elini ve bir kulunu çok sevdim birbirinden acaip farklı ,bağımsız şarkılar..korn için biraz erken oldğunu düşündüm açıkçası..arabesk şarkı coverlamayıda biraz saçma buldum eğlenceli okadar şarkı varken..çeksene elinide bu şarkıyı coverlayan diğer grupla aynı olmuş..yada farklı çalıp söylediğiniz yerleri ben farkedemedim..bunlar gözüme ilişenler :D izmirden sevgiler..başarılar...

pissy demiş ki:
izlediğim konser görüntüleri üzerine bikaç yorum yapmak isterim..kendi besteleriniz gerçekten çok sağlam.dinlerken büyük keyif aldım..fakat korn parçası,çeksene elini ve bir kulunu çok sevdim birbirinden acaip farklı ,bağımsız şarkılar..korn için biraz erken oldğunu düşündüm açıkçası..arabesk şarkı coverlamayıda biraz saçma buldum eğlenceli okadar şarkı varken..çeksene elinide bu şarkıyı coverlayan diğer grupla aynı olmuş..yada farklı çalıp söylediğiniz yerleri ben farkedemedim..bunlar gözüme ilişenler :D izmirden sevgiler..başarılar...

slm arkadaşım korn çalmak erken derken neyi kastettiğini bilmiyorum ama grupta korn a en kıl eleman benim we bu grubun parçalarının ne kadar kolay olduğunu göz önünde bulundurmanı isterim erken lafın çok ilginç bu grubun neler çalabildiğinin farkında olmayan bir çok kişiye bu lafım... :LOL: biz ne hoşumuza gidiyosa onu çalmayı tercih ediyoruz ben sewmiyorum diye korn çalmıycak değiliz heralde bunlar tamamen ortak karardır sewgiler saygılar ........

sonynin düzenlemiş olduğu müzik yarışması unistarın bölge elemeleri siwasta gerçekleşecektir yer c.ü besyo çim sahası tarih 24 mayıs paranoya nında sahne alacağı organizasyonda yaklaşık 15 grup (hemen hemen hepsi başka şehirlerden gelecek olan amatör gruplar) jüri önünde canlı performans sergileyecektir desteklerinizi bekliyoruz

yarışma için detaylı bilgiyi

www.muzigiseviyorum.com

adresinden edinebilirsiniz

s_i__n demiş ki:
pissy demiş ki:

slm arkadaşım korn çalmak erken derken neyi kastettiğini bilmiyorum ama grupta korn a en kıl eleman benim we bu grubun parçalarının ne kadar kolay olduğunu göz önünde bulundurmanı isterim erken lafın çok ilginç bu grubun neler çalabildiğinin farkında olmayan bir çok kişiye bu lafım... :LOL: biz ne hoşumuza gidiyosa onu çalmayı tercih ediyoruz ben sewmiyorum diye korn çalmıycak değiliz heralde bunlar tamamen ortak karardır sewgiler saygılar ........
valla bu cevapta bana biraz ilginç geldi.ben korn çalmak için erken derken şarkıları çok zor sizin için erken çalamazsınız demek istememiştim.sadece bulunduğunuz yer ,seçtiğiniz diğer şarkılar ,onların arasında biraz sırıtmış geldi bana korn şarkısı..ama siz seviyormuşsunuz , ortak kararınızmış...sorun yok o halde..kolay gelsin..

s_i__n demiş ki:
sonynin düzenlemiş olduğu müzik yarışması unistarın bölge elemeleri siwasta gerçekleşecektir yer c.ü besyo çim sahası tarih 24 mayıs paranoya nında sahne alacağı organizasyonda yaklaşık 15 grup (hemen hemen hepsi başka şehirlerden gelecek olan amatör gruplar) jüri önünde canlı performans sergileyecektir desteklerinizi bekliyoruz

yarışma için detaylı bilgiyi

www.muzigiseviyorum.com

adresinden edinebilirsiniz

biz gelip izleyebiliyormuyuz bu yarışmayı?size sonsuz destek.

videoları izleyemiorum girmio siteye bu!!!:)
Sonsuz basarılar arkadaslar senle konusmustuk zaten sinan eminim hakettiğinizi alcaksınız....saygılar..

pissy demiş ki:
s_i__n demiş ki:
pissy demiş ki:

valla bu cevapta bana biraz ilginç geldi.ben korn çalmak için erken derken şarkıları çok zor sizin için erken çalamazsınız demek istememiştim.sadece bulunduğunuz yer ,seçtiğiniz diğer şarkılar ,onların arasında biraz sırıtmış geldi bana korn şarkısı..ama siz seviyormuşsunuz , ortak kararınızmış...sorun yok o halde..kolay gelsin..

Öncelıkle Merhabalar hocam;
Paranoya aslında çok uzun süredir burda Korn'da çalıyordu, Metallica'da, Sepultura'da... Hatta bundan bir önceki konserlerinde Cradle of Filth - Nymphetamine parçasını coverladılar. Yani bunu uzun süredir yapıyorlar. Burda garip olan aslında onların bunları coverlaması değil. Grubun Sivasda bulunması itibari ile konserlerinde eğer belirli bir dinleyici kitlesi edinmek istiyorlarsa bazı belirli imtiyazlar vermek zorunda kalıyorlar.Yani eğer tamamen kendi istekleriniz çerçevesinde parçalar yaparsanız burda dinleyici kitlesi edinemezsiniz... Kaldı ki zaten coverladıkları Arabesk parça olsun ya da Çeksene elini olsun bunları büyük zevk ve eğlence içinde çaldılar, söylediler...

Ben kendi adıma burda Paranoya'ya teşekkür etmek istiyorum çünkü Sivasta biraz sert bişiler çalınması için zemin oluşturdular.

Saygılar, sevgiler 8)

Sanırım Can verilebilecek en güzel cevabı vermiş...
Burda grupların misyonerliğini kimse yapmasın arkadaşlar...
Korn u çok severdim bundan 10 yıl evvel ama şuan yaptığı müzik bana sadece ama sadece eğlenceli geliyor...Başka bi izahı yok...Bizde eğlenmek ve eğlendirmek için çalıyoruz bu grubu...
Paranoya olduğu sürece Nu-Metal de , death metal de , Bay-area da , arabesk de , hard-core da , heavy metal de yapacaktır....
Bizim belli bir türü idame ettirme gibi bir kaygımız yok...
Lakin diğer endüstriyel gruplar bunu fazlasıyla yapmakta...
Eğer daha açıklayıcı bir PARANOYA müziği sentezi hakkında bilgi almak istiyorsanız bizim parçalarımızı dinlemenizi tavsiye ederim....
Bu Arada bugün daha farklı bir playlist olcak bekleriz herkesi biraleme....

arkadaşlar sıkı durun bugün olursa eğer(yani sinan efendi ağlayan bebeğinden fırsat bulursa) KATATONIA - In The White çalıcazzzz...
forver depresif ruh hastası metal derim ben ...
orko ne der acaba????

çalmayan sinan gibi olsun !!!
katatonia umutsuzların ve terkedilmişlerin müziğini yapar TERKEDİLMEYE HAZIR OLUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIVA KATATONIA !!!!!!!!!!!!!!!

Olum sonuna kadar haklısın da şimdi şöyle bi durum var...
Sağ yüzük parmağına bak görürsün nedeni???
Kafamızı koparırlar şerefsizim....
Beni de senide tanrı o tek yüzüğün eşinden mahrum bırakmasın kardeşim...

gaza geldim birden lan haklısın....
Hepsine hükmedecek Bir Yüzük, hepsini o bulacak
Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak
Gölgeler içindeki biralem Diyarı'nda :):):)

:):):)Habareyyyyy....
Sauron u gördüm bi ara a.q.
Bu nası bi iştir la...
Hakkenten öyle...O yüzüğü benden o totoş efendisi bile alamaz...
Gollum da , Frodo ve tokmakçısı GAYGangalf da alamaz...
Hepsinin kafaya tapınak düşürürüm...
:):):)

NOT:Bunlar iyi hoşta insan düşünmeden edemiyor...Birde bu olaslıklar arasında Arwen de var...:):):)

Geri