Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
herkese selamm, geçerken tesadüfen gördüm program olduunu biralemde, geldik dinledik sizi, coook eglendik ii calıosunuz....
repertuar konusunda öneri alıosanız, systemden physo ve aerials eksik derim...belki calıosunuz, denk gelmemişte olabilrimm...bi de sunu farkettim, aynı gurubun sarkılarını arka arkaya girmeyin aralara serpiştirin derim..
gayet keyifli sahneniz war aynen dewam edin, başarılar..

smirnoff demiş ki:
herkese selamm, geçerken tesadüfen gördüm program olduunu biralemde, geldik dinledik sizi, coook eglendik ii calıosunuz....
repertuar konusunda öneri alıosanız, systemden physo ve aerials eksik derim...belki calıosunuz, denk gelmemişte olabilrimm...bi de sunu farkettim, aynı gurubun sarkılarını arka arkaya girmeyin aralara serpiştirin derim..
gayet keyifli sahneniz war aynen dewam edin, başarılar..
soad'mı :evil: çalmayın n'olur!

bide glam rock gruplarının parçalarını çalıyormusunuz.

önümüzdeki cuma cumartesi red hot chilli pappers tan Rage Against the Machine den katatonia dan A Perfect Circle dan tool dan sentenced dan parçalarla karşınızda olacağız!!! nıhahahahahha ciddi söylüyorum playlist yenileme işlemleri dewam ediyor süper olacak süper.....

SOAD çalmıyoruz... muse placebo zamanında çaldık ilerki zamanlarda belki tekrar çalarız... neyse şimdilik bu kadar saygılar....

önümüzdeki birkaç hafta içerisinde biralemde metallica gecesi yapmayı planlıyoruz en az 25-30 tane metallica çalarız heralde ehhe hadi hayırlısı

yav şöyle saçma sapan tartışmalara girmeyin beni delirtmeyin ya !!! lisede korn dinliyorum diye ağır metalci arkadaşlarım tarafından sürekli eleştirilirdim. aptal herif korn kimki onlar metalmi yapıyo hahahah con con grubu olm korn yok ebeyinki yok dedeyinki saçma sapan atgözlüütakan insanların yapacağı benzetmeler işte... biraz genişleyin millet ben metalciyim sadece metal dinlemeliyim diye bi saçmalık yok!!! metal müzik sadece kafa sallamak diil !!! ben korn dinliyorum diye benimle kimse dalga geçemez dalga geçenin anlını karışlarım ben korn çalıyorum diye kimse beni eleştiremez dinlemek isstemeyen çeker gider... grup olarak biz korn çalmaya karar vermişiz bütün grup bi şekilde onaylamış size ne be !!! ben pink floyd da dinlerim doors da dinlerim metallicada sentenced da kenan doğulu da guns 'n roses da my dying bride da jay jay johanson da portishead da alakasız bir çok türde dinleyebilirimde çalabilirimde bu bi zewk meselesi paranoya biz doom yapacaz demedi black yapacaz demedi rock yapacazda demedi pop yapacazda demedi paranoya sewdiği şarkıları çalıyor çalmayada dewam edecek dinleyen dinler dinlemeyen bi yere gider... ( küfür yasak... ) beni dellendirmeyin bi dahada böyle saçma sapan tartışmalara girmeyin lütfen saygılar sewgiler esenlikler !!!

NOT : metallica gecesine kadar paranoya metallica çalmıycak duyrulur ... sahnedeyken istediğiniz kadar kafa sallayıp bi yerinizi yırtın ÇALMAYACAÐIZ .........

panik_431 demiş ki:
castelynsar demiş ki:
Pollux demiş ki:
korn diye grup mu olur a.k. adam olsalar adlari korn olmaz

peki pink floyd ne menem bi isimdir?

ne alaka?

arkadaşlar hemen panik yapmayın. kimsenin pink floyda laf attığı filan yok. bu olay sadece pollux denen sırıkla aramda bi tür geyik!!! zaten koca sivasta (!) benle pollux kadar pink floyd seven ve dinleyen çok az kişi vardır!

fala orko net biçimde özetlemiş mevzuyu..korn da dinliorum, ramstein da, bazen ceza da dinliorum..
sabahları kahvaltı ediorum, akşamları hafif bişilerle geçiştiriorum..
tüm bunlar tüm insanlarda olduu gibi kişisel şeyler, bunu böyle platformlarda kategorize etmeye calısmanın bi yararı olmuo sevgili pollux..

Geri