Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
kpirti demiş ki:
rock_rock_rock bu grubun öyle götü tavanda bir tavrını görmedim ben grubu takibetmediğin ve tanımadığın belli bu adamların 3yıldır konserlerini seyrediyorum senin bahsettiğin tavrı paranoyanın bir konserinde sahneye çıkıp tam bir embesil ingilizcesiyle 2 parça söyleyip konseri mahveden altı üstü 1 yıldır kıçını yırtan ufak bir kızda bulabilirsin büyük ihtimalle onun şakşakcısısın kürkçü dükkanına geri dönüp senin gibi kafasız insanlara müzik yapacaklarsa bu işi bırakmalarını dilerim.

tamda benim üstünde en cok durdugum konu :))
embesil ingilizcesimi?? resmen sallamasyon. belkide baska bi dile cevrilmiş haliydi sarkıların. o derece alakasızdı sözlerle.

neyse geride kalmış bişey..bu konuda cok konustum ben uzatmiim :)
sahsen bende tanıdıgım kdryla grup üyelerinin (en azından tanıdıgım üyelerin) alçakgönüllü olduklarını düşünüyorum. bahsettiginiz gibi tavana vurmus bişey ya da bi hareket görmedim. teşekkür metnindede bi anormallik sezmedim.

sonuc olarak üniversitemizin en iyi grubudur severek dinleriz,eglenirizz,takip ederiz,destekleriz....
desteklerkende elimizden ne geliosaa yaparız. hatta daha fazlasını yapmak isteriz:) (teşekkürede hiç gerek duymayız)

vay be 2 laf söyledik ortalık birbirine girmiş iyiki bakmışım foruma çok eğlenceli ahkamlar dönüyo ortada demekki böyle bişeyler bekleniyordu biraz daha kızıştırayım:) en zından gurubun ismi ön planda oluyo size iyilik bile etmiş oluyorum (bunun için teşekkür bekliyorum:) nekadar dolmuşsunuz be arkadaşlar birbirinizi kırmayın böyle birileri bi şikayetten bahsediyosa bide sizin iyiliğinizi istiyosa onu anlamaya çalışın, böyle davranışlarla dediklerini doğrulamış oluyorsunuz, inşallah olurda ünlü olursanız karşınıza böyle 1-2 tane değil yüzlerce sorunlar çıkacak ve üstesinden gelmeniz çok güç olur bunlara kendinizi alıştırın bi arkadaşımız reşitliğinizden bahsetmiş doğru söylemiş neyin ne olduğunu bildiğinizden şüphem yok ama cevaplarınızda daha olgun davranmanız gerekiyor, tahmin ediyorum siz şimdi nasıl konuşacağımızı sanamı soracaz diyeceksiniz umarım yanılırım, beni umursamamanız çok normal ama en azından sizi destekleyen yalnız bırakmayan adamları umursayın sizin için daha hayırlı olacağına eminim. tekrar gelecem lak lak etmeye:) aynı magazin proğramı gibi sövdüğümüz şeyleri şimdi kendimiz yapıyoruz:) utanıyorum kendimden ama dayanamıyorum:)

rock_rock_rock demiş ki:
vay be 2 laf söyledik ortalık birbirine girmiş iyiki bakmışım foruma çok eğlenceli ahkamlar dönüyo ortada demekki böyle bişeyler bekleniyordu biraz daha kızıştırayım:) en zından gurubun ismi ön planda oluyo size iyilik bile etmiş oluyorum (bunun için teşekkür bekliyorum:) nekadar dolmuşsunuz be arkadaşlar birbirinizi kırmayın böyle birileri bi şikayetten bahsediyosa bide sizin iyiliğinizi istiyosa onu anlamaya çalışın, böyle davranışlarla dediklerini doğrulamış oluyorsunuz, inşallah olurda ünlü olursanız karşınıza böyle 1-2 tane değil yüzlerce sorunlar çıkacak ve üstesinden gelmeniz çok güç olur bunlara kendinizi alıştırın bi arkadaşımız reşitliğinizden bahsetmiş doğru söylemiş neyin ne olduğunu bildiğinizden şüphem yok ama cevaplarınızda daha olgun davranmanız gerekiyor, tahmin ediyorum siz şimdi nasıl konuşacağımızı sanamı soracaz diyeceksiniz umarım yanılırım, beni umursamamanız çok normal ama en azından sizi destekleyen yalnız bırakmayan adamları umursayın sizin için daha hayırlı olacağına eminim. tekrar gelecem lak lak etmeye:) aynı magazin proğramı gibi sövdüğümüz şeyleri şimdi kendimiz yapıyoruz:) utanıyorum kendimden ama dayanamıyorum:)
rock rock rock kardeş feo önceki sayfada cok guzel acıklamış ne olduklarını bana ezik diyene adamlara bak inanılmazsınız çocuklar ama hakkatenn biz bu işi sabah kuşağında yapsak seda sayanın programında falan cok daha eğlenceli ve cok daha rezil oluruz bende paranoya grubunun en başından beri destekçisi olduuum için kendimden utanıyorum bu kadar kibir olamaz yani ne diyim bundan 2-3 sene once yanınızda kimler vardı demek istiorum ama bu nankör vefasız arkadaşlık olgusunu yitirmiş arkadaşların hatırlayacağını sanmıyorum ama yinede paranoya siz en iyisini bilirsiniz sizler profesyonelsiniz alemin kralısınız sizin arkadaslarınızda en kral insanlar heyyoooo paranoya heyyyaaa paranoyanın değerli yol arkadaşları hepinizi çok seviyoruz beğeniyle izliyorum forumunuzu artık saddece okuyup eğlencem kolay gelsin bakalımmmmm

rock_rock_rock demiş ki:
rock rock rock kardeş feo önceki sayfada cok guzel acıklamış ne olduklarını bana ezik diyene adamlara bak inanılmazsınız çocuklar ama hakkatenn biz bu işi sabah kuşağında yapsak seda sayanın programında falan cok daha eğlenceli ve cok daha rezil oluruz bende paranoya grubunun en başından beri destekçisi olduuum için kendimden utanıyorum bu kadar kibir olamaz yani ne diyim bundan 2-3 sene once yanınızda kimler vardı demek istiorum ama bu nankör vefasız arkadaşlık olgusunu yitirmiş arkadaşların hatırlayacağını sanmıyorum ama yinede paranoya siz en iyisini bilirsiniz sizler profesyonelsiniz alemin kralısınız sizin arkadaslarınızda en kral insanlar heyyoooo paranoya heyyyaaa paranoyanın değerli yol arkadaşları hepinizi çok seviyoruz beğeniyle izliyorum forumunuzu artık saddece okuyup eğlencem kolay gelsin bakalımmmmm

kpirti demiş ki:
kopiskmisin nesin castelynsar orada herkese teşekkür etmiş zaten senin veya başkasının adını yazmadı diye böyle aptalca bir tavır çok yanlış durduk yere böyle bir tartışma açmana ne gerek var madem paranoyanın daha iyi yerlere gelmesini istiyorsun böyle bir anda destek gerekirken senin yaptığına bak.adamlar yarışmada finale kalmış sende emeklerine ortak olmayamı çalışıyorsun.diğer arkadaşlarının harcadığı emekleri inkar eden bir yazı göremedim ben bu forumda seni sevmediklerini seziyorum ezik bir arkadaşı olmalısın paranoyanın :D taylanında söylediği gibi biralem gecelerinde her arada arkadaşlarıyla birlikteler ki ben sinanı tanımazken adamla hiç muhabbetim yokken aranın birinde geldi masamıza oturdu nasıl gidiyor arkadaşlar dedi biz öyle tanıştık onlar arkadaşlarını unutmaz bence bu tamamen senin kıskançlık tribin.grubtan karşılık bekleyerek iylik yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi tolganın toprağın ve ilhanın yaptıkları zaten onların akıllarındadır altı üstü forumun birinde teşekkür edilmedi diye küsecek kadar haklarının yenildiğini düşünecek kadar küçük insanlar değillerdir onlar.bak sana ezik olduğun nasıl belli.yükselmek hep zor olmuştur kesinlikle paçadan birileri asılır.

rock_rock_rock bu grubun öyle götü tavanda bir tavrını görmedim ben grubu takibetmediğin ve tanımadığın belli bu adamların 3yıldır konserlerini seyrediyorum senin bahsettiğin tavrı paranoyanın bir konserinde sahneye çıkıp tam bir embesil ingilizcesiyle 2 parça söyleyip konseri mahveden altı üstü 1 yıldır kıçını yırtan ufak bir kızda bulabilirsin büyük ihtimalle onun şakşakcısısın kürkçü dükkanına geri dönüp senin gibi kafasız insanlara müzik yapacaklarsa bu işi bırakmalarını dilerim

en büyük paranoya dinleyicilerinden biriyim ismimi verip kişisel laf kavgalarına girmek istemiyorum herzaman arkanızdayım olimposta birinciliği alıp kiminle nasıl konuşmaları gerektiğini öretmenizi istiyorum sevgiler.
kıpırtık bana oyle sanal ortamda atar yapma istersen senin için daha hayırlı olur ben uyarımı yapayımda sen ona gore tedbirini al ok canım benim

HAH_HAH
Çok eğlenceli.Tam magazin.Tabi birbirimizi TARTIŞMA boyutunda yargılarsak daha kallavi daha essah olur.Bir arkadaş var aramızda; ''bana faydası olmayan kilisenin papazını s...ym'' muhabbetine girmiş.Anlaşılan üst düzey özgüven,organize süperego,ben merkezli toplumsallaşma,seni PARANOYA'k yapmış biraz.Zaten biz SHAKİRA'yız.Ünlü bir atasözünü söylemeden geçemeyeceğim saygı çerçevesinde tabiki.''Tavşan(arkadaş) dağa(bize) küsmüş(küsyapmış) dağın(bizim) haberi(atv ana haber) yok(olmamak fiili)''.Sen yine gel yine bekleriz.Vazgeçtim ben beklemem.Hatta ağzımı açarsam na'merdim ahuauhauh.Allah iyiliğini versin yahu.

kopisk demiş ki:
rock_rock_rock demiş ki:

Bi biskrem versem yine beni severmisin aceb? hadi bebeğim sen bi gidip kayıp balık nemoyu bul da gel bakiim!

doğru söyle kopisk msj yollamışmı yolladıysada kesin özür diliyodur:):):) yada guruptan biridir:):):):) neyse ben daha fazla kızıştırmayayım

bide şu biskrem espirisi çok komik olmuş çok güldüm nerden buluyosunuz böyle komik espirileri bide kayıp balık nemo demiş öldüm vallaha.....

arkadaşlar paranoya arda hocamızın önderliğinde son kadrosuyla karanlığın kaydına giriyor bakalım nasıl bir sound yakalıycaz

unistar elemeleri tekrar istanbula alınmıştır sebepleri bilmiyoruz okul döneminin ilk haftalarında yapılacakmış şuanki bilgiler bunlar ilerde olacak gelişmelerden haberdar edeceğiz sizi

www.grupparanoya.rockmekan.com adresine giremiyorum gelişmeleri o sitedende öğrenebilirsiniz ama siteyi güncelleyemedim :D

Geri