Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
ben giderim olm tabi satmam pentagram konserinde satanlarıda gördük :) bu sene yine gitcem barışarock a bakalım kimler satcak kimler gelcek görces :) buraya da kocaman yazcam satanları :D

katılın lan tabi evde oturmayın boş boş sino bişey istiyonmu la bu taraftan gerçi parada yok ama ayarlamaya çalışırım yinede :)

olum taylan salla bunları hıc bırı gelmıcek yıne:D
sınan gelıodu aslında bızımle her yere ama gorduk onuda
hade öptum hepınızı...
len bunu dıcegımı hıc sanmıodm ama özledım len sızı... :(
10 gun sora sivastaı varmı bi isteginiz (yada vazgectım bısı ıstemeyın :) )

yok be nereye gidiyo onunki anca lafta yok satriani gelsin şöyle giderim böyle giderim adam geldi hareket yok..

şansa bi kez barışarock a geldi işte o da şansa:p

sinan bi yere gelemez ..

ulan 2 dakka girmiyoruz foruma anında bi şeyler oluyo.ne yarışması yine bu ? KİM yarışıyo.KİMİ RaIkONeN yoksa ben yarışmam.
ilhan napıyon olum lan bu arada.ne kadar zaman oldu görüşmeyeli.seme sinan la bile görüşdük grup yaptık senle bi görüşemedik ellaam.öpüyorum kardeşim iyi bak kendine
(can lütfen tuhaf muhaf deme.daha sonra yine yüzyüze gelecez.kavga çıkmasın.yani daha doğrusu dövmiyim ssssseeni.kardeşim benim bonus kafam benim.yerim senin peltek dilini :p )

ceyhan sularınız kesiliyo olim sıçtınız sen bu gidişle siwasa yerleşirsin yağışlardan en ucuz kurtulan siwas oldu ıahahhah angara angara güzel angara ....

sen gelsene lan siwasa saçı rasta yaptırmayada beni bahane etme tırsık herif korktum demede rastalı rastalı ne karizma olurdun beaaa şimdi neye benzediğini söölemiyim burda ayıp olur eheheh

taylan başkadır yaaa adamım benim

canınızı yerim la!!!!!!!!!!!!!!olim sinan bilmediğin bişey var ankara su desteğini sağlamak amacıyla kızılırmaktan yararlanacak alt yapı çalışmaları başladı bilgin olsun!!!!! bu ara tüm grup elemanlarına iyi tatiller,iyi kafa dinlemeler diliyorum......gözlerinizden öperim;)

chrisblack demiş ki:
canınızı yerim la!!!!!!!!!!!!!!olim sinan bilmediğin bişey var ankara su desteğini sağlamak amacıyla kızılırmaktan yararlanacak alt yapı çalışmaları başladı bilgin olsun!!!!! bu ara tüm grup elemanlarına iyi tatiller,iyi kafa dinlemeler diliyorum......gözlerinizden öperim;)

kızıl ırmağı ne kadar temizlerlerse temizlesinler o su içilmez akşam üniwewrsiteye giderken koku başlıyo susuzluktan ölürüm daha iyi ceyhan sakın içme olim (içmezse ölür bende böylece kurtulmuş olurum) ıhahaa neo kadir ankarayı araştırıon ankaralı olcaaan galiba seni gidi seni öss canawarı :)

taylan ben gidiyom bu gün yarın marmaris gökowa fethiye geceeeem yeter konserler müzik paranoya alalla 8O

la olum harbi s..tık biz varya ankara ahalisi olarak.afedersiniz taharet alacak su yok.kızılırmak tan gelen su da zaten 179.kalite suymuş.oda taa 5 ay sonra gelecek.ankara halkına burdan sesleniyorum.cünüp gezmeyin.ehueuhe

melih gökçek abimiz bizi uyarmıştı fazla sevişip sonra abdes için su harcamayın falan diye ama dinleyen kim.millet tam tersine aha su kalmıyo lan,fırsat bu fırsat son kalan suları biz kullanalım diye sabah akşam sevişti.burdan yeniden sesleniyorum.ankaradaki su kesintisi nin sebebi budur.kimse kimseyi kandırmasın

taylan seni aldatıyorum akdeniz ege sahillerine atıp kendimi bol bol denize girip bol bol güneşlenip bol bol su içiceeeeeem

oooh mustafada geldi foruma bi sen eksiktin kare tamamdır müstakbel ew arkadaşım ıahhaha

bu arada müzikle ilgili önemli gelişmeler olabilir umarım gerçekleşir olim kimseye söylemeyin eylülü ekimi bekleyelim aramızda kalsın gerçekleşirse paylaşırız hihihihhihihi gerçi feonun çene biraz düşük ama siwasta kalmaktan olmuştur adapazarına tedawiye gidiyo şuan metro otobüsünde ankaraya yaklaşmıştır galiba korkmayın tam 3 testi su werdim yolda içersin dedim tamam abi dedi

ceyhan melihin üstüne at suçu anladın siieeeen (ayrıca burası edepli bir forum edepsiz herif) :p

Geri