Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
abi adamlar işi gücü bıraktı kayıttı,konserdi helak oldular ama tebrikler sivasta sevdikleri istedikleri tarzı hemde zor sartlar altında yapmaya devam ediyorlar ben sunu soyleyım bu grup seneye bugun cok unlu tum planlar bunun ustune :) sinan feo umarım mesaj ulasmıstır:) basarılar dilemeye gerek yok zaten yetrince basarılılar tebrikler gençlik :))))) grubunuzun herseyi onur :)))))))))

abi adamlar işi gücü bıraktı kayıttı,konserdi helak oldular ama tebrikler sivasta sevdikleri istedikleri tarzı hemde zor sartlar altında yapmaya devam ediyorlar ben sunu soyleyım bu grup seneye bugun cok unlu tum planlar bunun ustune :) sinan feo umarım mesaj ulasmıstır:) basarılar dilemeye gerek yok zaten yetrince basarılılar tebrikler gençlik :))))) grubunuzun herseyi onur :)))))))))

meraba paranoyass öncelikle düşüncelerin için teşekkürler...müziğe dışarda tabiki devam etme kararımın kendimce olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyorum 1-2 grup var onlarla temas halindeyim umarım iyi olacak...tek başıma bu miziği yürütebilmem olanaksız...ama sonuçlar ne olacak tabiki bilemem tek bildiğim ben bu işin üstüne fazlasıyla gidicem...

Arkadaşlar bilen bilmeyen için yeni şarkılar yazım ve çizim aşamasındadır...Öncelikle bizlerde oluşan ilk hissiyat PARANOYA dır...Oluşturulan yeni besteler ışığında bende eski bir heavy metal eleştirmeni olaraktan söylerim ki;son derece gaz,agresif ve sinirli halet-i ruhiyesi olan şeyler çıkmakta...Yakında bu çalışmalar demo formatına kavuşacak ve sizlerle paylaşacağız...Ağırlıklı olarak rock tabanlı hard-core ve nu-metal dolgulu olacağı söylenebilir...Takipte olun...

ilk demonuzun kayıtlarında kadir vardı ama artık kadir grupta yok ve siz kayıtlar için stüdyoya
gireceksiniz die biliyorum yakınlarda, peki bu taktirde ilk demonuzu birde erayın sesi ile dinleme şansımız olacak mı?
bide daha önceki yazılardan okuduum kadarıyla besteler kadir tarafından yapılıyordu bu durumda tarzınızda bi değişim olur mu?

bu arada şahsım adına erayın gruba dahil olmasına çok sevindim umarım bu sevincin çok daha artmasına neden olucak faaliyetleriniz olur ileriki zamanlarda...

ilayza demiş ki:
ilk demonuzun kayıtlarında kadir vardı ama artık kadir grupta yok ve siz kayıtlar için stüdyoya
gireceksiniz die biliyorum yakınlarda, peki bu taktirde ilk demonuzu birde erayın sesi ile dinleme şansımız olacak mı?
bide daha önceki yazılardan okuduum kadarıyla besteler kadir tarafından yapılıyordu bu durumda tarzınızda bi değişim olur mu?

bu arada şahsım adına erayın gruba dahil olmasına çok sevindim umarım bu sevincin çok daha artmasına neden olucak faaliyetleriniz olur ileriki zamanlarda...

kadir de aslında çok ısrar etti yeni biriyle dewam ediyorsunuz we eray parçayı söylemeli dedi aslında bunu tekrar gözden geçircez belki eraydan da dinleyebilirsiniz ilerde.. :D

wazgeçtim kendimden we bir parça isimli şarkıların sözleri kadire aittir besteler diil :D :D besteler şuan için grupta eray we benden çıkıo tabiki feonun dawulla bestelere kattığı riflerde inanılmaz güzel..oldukça sert olmasını istiyoruz yeni parçaların...büyük ihtimalle grup dahada sertleşecek geçenlerde inanılmaz bir durum gerçekleşti feo we ben ayrı ayrı sözler yazdık biraz fazla bunalım oldu ama.... :D :D onların besteleride hazır gerçekten çok beğeneceğinizi umuyorum

zaten ufak bir yarışmaya katılmamız sözkonusu we hangi parçayla yarışmaya gireceğimize hala karar weremedik bu arada bir parça isimli şarkının trafikleri we rifleriyle bayaa oynadık parça biraz daha değişti şarkının sözlerinide değiştirebiliriz feonun yazdığı sözler sanki o parça için :D :D

şu an bir etkinlik için görüşüyoruz netlik kazanan bişi yok ama olursa muhakkak haberini alırsınız teşekkür ederim :D

yani söz ve beste konusunda tüm grup aktif rollar alıyor bu da birbirinize bağlı sağlam bi grup kadrosuna sahip olduğunuzun en iyi gösergesi sanırım, eh iimiş..

bide vidyolardan linkte neden faith var bu kimin seçimi ve neye göre?

bide kayıtlarda tam bi albüm mü düşünüosunuz yoksa bi kaç parçadan oluşucak tanıtımınıza yönelik kayıtlar mı yapıcaksınız?

bide.. ehe şimdilik başka bide yok! :roll:

o'nası bi performans a.q.
emek karşılığını alır en kısa zamanda yani ben gayet beendim
bi ara sahne gitti dedim:) sona baktım yerinde duruyooo sewindim...
ama işini ii yapan insanlarda war kardeşim:)

ilayza demiş ki:
yani söz ve beste konusunda tüm grup aktif rollar alıyor bu da birbirinize bağlı sağlam bi grup kadrosuna sahip olduğunuzun en iyi gösergesi sanırım, eh iimiş..

bide vidyolardan linkte neden faith var bu kimin seçimi ve neye göre?

bide kayıtlarda tam bi albüm mü düşünüosunuz yoksa bi kaç parçadan oluşucak tanıtımınıza yönelik kayıtlar mı yapıcaksınız?

bide.. ehe şimdilik başka bide yok! :roll:

Faith'i seçmemizim özel bir sebebi yok!sadece konserde bize göre en göze batan parça oydu!Biz de onu koyduk!
kayıtlarda tam bir albüm yapabilmemiz söz konusu değil.şimdilik hedefimiz 5 parça kaydetmek.önümüzdeki hafta provalara başlayıp tamamlanmamış parçalar üstünde çalışacaz!Herşey yolunda giderse yaklaşık iki hafta içinde bütün parçaları kaydederiz!

Geri