Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

Methini duyduğum ama iş, sağlık gibi sebeplerden bir türlü verdiğim sözü tutamayıp bide üzerine izleyemediğim grup...

En kısa zamanda onları müzikleri ile daha yakından tanımak istiyorum :)

Başarılar...

Bekleriz Menekşecim,
Bir toplaşma da bizim programda yaparız artık. Gelip fotoğraflarımızı çekmeni flaşla gözümüzü kör etmeni bekliyoruz. :D
Yakında yakından tanışmak dileğiyle...

Hayırlı olsun sevgili İzgi :)

Sanırım Flu da artık Biziz'de.
Bence kadro pek sağlam oldu. Bonustrack, Flu, Kakao, DEM, Tuşe, Cin Seddi...
İnşallah herşey güzel olur.

Başarılar :)
MG

Evet bence de gayet güzel bir kadro oldu. Flu da çarşamba çalıyordu bir değişiklik olmadıysa.
İnşallah hep birlikte güzel yerlere taşırız Biziz'i.
Bekliyoruz.
Başarılar.

Sizi bir bir cumartesi eylülünde overallda izlemiştim ve hayran kalmıstım ki halen de etkisi üstümde duruyor 8O
vokal muhtesem klavyenin konusturulabildigini,bascının-gitaristin-davulcunun bir bütün halinde coşup coşturabildigini ögrendim sizlerle :D
allah sizi başımızdan eksik etmesin !!!!
dipnot: yalnız biz seyirci/dinleyicileri de düşünün yazık degil mi non-stop zıp zıp zıp ayrıyeten avazımız cıktıgı kadar eşlik etmek fln yoruyo yani :D

Çok çok teşekkürler güzel sözlerin için sevgili elektra,
Biz de sizler gibi gelen, eğlenen, danseden, şarkılara eşlik eden seyirciler sayesinde çok eğleniyoruz. Çok keyif alıyoruz gerçekten.
Allah sizleri de başımızdan eksik etmesin.

Aslında, sürekli tempolu şarkılar çalmamız zaman zaman bize eleştiri olarak geliyor. Ama bizde sizlerle dansediyoruz ve ben de bağıra çağıra söylüyorum şarkıları. Beraberce yorulmanın bir sakıncası yok bence :D

Bekliyoruz.

Ve nihayet bu hafta geldiiim :)

Açıkçası iyi şeyler duyuyordum hakkınızda ama bu kadarını beklemiyordum... İyi ses, iyi grup, iyi repertuar .. sonuç eğlenen bir bar dolusu insan...

Flaşla itina ile taciz ettim, ara ara eylemlerim devam edecek :)

Misafiperverliğiniz ve müziğiniz için teşekkürler...

Başarılarınız daim olsun,

Sevgiler...

Selamlar :)

Yav Eskişehir'den sabaha karşı dönünce gün boyu uykulu uykulu mayışıp yine gelemedim Biziz'e :( O kadar da heves ettiydim.
Overall'ı protesto ettiğim için oraya gitmiyorum.
Bu hafta da Nefes var perşembe ama bir gün elbet canlı canlı izleyeceğim Bonustrack'ı.

Kolay gelsin
Sevgiler
MG

Hoşgeldin Menekşecim,
Biz de çok memnun olduk seninle tanışıp görüştüğümüze. Güzel sözlerin için teşekkürler.
Hiç de öyle rahatsız edici boyutta diildi flaşın vallahi. Her zaman bekleriz.
Sevgiler...

23 Ekim Pazartesi (bayramın 1. günü) Overall'da gerçekleşecek olan DJ Neu! ve DJ Firat - BACK TO THE 80's PARTY 'nin ilerleyen saatlerinde Bonustrack olarak sahne alıcaz. Tüm müzikseverleri bu muhteşem partiye bekliyoruz.

Bas gitaristimiz Arda bugün ameliyat oldu. Az önce çıkmış ameliyattan. 1 hafta kadar çalamayacak. İyileştikten sonra her zamanki performansıyla dönecek sahnelere. Arkadaşımıza geçmiş olsun diyor bir an önce aramıza dönmesini bekliyoruz.

Arkadaşlar çok teşekkürler.

Bayram programımız;
1. gün Overall 00.15
2. gün Tapas 21.00

Bayram sonrası programlarımız şöyle olacak.

Salı Tapas 21.00/23.30
Perşembe Biziz 22.00/01.00
Cuma November Pub 21.00/23.30
Cuma If Performance Hall 00.30/03.00
Cumartesi North Shield Mesa 21.00/23.30
Cumartesi Overall 00.30/03.00

Geçmiş olsun arkadaşlar umarım Arda en kısa sürede iyileşir ve son sürat her zamanki sahne performansı ile karşımızda olur,
Arkadaşlar gerçekten bana göre Ankara'da tarzınızda 1 numarasınız ben deliler gibi eğleniyorum sizleri dinlerken
Her eleman tek tek mükemmel zaten,sahne performansınıza söylenebilecek bişey yok zaten,çoğu grubun çalmaya çekineceği,çok solistin söylemekten kaçacağı şarkıları repertuarınızda barındırıyorsunuz,süpersiniz...heleki bir let the sunshine dansı olsun hep beraber yapalım değil mi :) Cumartesi North Shield olayına çok sevindim,orada izlemek de sizi gayet eğlenceli olacak

Saol Soyhan,
Arda önümüzdeki hafta bizimle yeniden sahnede olacak inşallah.
Evet hep birlikte let the sunshine dansı yapmak keyifli oluyor valla.
:D Bekliyoruz sizi.

merhaba öncelikle ardakaşınız için geçmiş olsun diyorum.
hemen ardından da şunu sormak istiyorum.
yani yarın gece if de olmayacakmısınız???
çünkü benim izmirden misafirlerim geliyor ayaklarının tozuyla sizi izlemeye götürcektim.
hatta biraz fazla erkek olacağımız için ben geçen hafta if te pazarlık yaptım.
dedim hocam bööle bööle kapıda sorun çıkmasın diye...
umarım olumlu bi yanıt verirsiniz hoççakalıın.
Bayılıyos size biz

Çok teşekkürler güzel sözlerin için sevgili ctek10
Yarın If programımız var. Bir iptal söz konusu diil. Bascımız henüz iyileşmediği için gitaristimiz Burak bas çalacak (zira kendisi zaten basçıdır şu an Bulutsuzluk Özleminin bas gitaristi olmakla birlikte yıllardır pek çok grupta bas çalmıştır.) ve Burak'ın kardeşi Başar'da gitarda eşlik edecek bize. Başar'da daha önce pek çok kez bizimle çalmış çok sağlam bir gitaristtir.
Program tam gaz devam edecek yani.
Bekleriz.

Geri