Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...herkes gelsin görsün beni de ünlü olayım azcık...bu arada ayrılığın sebebi inanılmaz ateşli tartışmalar şiddetli geçimsizlik ve karşılıklı küfürlerdir... :)

Mike demiş ki:
12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...herkes gelsin görsün beni de ünlü olayım azcık...bu arada ayrılığın sebebi inanılmaz ateşli tartışmalar şiddetli geçimsizlik ve karşılıklı küfürlerdir... :)
arkadaslar siskoyu biz kovduk zaten calamıyodu ya :D saka bi yana onura sonsuz tesekkurler betrayal adına.daha fazla yazamıyorum sanırım aglıyacam :cry: Mındcrıme la basarılar geyıgıne de gırmıcem zaten supersınız ;)

bortubocekk demiş ki:
Selah demiş ki:
La bu mesajı ben yazmadım :? Kim giriyo lan benim kullanıcı adıyla ???

hologramın giriyodur belki anıl :LOL:

...

Demonz demiş ki:
noluyo lan burda? mr.big mindcrime bassisti nereye gidiyor?yerine kim geliyor? ;) yopksa Betrayal bitiyor mu :)

Olm Ağzını hayr aç m.q ne dengesiz adamsın lan :):) cem sensin dimi :D Allam ismini söledim zıchtın :p

Scott_Columbus demiş ki:
Mike demiş ki:
12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...
Gelirim lan. İzin alacağım o gun...

Gel lan :D:D Sen olmadan ben nasıl gaz alcam :)

abysss demiş ki:
Demonz demiş ki:
abysss demiş ki:
berbat bi grup...

özelliklede elektroda berkin tam bir fıss..
ozamn hep birlikte kaşhara hojgeldn diyoruz ;) :)

çok mu belli ettim yahu :D mauhauha neyse bari zıçtık sıvayalım :D berkincim seni ne kadar begendigimi bilirsin bunuda her fırsatta belirtirim:D mauhauha ben daha fazla zorlamasam ya:D

ya ben şansımı başka bi nickle denesem :roll:

Kardeşim çocukluğunu yaşayamadınmı sen :D:D

Geri