Tansiyon 12.8

prof lula ilgili belkide en önemli şeyi söylememiştim. "DİNLEMEK" "GÖRMEK" ve " "YAŞAMA GEÇİRMEK" .
İnsanlar eleştiri yapacaksa kendini de eleştirmeli ve empati yapmalı o zaman gerçek eleştri olur. Çoğunuz benim ne yazdığımı anlayamıyorsunuz belkide ama anlamanız için dinlemeniz ve bir şey yapapıp yaşama geçirmeniz gerek.

cem yorumun için teşekkür ederiz. Seninle beraber belli bir heyecan yaşadık devam edemedi ama her zaman desteğimiz olacak. Çünkü sende bizimle tansiyon ayarı yaptın. Yeni Bass Gitarında sana yeni başarılara yol arkadaşın olur.

arkadaşlar daha neyi tartışıyorsunuzki herkeste 1 paranoya işte adamların çok seyircisi var konsere ondan çıkıolar diye.yapmayın allah aşkına bu adamlar nevşehirde 2000 kişiye konser verdiler orayadamı arkadaşlarını taşıdılar acaba?kimse kalkıp burada 2 dandik grup diye lavukça 1 söz edemez.şayet görecelidir adamlar alternative çalıyorlar ve gayet iyi çalıyorlar yani tarzlarında başarılılar.hard rock , blues , metal çalmamaları onları kalitesiz 'YAPMAZ'! . (bu arada benim yaptıgım tarzlar power metal , hard rock , neoclassic keza dinledigim tarzlarda , amaç burda görüşümü söylemek). Adamlar çalışıyorlar gayet güzel çalıyorlar hepsinin gam , teknik bilgisi piyasanın üstünde ama nedense burda köstek oluyorsunuz! laf atmak kolay laf atıyorsanız yapın iyisini koyun buraya. müzisyeniz sonuçta birbirimizi desteklemeliyiz nedir bu düşmanlık??? tansiyona başarılar diliyorum ....

Magnum Opus Lead

Melihcan Bal

Güzellik göreceli bi kavramdır... Neyini tartışıyosunuzki? Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez... Beğenmeyip bunu yazanlara bi laf mı ediyolar forumda?Herkezin görüşüne saygılılar...Yorumunuzu yapın... Size ne başka şeylerden...Şimdi buraya 2 harf eklemek isterdim ama yasak...Kurallara uymalıyız dimi...?

:twisted: :twisted: :twisted: Buarada yeni solistinizi bi görim bakım çok mrk ettim Atakandan iyidir inş :twisted: :twisted: Biraz action yapın sahnede olm duman gibi davranmayın bence, çünkü dier gruplar özenti fln die laf cıkarmasın dalarım valla :D BAŞARILAR ARKADAŞLAR

bu grubu bir kes izledim oda yanılmıoasm 4 ay önceydi doruyu söylemek gerekirse pek beğenmemiştim haa şu anda ne durumdalar bilmiorum şu anki durunları hakkında yorum yapamayacağım ama kendi ağızlarından yazılanlrı okuduktan sonra baya bi beklentiye girdim açıkçası neyse 30 ujda izlemk isterdim ama bende o gün sahnede olacağım için izleyemeceğim anatoliada başarılar arkadaslar bu arad yeni vokal serhatta hayırlı olsun kendisini çok severim tekrardan başarılar...

Hahaha cok dogru soyledin be arkadasim degilmi alternative-punk yapip twin pedal bile degil cift cross kullanip onu da double yerine duoblle cros yazip ortalikta gezen birinin pearl c-1000 b-2000 tarzi ayakliklari olmasini bekliyorsunuz bu kadar profesyonel bir grup hemde.Tansiyon olmamiz yetiyor diyen grup zil ayakligi ariyor ben sana hediye edebilirim istersen :D hadi kolay gele :p

Alc43Vol demiş ki:
Hahaha cok dogru soyledin be arkadasim degilmi alternative-punk yapip twin pedal bile degil cift cross kullanip onu da double yerine duoblle cros yazip ortalikta gezen birinin pearl c-1000 b-2000 tarzi ayakliklari olmasini bekliyorsunuz bu kadar profesyonel bir grup hemde.Tansiyon olmamiz yetiyor diyen grup zil ayakligi ariyor ben sana hediye edebilirim istersen :D hadi kolay gele :p

benden de bi bc-2000 oynar :)
bide twin pedal ama 3 tokmaklısından.dikkatini çekerim.
ama canlı izle öyle yorum yap.unutma bunu 8)

Alc43Vol demiş ki:

15 tane var 2 tane eksik...

anaaaaa yaptığınız tartışmalara bakın yaaa :?

1.profesyonel olmak ekipmanla deil,düşünceyle,kafa yapısıyla artı kazanılan parayla alakalı bir şeydir...Kimin profesyonel olup olmadığınıda bilemezsiniz bu forumda...Çocuklar biz profesyoneliz diyolarsa olabilirler kimsede sesini çıkaramaz...

2.Kimsenin yok seyirci gelmiş yok gelmemiş fln diede tartışmaya hakkı yok...2000 kişide gelse 200 kişide gelse fark etmez sonuçta bir amatör(profesyonel) grup konseri bu :) ...bugün 200 kişiye söylerle ztn işlerini ii yapıyolarsa yarın 2000 kişiye söylerler...

3.davul pedalı veriyim,hani sizde yoktu die çocukları ezme girişimlerinde bulunanlara söylüyorum...gelin size album yapıyım ;) ;)

4.bu grubu yerden yere vuracak şekilde eleştirmeyin...onun yerine şöyle madem siz bunlardan daha iisniz madem daha tecrübelisiniz onlara akıl verin...bir büyük olarak nasihat edin...

5.EN ÖNEMLİSİ HERKESİN İNSAN OLMASI!!!!

müzik hayatlarınızda hepinize başarılar arkadaşlar...Tansiyon grubu içinde bir önerim olucak bundan sonra konser haberlerinizde olayları çok fazla abartmadan kimsenin gözüne batmadan söyleyin ;) ;) öle yapınki profesyonel düşündüğünüz ortaya çıksın...

selametle...

-ROM- demiş ki:
anaaaaa yaptığınız tartışmalara bakın yaaa :?

1.profesyonel olmak ekipmanla deil,düşünceyle,kafa yapısıyla artı kazanılan parayla alakalı bir şeydir...Kimin profesyonel olup olmadığınıda bilemezsiniz bu forumda...Çocuklar biz profesyoneliz diyolarsa olabilirler kimsede sesini çıkaramaz...

2.Kimsenin yok seyirci gelmiş yok gelmemiş fln diede tartışmaya hakkı yok...2000 kişide gelse 200 kişide gelse fark etmez sonuçta bir amatör(profesyonel) grup konseri bu :) ...bugün 200 kişiye söylerle ztn işlerini ii yapıyolarsa yarın 2000 kişiye söylerler...

3.davul pedalı veriyim,hani sizde yoktu die çocukları ezme girişimlerinde bulunanlara söylüyorum...gelin size album yapıyım ;) ;)

4.bu grubu yerden yere vuracak şekilde eleştirmeyin...onun yerine şöyle madem siz bunlardan daha iisniz madem daha tecrübelisiniz onlara akıl verin...bir büyük olarak nasihat edin...

5.EN ÖNEMLİSİ HERKESİN İNSAN OLMASI!!!!

müzik hayatlarınızda hepinize başarılar arkadaşlar...Tansiyon grubu içinde bir önerim olucak bundan sonra konser haberlerinizde olayları çok fazla abartmadan kimsenin gözüne batmadan söyleyin ;) ;) öle yapınki profesyonel düşündüğünüz ortaya çıksın...

selametle...

:) sen biraz olayın dışında kalmışsın.

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Alc43Vol demiş ki:

15 tane var 2 tane eksik...

:D :D :D :eek:

Geri