Tansiyon 12.8

bıraz gec olcak ama yolcuda cok ııydınz.ozellıkle bı beste calmstnz gtarst solemstı.o parcann solosuna bıttım :LOL:

basarılarnzn dewamını dılerım.baska konserlerde yne grusmek uzereee 8)

evilCatS demiş ki:
bıraz gec olcak ama yolcuda cok ııydınz.ozellıkle bı beste calmstnz gtarst solemstı.o parcann solosuna bıttım :LOL:

basarılarnzn dewamını dılerım.baska konserlerde yne grusmek uzereee 8)

ben konsere gitmedim ama bahsettiğin şarkı ''isterdim'' mi? o şarkıyı atakan söylüyordu galiba :) atakanın sesi kötü değil ama serhat olunca daha karizmatik olmuş grup. eski şarkılar bana yumuşak geldi. şimdi daha sert ve asi bekliyoruz 8)

bahsettiği şarkı lanet adlı şarkımız :D bu arada söylediklerin için teşekkür ederim..beklediğinizden daha asi bir bestemiz daha oldu şu an dinleyince sizde hak vereceksiniz asilik konusunda buna inanıyoruz....

kardeslerım hadı ya artık konser verın ankarada pogo yapalım söyle bi kopartalım ortalığı hepınızı çok seviyorum en yakın zamanda görüsmek üzere serhat elma yanaklarından öpüyorum nihahahahaaaaa...fatih senide öpüyorum

tansiyon grubu gerçekten bu piyasada birşeyler yapmaya çalışan gruplardan bir tanesi...

Serhat çok eski bir arkadaşım olmakla beraber grubun davulcusu insaniyeti ve samimiyetiyle gözümü doldurur...

Başarılar Dostlar... Daha iyi kayıtlar ve besteler bekliyoruz sizlerden....

Drednat

Tesekkürlerimizi Sunarız arkadaslar.

Serrhatın Son Halini sizlerLe Paylasmak istedim...

2dd9.jpg

:x :x :x :x :x :x :x :x :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

bitürlü canlı izleyemedik aksilikler sağolsun
ama ne olursa olsun fatihle geçirdiğim vakitler hiç te yamana atılır cinsten değil çok kanlı canlı insanlar
diğilmi HAKKIIII

Tansiyon hayatimda dinledigim en iyi gruplardan birtanesi.bukadar iy ibir grup daha görmedim anatolia sahnesinde ortaligi kavurdular cok iyi bir gelecek vadediyorlar bence.cok yakında cok iyi yerlerde görcegime kendi adımada olsa inanıyorum ve hep onları dinlemeye devam edecegim cok sefiyorum sizi sehir dısı konserlerinize gelmeye calısacam ama ankaraya dönün artık ne olur :(

Arkadaşlar tansiyon 12.8 yine İzmir de olcak... süper bi konser olacagından eminim.. TANSİYON!!Sizi orda yanlız bırakmamaya çalışcam ve çalıcaz.. konser tarihi ocagın ilk haftası.. hepnizi bekleriz..

TaNsiYon 12.8 Fun ıyım ;) Sonuna kadar yanınızdayım :p:p

Geri