Tansiyon 12.8

Şimdilik acelemiz yok.Sehir dısı konserlerine daha cok yükleniyoruz.
Eskisehir , Edirne , izmir , Konya konserleri.Zamanları gelince buraya yazacagız simdi yazarsak acele etmis oluruz.

Bu arada ''KonusaRock'' da bizi mest eden arkadasa ve ''Umut Kuzeye'' tesekkür ederiz.Davet edildik ama bir türlü zamanımız yetmedi.En yakın zamanda KonusaROCK dada bizi izleye bileceksiniz.Simdilik bukadar.Hepinizi muncurdum :roll:

Saygılar.

ya siz ne kadar havalı şeylersiniz yaptığnız müzikte güsel olsa bari bok gibisiniz birde havalardasınız anlamış değilim.Çilekeşle olan konserinizi izledim berbatın ötesindeydiniz az çeki düzen verin kendinize iş yapın geyik değil

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Eskisehir , Edirne , izmir , Konya konserleri.Zamanları gelince buraya yazacagız simdi yazarsak acele etmis oluruz.

Bu arada ''KonusaRock'' da bizi mest eden arkadasa ve ''Umut Kuzeye'' tesekkür ederiz.Davet edildik ama bir türlü zamanımız yetmedi.En yakın zamanda KonusaROCK dada bizi izleye bileceksiniz.Simdilik bukadar.Hepinizi muncurdum :roll:

Saygılar.

oooo desenize tansiyon ankarayla yetinmiyor :) eheh dostlar uzun zamandır görüşemiyoruz ama kabimiz sizle her zaman... Ve gönüllerde hep Anatolia konserinin tatlı (yıldırımlı, yağmurlu, selli :LOL: ) bir hatırası var... Umarız güzel yerlere gelirsiniz umarız herşey gönlünüzce olur... Sevgiler muncurduk :p

HiPnO demiş ki:
DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:

Saygılar.

oooo desenize tansiyon ankarayla yetinmiyor :) eheh dostlar uzun zamandır görüşemiyoruz ama kabimiz sizle her zaman... Ve gönüllerde hep Anatolia konserinin tatlı (yıldırımlı, yağmurlu, selli :LOL: ) bir hatırası var... Umarız güzel yerlere gelirsiniz umarız herşey gönlünüzce olur... Sevgiler muncurduk :p

Yetmiyor degil ankarada düzgün giden bir organizasyon göster yeter :p nese sizi seviyoruz dostlarım :)

EvoLoVe demiş ki:
ya siz ne kadar havalı şeylersiniz yaptığnız müzikte güsel olsa bari bok gibisiniz birde havalardasınız anlamış değilim.Çilekeşle olan konserinizi izledim berbatın ötesindeydiniz az çeki düzen verin kendinize iş yapın geyik değil

euheueh yazık paralamıs kız kendini biriniz cevap verin bari :roll:
nese kuzum kimsenin havalı oldugu yok konserleri yanlıs söylemişler.Onlarda düzeltmiş seni bu düsünceye yiten ney acaba merak ediyorum :p o gun ki konserde kimin ne oldugu cok acık ve net ortada.Buna karsılık ankette yapıldı 100 oydan 2 si kötü dedi neyse tansiyon sizleri seviyoruzz..Sonuna kadar destekliyoruz 8) 8) 8)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

kardeslerım takmayın bazen böyle patavatsız insanlar çıkıp ortalığı bi güzel karıstırıyolar sizi bilen biliyo sanırım size hakaret ıçerıklı mesaj yazan arkadas ya tansıyon diye baska bi grubu dınledı yada müzikden anlamıyo görüsmek üzere kardeslerım öpüyorm hepınızı

PinkPunKK demiş ki:
Bende etrafdan duyduklarımı söyledim vallahi.Ocakgın ilk haftası mavi sakal ve wishky le birlikde cıkacakmıssınız izmirde.Öyle duydum :)

PinkPunKK kimsen arkadaşım süpermiş snin edebiyat ogretmenini opeyim :D:D:D:D Ocakgın ne demek :D

serhat kardegişim olmasa ocagın oldugunu kimsede yazmıo :D ocakda cıkcaklar fln sanarlar

''Kardegişim'' Ocagın '' Oldugunu'' Snin '' Diye yazmıs olduğun inan bize edebiyatın ne olduğunu öğretti Tesekkür ederiz birdaha yanlışlıklada olsa ''k'' ye basmam.Yerinde olsam üstte yazan konseri okuyup bir basarılar dilerdim serhat kardeşime.;)Benim yanlıs basmış oldugum ''k'' yi hatırlatmakdan daha iyi olabilirdi.Hic yokdan harbiden bizi sevdigi için başarılar dilemiş derler :)

Geri