Tansiyon 12.8

Banada bir tshirt :D eheh ya konsere gelemedim nedeni cumartesi olması konserin cumartesi bütün gün dersle geçiyor... Uygun olduğumda ilk konserinize gelicem... Bu arada en yakın zamanda birlikte bir konsere çıkarız inşallah ;) Cengiz abi anladın sen :D

Keske ''Tüm Tükiye duyacak bizi'' yasmasaydın abi.Simdi bir kac abuk sabuk adam projenin ne tür bir proje ne tür bir destek oldugunu bilmeden buraya atar tutar ama nese :) müzigimizle ugrasalım biz.

Fatih dünyada iyiye karşı kötü, güzele karşı çirkin ve tabiki doğruya karşı da abuk sabuk veya ne olduğu belli olmayan iki ayaklı mahlukatlar olacak bırak yazsınlar bu forum onlarada açık bunu en çok sen biliyorsun. Neyse Bizim bir amacımız var ve ona ulaşmak için en doğru yolları kullanacağız. Tüm Tansiyon sevenlere haberim var kısa zamanda beğenmiş olduğunuz grubun doğru işler peşinde olduğunu göreceksiniz.Bizi seven herkesi çok seviyoruz....

http://www.youtube.com/watch?v=bpz9Y-VPXn0

Serhatım kendi kendine birseyler yapmıs ama izlemeye deger mutlaka izleyin Tansiyon 12,8 - VokaL

bizrv2.gif

Buda Bizim icin YapiLmis ufak Bir Gif..

gercekten cok iyisiniz kalitenizi zaten anatolida gosterdiniz...

Konserleriniz oldukca eglenceli kendinizi ve seyirciyi gercekten tatmin ediyorsunuz...

Cengiz abi elindeki fenderin hakkını gercekten veriyor...
Cagrı yeni bi bass aldın daha dinlemedim o bassla seni ama gruba daha iyi bir sound verdiginden eminim...
atakan olm sana bişe demiom zaten:D
fatih adamımsın cok pis kafa sallıon:D

Yane bizim gruptan iyi olmasınlar ama iyiler işte:D

drum69 demiş ki:
gercekten cok iyisiniz kalitenizi zaten anatolida gosterdiniz...

Konserleriniz oldukca eglenceli kendinizi ve seyirciyi gercekten tatmin ediyorsunuz...

Cengiz abi elindeki fenderin hakkını gercekten veriyor...
Cagrı yeni bi bass aldın daha dinlemedim o bassla seni ama gruba daha iyi bir sound verdiginden eminim...
atakan olm sana bişe demiom zaten:D
fatih adamımsın cok pis kafa sallıon:D

Yane bizim gruptan iyi olmasınlar ama iyiler işte:D

Tesekkür Ederiz yorumun icin.Sizin grup ?

anarquista demiş ki:
bu arada o klipte tahminimce bu aralar depresif takılıyodu. o zaman çekilmiş ve alkollü :D tahmin sadece :)
Alkol yokdu ramazandaydık ozaman...

zeynep277 demiş ki:
mükkemelllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!! ;)

Tesekkür ederiz....

-motorhead- demiş ki:
konser görüntüsü tek kelimeyle şahane yaaa ;)

Gözlerinden öperim kardesim :)
anarquista demiş ki:
kim gifi yaptıysa helal, ben ona crack veririm registered olur :D

bizi seven bi arkadas.Ama sana tesekkürü bi borc bilirim gercekden.Destegini eksik etmedigin icin üzerimizden. :roll:

Saygılar

Fatih soner ben olm:D Grupmu kaldı dagıldık ibo ben bide kıwanc kaldık:D anarquista inanması zor ama bu arkadaşlar ramazanda oruc falan tutuyolar gercekten bu yondende saygı duyuyorum tabiki hepinize....

gif harbiden mukkemel olmus gif dedigin boyle olur gercekten...

fatih ramazandaydık içmedik dion ama bn içiodum bilion ,:) vodkabull yapmıstım :) ehuehe su şişesının ıcındede sek vodka wardı oyuzden seyırcılere atmıodum sıseyı :)

Walla seni bilmiorumda ben ogun fatihe sodum nereydin falan diye adam direk arkada orucumu actım dedi bnde bişey dedim orada burada solersem banlarlarda:D harbi tutuo ama..

avatarından belli senin keş oldugun:D

Geri