Tansiyon 12.8

beste var baba şu anda son aranjeleri yapılmakta ve yaklaşık 2 hafta kadar bir süreçte de bir meleğin gözyaşları adlı demomuzu yayınlıyacağız....bu arada bir meleğin gözyaşları şarkısının yanında isterdim adlı bestemizide (bilen iyi bilir) sizlere sunacağız!!! saygılar!!!

usagi_ demiş ki:
beste var baba şu anda son aranjeleri yapılmakta ve yaklaşık 2 hafta kadar bir süreçte de bir meleğin gözyaşları adlı demomuzu yayınlıyacağız....bu arada bir meleğin gözyaşları şarkısının yanında isterdim adlı bestemizide (bilen iyi bilir) sizlere sunacağız!!! saygılar!!!

isterdim i yeni haliyle merak ediyorum doğrusu ;) yeni bestede güzeldir eminim..
çağrıya motorhead - hellraiser i yolladım onuda yapcaz dedi. işinize karışmak gibi olmasın ama yapsanız güzel olur bencede :D

ozsge demiş ki:
yaw sizz ne zman izmiree gelcenizzzz :?:

Ocak ayında izmirdeyiz sanırım

HiPnO demiş ki:
Hadi beyler yok mu yakın zamanlarda konser bir tansiyon izleyelim özledik fallaha :)

Konser var varda zamanımız yok :roll: Anladın sen :)
rastafarianizm demiş ki:
evet bisde yeni tanıdık basarılar konserlerimize bekliyoruz izmir rock toplulugu..

Radioda yapmıs oldugunuz reklam icin tesekkür ederiz sizlerede.İzmir Rock Toplulugu
-motorhead- demiş ki:
en kısa zamanda konserinizi bekliyoruz..geçenkine gidememiştim bu sefer gitmeliyim :D

Azıcık bekleyin :)

AlsancakTayfa demiş ki:
Güzel isim arkadaşlar oldukça yaratıcı. beste varmı??

Tesekkür ettik.Beste cok ama kayıda giremedik henüz.

Hepinizi Gıdıkdan öperiim :p

kardeşlerim bu gün stüdyonuza bi uğrıcam :D özledim valla hepinizi 4 ay oldu görmeyeli bi sizleri görüm :D bide yeni bestelere bakimmm nası olmuş :D şimdi stüdyonunuz 8-10 çsm de dimi

HiPnO demiş ki:
Haydin tansiyon dinlemek istiyorum artık ipod uma mp3 ünü atıp :) nerede kaldı bu demolar sıcak sıcak dinleyelim :)

değilmi yaa :D

bide motorhead - hellraiser i alın repertuara ;)
bide godsmack - keep away
bide amorphis - my kantele

şaka tabi ama ben bunları tavsiye ediyorum
güzel olur bunları yapsanız ;)

studio_adan_zye demiş ki:
evet arkadaşlar çok yakında tansiyon güzelim yurdumun heryerinde sahnede olcak ocak ayı konserlerle geçicek...ayrıntılar...nerde..ne zaman...NEolacağı çok yakında...
Dogru diyor :p
HiPnO demiş ki:
Haydin tansiyon dinlemek istiyorum artık ipod uma mp3 ünü atıp :) nerede kaldı bu demolar sıcak sıcak dinleyelim :)
Acelemiz yok :p severim sizi
-motorhead- demiş ki:
bide motorhead - hellraiser i alın repertuara ;)
bide godsmack - keep away
bide amorphis - my kantele

şaka tabi ama ben bunları tavsiye ediyorum
güzel olur bunları yapsanız ;)
Tarz bakımından uyarsa neden olmasın. :roll:
Jemokan demiş ki:
kardeşlerim bu gün çok güzeldi :D ilerlemişsiniz epey :D hepinize başarılar diliyorum :D
Eyvallah sağolun.Az laf cok iş :)
akk99 demiş ki:
he yaw ben de wardım sütüdyo da :D tebrikler baya ii olmuşsunuz çalışmaya devam aman bırakmayın...saygılar...
Sende saol kardesim..

Eklemek istedim Solo gitarcımız cengiz abi Paris-Cenevre-Dusseldorf-Dortmund'ya gitmisdir bir kac görüsme icin hayırlı yolculuklar diliyorum :roll:

Hepinizi cok severim ben :p

Geri