Barış Manço

ya tolgay öyle demek istemedim-saçmalama
seni tanımayanlar için demiştim kendini sevdirirsen diye 😀
ohooo bana kalsa gel bizde kal..ama olmuyo işte 😀
bulursun kalcak bi yer-dert etme 😉

axlewurm demiş ki:
ya tolgay öyle demek istemedim-saçmalama
seni tanımayanlar için demiştim kendini sevdirirsen diye 😀
ohooo bana kalsa gel bizde kal..ama olmuyo işte 😀
bulursun kalcak bi yer-dert etme 😉
kızma yok bende öyle demek istemedim.. sana birşey demedim canım tmm!!!
bu arada hala ev bulamadık!!!

biraz saygınız olsun be.. chat odasına çevirdiniz barış manço forumunu.. konsere kimle gidecekseniz ö.m.den konuşun veya başka başlık açın..
kurban, mvö başlıları zaten yeterince çoluk çocuk mekanı oldu.. .bu başlığın içine sçmayın bari.. :evil:

tretorian demiş ki:
biraz saygınız olsun be.. chat odasına çevirdiniz barış manço forumunu.. konsere kimle gidecekseniz ö.m.den konuşun veya başka başlık açın..
kurban, mvö başlıları zaten yeterince çoluk çocuk mekanı oldu.. .bu başlığın içine sçmayın bari.. :evil:
okumak zorunda değilsin.
ama sende gel istersen 🙂

bu başlığı benim okuyup okumam önemli değil.. bu başlığı herkes okuyor.. okuyanlarda sizin geyiğinizi çekmek zorunda değil..

konsere gelsem bile ayrı yerde dururum büyük ihtimal.. .

Darza demiş ki:
beni kimse sevmiyo 🙁((
mu ya?
ben sevilmicek adam mıyım?bi konsere gelelim dedik yok kalcak yer yok.. neverlasting abi eyw saolasın.. işte arıyom ev arıyom!''

cuma günü halledilir o mevzu.. (anjeliq-NEVIRLASTİNG) seni en kral şekilde ağırlarlar merak etme.. cumaya görüşürüz..
bu hocam yaş kaç? ona göre bi plan yapalım seni ağırlayalım...

tretorian demiş ki:
Darza demiş ki:
beni kimse sevmiyo 🙁((
mu ya?
ben sevilmicek adam mıyım?bi konsere gelelim dedik yok kalcak yer yok.. neverlasting abi eyw saolasın.. işte arıyom ev arıyom!''

cuma günü halledilir o mevzu.. (anjeliq-NEVIRLASTİNG) seni en kral şekilde ağırlarlar merak etme.. cumaya görüşürüz..
bu hocam yaş kaç? ona göre bi plan yapalım seni ağırlayalım...
20

ya tretorian tartışma çıkarmaya gerek yok!...ve tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma derim ben...neyse bunun yeri burası değil..
müge ve tolgay o gün gelirsem gideriz konsere.

Yazık! bir sayfa komple karşılıklı özel mesajlaşma olmuş...

6 sene oldu,umarım şu an bulunduğu yerde mutludur.
Çok erken kaybedilmiş çok büyük bir müzisyen ve aradan geçen 6 koca sene.
İnsan ömrü gerçekten çok kısa galiba.6 yıl ne kadar da çabuk geçti...

Geri