The Climb

En iyi albümleri?

• Principia

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    827
ya abim ben ankara zannettim ama. 2-3-4 temmuz rock the nations da görev alacam daha önce gelebilirisem istanbula süper olur ordaki lise tayfasını toplayıp gelirim. Ankara da ki garipleri boşuna sevindirdik oooff söz gelemesem bile bütün sevenlerinize ben haber vericem istanbul da

'alone in myself, alone and no way...' ben buşarkı yüzünden bir kasetinizi sulandırdım artık.

NE :?: olmaz ya 8O
hay ben NATO'yuda Bush'uda ..... :evil:
ulan tam adamlar konser versinde gidelim derken olacak işti dimi bu :!:
hayret bi olay ya. inşallah 2-3-4 temmuzdan sonra bi daha böyle bişi hazırlanırda bizde izleme fırsatı buluruz. ne bahtsız adammışım ya herşeyi ayarladım şimdi de NATO çıktı :!:
OFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF :!: :evil: :cry:

bursayada gelin nolur ya adam gibi kimse yok piyasada aptal sapsal gruplarla eglenmeye çalısıyoruz.bursa müzik cenneti aslında ama millet cehenneme çevirmeye ugrasıyo.umarım en kısa zamanda gelirsiniz.sevgiler

climb asla bursaya gelmicek:) ozgur götöz denen mahlukat orda konser yapmaya dewam ettikce climb wede arkadas gruplar bursaya gelmicek..bide resimli bar kapansin:)

ben sana ucak bileti neyin gonderim..gel burdaki konserlerden birinde misafir ol..ye,ic.eglen.cos..hesaplar benden.. özgür gibi adamlara prim werilirse bursada daha kac grup,şarkıcı,turkucu boykot edicek bursayi allah bilir..

abi şenliklerde ses düzeni igrenç ve bursada resimliden başka bar yok biliyosun.orda çıkma burda çıkma biz nası müzik yapıcaz anlamıyorum zaten.anlıycaan biz de seve seve çalmıyoruz ama köprü deve olayı işte.nesem işallah geliris bigün.kolay gelsin

kreed demiş ki:
climb asla bursaya gelmicek:) ozgur götöz denen mahlukat orda konser yapmaya dewam ettikce climb wede arkadas gruplar bursaya gelmicek..bide resimli bar kapansin:)

bravo sahin ama fevri davranmaya gerek yok bu arada bursada bir dolu kaliteli grup var ve bunlar neden diğer şehirlerde de sahne almıyorlar merak ediyorum. Benden bir tavsiye eskişehirdeki barların programlarına dahil olmaya çalışın. hem iyi ses düzeniyle calarsınız, hemde daha cok insana ulaşma şansınız olur. Bursa arkadaslara bu konudda yardımcı da olailbirim ilgilenen gruplar özelden bana mesaj atsınlar. Eee daha napiim. Zira kişisel sorunları düünmeden yorum yapılacak olursa, resimli barın b.ktan ses sistemiyle müzik yapacagıma evde amphimle arkadaslrıma calarım daha iyi. Bunu anlamam için istanbuldan bursaya gitmek gerekiyormus ama olsun.Zararın neresinden dönersen kardır. Dediğim gibi eskişehir olayında bursalı arkadaslara yardımcı olmaya hazırım. i mesaj atın irtibata gecelim.

kreed demiş ki:
istanbul manhattanda konser..23 sifir sifirda baslicak..eger kaan beyin suslenmesi biterse o saate baslar konser..10 kisiyle gelecegini idda eden alp bey..yoklama alicam orda..9 kisi gorim rezil ederim seni butun manhattana :) premature boy kaan eskisehirde yeni bi fabrika kuruyo..yakinda temel atma toreni war.butun grubuda gorebilirsin o torende..merakini giderim dedim..ama fazla merak cok iyi bisi degildir..
aaa evet o fabrikayı ben de duydum demek ki harbi dogruymus puhahahah. Sanatçılara özgürlük. Adamın farklı bir sehre gitmesi için illa o şehirde konser mi vermesi gerekiyor :evil:

kreed demiş ki:

Ya kuzenim dahil olmak üzere kaç bursalı ile konuşsam tebrik etti yazdıklarından dolayı

ya bu grup manyak ya vokal için eski non serviam da türkiye nin en iyi vokali deniyordu en iyi olmasada çok çok iyi olduğu görüşündeyim ben bu adamların tiplerini merak ediyorum birde kreed sen climb elemanımısın öyle cevaplar vermişsinde

Geri