Nokiasupersound Müzik Yarışması

Lupus demiş ki:
Ama bence suprizi falan zor,masteng gruba değil tek kişiye gitcek baştan belli sanki :D
Zaten bizim grup kazansa bi daha iflah olmayız kesin grup dağılır :D O yuzden masteng yok dert yok diyorum...

ekremjim siz kazanında masteng i bosver hani sırf grup daılmasın die ben alırım ;) bu kıyaamı unutmayın ama :p 8) banada tek kişiye gidijek gibi gelio :roll: amaan neese A.B.E.S e , DEM ve GAREZ e tekrardan basarılar ........

Bu kadar düşünmeyin bence bunu arkadaşlar . Şarkınızı yollayın , kenarınıza çekilin . Hakeden veya haketmeyen kazansın veya olay bi netice kazansın ondan sonra gereken tepkiyi gösterirsiniz , hatta göstermeyin bile :) büyütmeyin bu olayı bence .

Rockçı geçinip hiphopla raple dalga geçip sonra röportaj yapılmadı diye kendinizi annesinden ağlayarak şeker isteyen kız çocuğu konumuna düşürmeyin bence arkadaşlar. Hani nerede duruşunuz, hani feslefeniz? Komik promosyon çalışmaları, balık sürüsü gibi birbirinize kendinizin reklamını yapıyorsunuz. Dışarıdan, foruma yeni gelmiş birinin gözünden en azından böyle görünüyor. Müziği iyi olan elbet farkedilir, bu bir yarışmadır eğlenmenize bakın. Benim favorim kendi sitesine yazmamış bile oy verin, el verin gibi. Çok hoşuma gitti. Gerçi çocuk da hoş ben ne yapayım :)

Nokiasupersound için son başvuru tarihini bilen yazabilirmi.Yeni parça kayıtlarımı umarım yetiştiririm.Bu seneki yarışmaya katılmak istiyorum.Yetişmezse "Francium " veya "Çelişki" adlı parçalarımdan biriyle gireceğim.Normal şartlarda "Phaetonia " adlı bestemle yarışmaya katılmayı planlıyorum.Son başvuru tarihini yazabilecek bi arkadaş olursa çok sevinirim...
Yarışmaya katılan tüm gruplara başarlar.Hediye de baya güzelmiş...

Ranger demiş ki:
HA, "muzik nedir ne degildir onu bilmem ama IYI MUZIK NEDIR" diye soracak olursaniz simdi bunu tarif etmek cok uzar... Ve zaten bayaa uzun oldu bile coktan, diyerek ben iyisi mi bunu size bir ornekle anlatayim:
www.kormusicband.com
adresine gidip dinleyin demolari. Va-laaa! iste iyi muzik budur! :D :D :D
(hatta yarismada da oy verin. rap'ciler de versin, farketmez bizim icin! :D delikanli rap'ci iyi rock sarkisina oy verir :D :D )

Birbirimize müzikten anladığımızı empoze etmek zorunda değiliz ki, senin için güzel müzik olan benim için olmayabilir. ne farkeder. hem öyle olmasa herkes aynı müziği yapardı. ve bu çok sıkıcı olurdu.

benim favorim Faruk'tur, her türlü yaratıcılığını hem nokia-park'ta hem kendi sitesinde, hem katıldığı parçasında göstermiştir. bence diğerlerinden bir çok adım ilerdedir. hem herşeyi sadece kendi yaptığı, hazırladığı için, hem de sitesinde anlattığı bir çok konudaki başarıları dolayısı ile

Ama bu bence böyledir, benim müzikten anlıyor anlamıyor olmam mühim değildir, tek koşul hoşuma gidip gitmemesidir. Öyle olsa CD sadece müzikten anlayan adama satılırdı.

Bence önemli olan kendi beğendiğini karşındakine beğendirmek değil, karşındakinin beğendiğinden bir şey alabilmektir.

ha ilgi çekmek için tartışılıyorsa bilemem tabii

bunu bu kadar büyütmenizi gerçekten anlamıyorum müziğiniz iyiyse veya öyle düşünüyorsanız bırakın sizin yerinize müziğiniz konuşsun artık!!

kimin çok arkadaşı varsa o çıkacak sahneye zaten finallerde o çığıracak hepsi bukadar saçmasapan konuşup sırf foruma bişeyler yazmak için çaba sarfetmenizi anlayamıyorum herkeze bol şans yinede belki müzik kazanır.....

aaa, aynı şey değil ki! biri oy istemek, diğeri mesleğinde başarısını kanıtlamış bir insanın farklı branşlarda da başarılı olduğunu göstermesi. hatta sadece sebastian var diye bile gidilir. siz o raddeye gelin size de geliriz izlemeye :)

Gerçi bu duruma sizi yarışmanın kuralı getiriyor da olabilir biraz.

Bu sene bilgisayardan anlayan arkadaşı olan ilk elemeyi geçecek belki de... hackerler flan girecek olaya... izlemek hep eğlenceli.[/quote]
-------------------------------------------------------------------------------------

Aynı şey değil ama anlatmak istediğim şey şu. Sebastian bach ın yaptığı tarz (Malesef) artık amerika ve avrupada dinlenmiyor. konserleri boş geçiyor ve o yüzden balkan ülkelerine gelip konser veriyorlar. çünkü şu an balkan ükelerinde, avrupanın rock geçmişinin yankılarını yaşıyoruz..

Yani bach'ın amacı nın farklı branşlarda da başarılı olduğunu göstermesi gibi bişey söz konusu degil..

Web sitesinden Oy isteme olayına gelincede; seni neden bu kadar çok rahatsız ettiğini anlamakta zorluk çekiyorum 8O ..

Tabiki reklam yapıcaz.. bizin dinleyen arkadaslarımızın destegini alıcaz. bunda bu kadar büyütülecek bişey yok gibi geliyor bana.. Gel sende destek ver.. nede olsa sende glam rock dinleyicisisin ;)

Gezegen demiş ki:
Yani bach'ın amacı nın farklı branşlarda da başarılı olduğunu göstermesi gibi bişey söz konusu degil..

Web sitesinden Oy isteme olayına gelincede; seni neden bu kadar çok rahatsız ettiğini anlamakta zorluk çekiyorum 8O ..

Tabiki reklam yapıcaz.. bizin dinleyen arkadaslarımızın destegini alıcaz. bunda bu kadar büyütülecek bişey yok gibi geliyor bana.. Gel sende destek ver.. nede olsa sende glam rock dinleyicisisin ;)

Nasıl değil? bir kere Sebastian Bach'ın adı, müziği, efasnesi bizlere kadar gelmiş mi? Gelmiş! konu kapanmış. Adam yapacağını yapmış, konseri boş geçmiş, seslendirme yapmış bunlar fasa fiso, bunlar söylenti varsayım artık. Adamın olayı bitmiş, Türkiye'ye vesaire yerlere gelmesi stratejidir bence.

Sen KOR'un sitesindeki bana "lütfen desteğinizi esirgemeyin, allah ne muradınız varsa versin gülben ergen'den güzel ablam" gibi yazı ile bunu nasıl aynı denklemde sunduğunu anlatabilirsen memnun olucam zaten.

Benim anlamadığım şu, bunu albümü olan gruplarda daha çok görüyorum, Rock müzik yapıyorlar, sözlerinde "kaderimde bu da mı vardı?" diye ağlıyorlar. Sizi sevenler zaten destek olacaktır bunun için "yardımlarınızı esirgemeyin" demeye gerek yok bence.

Ben o mesaja baktığım zaman, ilerinin baba rock grubu görmüyorum aksine aciz (sakın alınmayın bak:)) bir grup, muhtaç bir grup görüyorum ve bunu dinleyecğim müziği yapan adamlara yakıştıramıyorum. Yoksa bana ne ister flyer dağıt.

Sadece gruba olan saygı meselesi.

Zıkkım da Faruk da supersound'un sayfasındaki röportajda bile bi farklılar, sert durmuşlar. ondan bahsediyorum. hepiniz sert durursanız, bence halk oylaması yalan olabilir.

bana sorarsanız halk oylaması var çünkü reklamı sizlere yaptırıyorlar. ama sen ne diyorsun kardeşim ben rockçıyım, reklamını kendin yap müziğini ben yaparım derseniz, herkesin saygısını kazanır, forum köşelerinden, konserlere uçarsınız :)

Hünkar Bile Beğendi... Bence fazlası ile protesto etmişsiniz yarışmayı, niyedir merak etmekteyim.

Bir de son bir şey sorucam :) Burada bu başlığın altına en çok kim bakıyor, en az kimler bakıyor? en çok yarışmaya katılmış adamlar bakıyor, en az kim bakıyor? reklam yapılmaya çalışılan kitle. Niye burada tartışıp ya da reklam yapıp bir şeyler başarmaya çalışıyorlar anlamıyorum. kendi evinin duvarına poster as inan daha iyi reklam :)

yoksa ben reklam işine mi girsem :) yoksa kor'un halkla ilişkileri mi olsam şimdi bak bilemedim :)

Amma yazdırdınız ha, iş var güç var :)

GirlGoneWild demiş ki:
Gezegen demiş ki:

Nasıl değil? bir kere Sebastian Bach'ın adı, müziği, efasnesi bizlere kadar gelmiş mi? Gelmiş! konu kapanmış. Adam yapacağını yapmış, konseri boş geçmiş, seslendirme yapmış bunlar fasa fiso, bunlar söylenti varsayım artık. Adamın olayı bitmiş, Türkiye'ye vesaire yerlere gelmesi stratejidir bence.

Benim anlamadığım şu, bunu albümü olan gruplarda daha çok görüyorum, Rock müzik yapıyorlar, sözlerinde "kaderimde bu da mı vardı?" diye ağlıyorlar. Sizi sevenler zaten destek olacaktır bunun için "yardımlarınızı esirgemeyin" demeye gerek yok bence.

Ben o mesaja baktığım zaman, ilerinin baba rock grubu görmüyorum aksine aciz (sakın alınmayın bak:)) bir grup, muhtaç bir grup görüyorum ve bunu dinleyecğim müziği yapan adamlara yakıştıramıyorum. Yoksa bana ne ister flyer dağıt.

Zıkkım da Faruk da supersound'un sayfasındaki röportajda bile bi farklılar, sert durmuşlar. ondan bahsediyorum. hepiniz sert durursanız, bence halk oylaması yalan olabilir.

bana sorarsanız halk oylaması var çünkü reklamı sizlere yaptırıyorlar. ama sen ne diyorsun kardeşim ben rockçıyım, reklamını kendin yap müziğini ben yaparım derseniz, herkesin saygısını kazanır, forum köşelerinden, konserlere uçarsınız :)

Hünkar Bile Beğendi... Bence fazlası ile protesto etmişsiniz yarışmayı, niyedir merak etmekteyim.

Bir de son bir şey sorucam :) Burada bu başlığın altına en çok kim bakıyor, en az kimler bakıyor? en çok yarışmaya katılmış adamlar bakıyor, en az kim bakıyor? reklam yapılmaya çalışılan kitle. Niye burada tartışıp ya da reklam yapıp bir şeyler başarmaya çalışıyorlar anlamıyorum. kendi evinin duvarına poster as inan daha iyi reklam :)

yoksa ben reklam işine mi girsem :) yoksa kor'un halkla ilişkileri mi olsam şimdi bak bilemedim :)

-------------------------------------------------------------------------------------

1: Önce demişsin ki, "Sen KOR'un sitesindeki "lütfen desteğinizi esirgemeyin, allah ne muradınız varsa versin gülben ergen'den güzel ablam" gibi yazı ile bunu nasıl aynı denklemde sunduğunu anlatabilirsen memnun olucam zaten." Kor'un sitesinde böyle bir yazı yok!!! ...

2: Sen bir dinleyicisin. en azından öle görünüyorsun.. Peki niçin faruk dışında herkeze olumsuz şeyler söyleme gereginde bulunuyorsun.. neden bu kadar derinlemesine inceliyorsun ve neden herkesi farukla kıyaslıyorsun..?

3: Sen farukla halkla ilişkilerine devam et ;)

GirlGoneWild demiş ki:
Gezegen demiş ki:

Sen KOR'un sitesindeki bana "lütfen desteğinizi esirgemeyin, allah ne muradınız varsa versin gülben ergen'den güzel ablam" gibi yazı ile bunu nasıl aynı denklemde sunduğunu anlatabilirsen memnun olucam zaten.

Hey GirlGoneWild, ozlettin kendini, bi in artik yeryuzune
-------------------------- Kule

:D :D

yaw ne diyon yaa? yok sert durus yok oy icin yalvarmalar falan? hic gulecegim yoktu walla... hem nedir sendeki bu tavir kisitlamasi? :D :D :D
bi insanin kucuk kardesi hastanede yatip beyin ameliyati gecirecegi zaman en yakinlarindan ve sesinin duyulacagi her ortamdaki insanlardan AB Rh- kan isteyebilir. yalvarmak budur iste, tanri yalvartmasin seni...

bir muzik yarismasina girilirken de bi forumda, bi internet sitesinde bi arkadas toplantisinda, bi bilmemnerelerde "hey millet, yahu bi durun, bi yavas, bi siyrilin da suraya gidip bize bi oy verin yahuuuu! muohahahaaaaa" demek yalvarmak demek degildir. :D :D :D

"adamlar cok sert duruyo bunlara oy verelim!" :D :D :D :D :D
"adamlar yarismaya katiliyolar ama kendi OZ internet sitesinde bundan hic bahsetmemisler, (hafif IQ'lari kit heralde, bak acidim simdi, iyisi mi) bunlara oy verelim!" :D :D :D :D

bizim gruptaki herkesin bir meslegi var. gir bak siteye orda yaziyo. :D adresi hatirlatiim gene ben www.kormusicband.com hehehe :D Biz muzigi once kendimize begendirmek icin yapiyoruz. Benim anlayisima gore de muzikle (guzel sanatlarla) ugrasan herkesin gecimini baska bir yerden zaten sagliyor olmasi lazim ki yaptigi iste mecburen(!) "begenilme" kaygisi yasamasin - ki yaratici olsun. Biz o sarkilari yaptik ve ben her arabama binisimde cami cerceveyi ve sesi acip zevk ile otobanda yok aliyorum. iste bunun icin var o sarkilar! :D yoksa sert dururum yumusak dururum amuda kalkarim amip bolunurum! :D :D :D yas 35'e yakin, yolun yarisi da yakin kardesim, yasanan gun geri gelmiyo. :D birak bu tribleri, hersey insanlar icin...

senin kulagina zevkine saglik kime istiyosan ona oy ver. en sertine ver. hatta robocop girerse ona ver, en sertimiz o olurdu! :D :D :D

Nükleer Başlıklı Kız iyiydi bakalım ne olucak? Bu arada vokalin sesini Özlem Tekin'e benzettim ben.
Ayrıca katılanların çoğunun tarzı rap ve kötüler , ama rap olduğu için değil bilmiyorum genel olarak başarısız buldum rap tarzındakileri.Elektronik müzik tarzında parçalar da vardı çeşit bol olunca daha güzel oluyo sanırım..

Ranger'cim canım kardeşim. parmaklarına sağlık ne güzel yazmışsın..

Yaw bi sert durmayı öğrenemedik şu hayatta ben ona yanıyorum :)

GirlGoneWild

Faruk faruk demişsinde. bende bişi sandım. adam cem karacayı taklit etmeye çalışmış ama sadece çalışmış :) kendine has bir proje yok. ayrıca sarkı söyleyiş tarzı ve şivesi çok itici.. Sen bunun akrabası yada menejeri falansın galiba :twisted:

Gaga demiş ki:
Ranger'cim canım kardeşim. parmaklarına sağlık ne güzel yazmışsın..

Yaw bi sert durmayı öğrenemedik şu hayatta ben ona yanıyorum :)

olur olur... o da olur zamanla... vazgeçmemek lazım. ne demişler; nazar etme ne olur, çalış senin de olur... :LOL:

şey tavsiye ederim ben sana, şey, hani şu çabuk kuruyan çimentolar var, bildin mi? al bi torba, dök kafadan aşaağı bi de kaptın mı bahçe sulama hortumunu kendi işini kendin görürsün! :D :D :D yanlız bu aralar o sert halinle denize girme havaların sıcağına aldanıp :twisted: sakın ha!!! ehuhe :D

Geri