Nokiasupersound Müzik Yarışması

Bu oylama sistemi hakkaten bi karışık...bizde anlamadık gitti...zaten listeni yaptıktan sonra listeyi göndermeyle ilgili bi seçenekde yok nasıl oluyo çözemedim ... neyse arkadaşlar katılan herkese çok başarılar dileriz=)... Nükleer Başlıklı Kız'dan herpinize sevgiler & saygılar =) ..

Sen listeni belirledikten sonra Karşı taraf zaten o listeyi görebiliyor yani

X kullanıcının 10 şarkısı
Y nin 10 şarkısı
.....
.....

listelerin içindeki şarkılardan en iyi 10 seçilip daha doğrusu en çok oy alan 10 seçilir ve ilk 100 belirlenir.Bildiğim kadarıyla ilk 100 den sonra Halkın oylamayla hiçbir ilgisi kalmıyor.
1. ye kadar tamamen Jüre görev başına geçiyor

21 sayfa boyunca birileri mutlaka değinmiştir heralde ama şarkıları bilgisayarımıza kaydedemiyoruz sanırım... yeni arabirim hiç güzel olmamış bence... ne dersiniz?

Aynı şarkıyı tekrar yüklemek istiyoruz sorunlu yerlerini düzeltip.

Oylama başladıktan sonra şarkı güncelleme olmuyormu?

ya bu nebiçim iştir parçayı 2 - 3 gündür yarışmadan çekmeye çalışıyoruz hala listedeyiz böyle bir saçmalık olamaz ayrıca paranoya isimli bir grup daha war arkadaşlar istanbul grubuymuş onlarda katılmışlar karışıklık olmasın!!!!! şu yarışmadan bi çekilsek başka bişey istemiycem walla

bu halk oylaması olayı cidden anlamsız gibi geliyor, bu durumda en çok eşi dostu olan kazanmaz mı :), ve tabi alternatif olmayan tarzların da hiç şansı kalmıyor böylelikle. yaklaşık 3 - 4 sayfa önce yarışmanın daha çok bir tür yarışmas olduğunu ve bu ülkede istenen formatın ne olduğunu ve bunun neden değişemeyeceğini de yazmıştım ama ve lakin kimse iplememiş herkes kendi işine bakmış :)

neyse bakalım neler olacak, bol şans herkese...

kim neyi nerde belirtmiş?17.sayfada 65. sıradayım yazmış herif.şimdi alfabetik sıraya göre 117. normal sıraya göre 253. sırada.onun yerine ben belirtiyim tekrar.ÇAÐATAY-YALVAR şarkısıyla nokiasupersound yarışmasının en iyi isimlerinden bence.TENdeyken de destekliyordum.şimdi de destekliyorum çünkü herif iyi yapıyor işini.yürü be çağatay!!!

Zortezurtek demiş ki:
bu halk oylaması olayı cidden anlamsız gibi geliyor, bu durumda en çok eşi dostu olan kazanmaz mı :), ve tabi alternatif olmayan tarzların da hiç şansı kalmıyor böylelikle. yaklaşık 3 - 4 sayfa önce yarışmanın daha çok bir tür yarışmas olduğunu ve bu ülkede istenen formatın ne olduğunu ve bunun neden değişemeyeceğini de yazmıştım ama ve lakin kimse iplememiş herkes kendi işine bakmış :)

neyse bakalım neler olacak, bol şans herkese...
:D hemfikirim ama sanırım işin icinde başka olaylar var ;)

burada dönen muhabetler iyice komediye döndü,
iyi güzel katılmışsınız ,hayatın her alanında olduğu gibi haksız bir rekabet ortamı içinde birşeyler yapmaya çalışıyosunuz ama reklamında etik olanı vardır be
aynı şeyi on defa söyleyerek insanları kendinizden tiksindirmeyin
yok şunun parçası harika ya,,yürü be bilmem kim kim tutar seni
grup ismi:cart curt
sırası:23.. :D haydi arkadaşlar sizde dinleyin
biliyorum çoğu grubun amacı ödül vs değil kendinizi kitlelere duyurmak istiyorsunuz ama bunu yaparkende kendinizden iğrendirmeden yapın be

Geri