Presence Gururla Sunar Ilk Tüplü Preampım"yeni Kayıt Ek

Re: slm

presence demiş ki:
1.5 aydır öyle duruyor alıştım artık dikkat ediyoruz. kasa için önce
lamba soketlerini bulmak işkence yaa yok sıyırıcam bakalım bir kaç olasılık var onları bekliyoruz olmadı yurt dışından alıcaz 3 dolarlık sokete 25 30 $ kargo vericez :evil:

kargonun 25-30 dolar tutacağını sanmıyorum.bence 15 dolar tutar :)

bu modun ağzı yıllardır bozuk ama öyle icab ettiği için burda sövemiyoruz.. iki dakka eğleniyoruz şurda kimsenin ahlakını bozmak değil niyetimiz, zaten bukadar kolay bozulacak ahlak varsın bozulsun.. şu yaşa gelmiş insanlara neyi örnek almaları gerektiğini öğretecek halimiz yok..

zaten bu tip ufak tefek şeylerle kimseyi boğmuyoruz mod olmanın bir farkı yok, en kral müzisyende küfredebilir kulisde ana avrat düz gider sonra giyer smokin'ini çıkar sahneye.. :)

burdaki imla ile ilgili kurallar işin b*ku çıkmasın diye yoksa rock içerikli bir sitede sıkı yönetim olsun güzel Türkçemiz konulu bir panel olursa site camiası olarak gönül rahatlığıyla iştirak edebilelim diye değil.. rock'ın tabiatı rahat olması zaten, adabınızı bozmadan argo da konuşabilirsiniz ama kati suretle başka birine hakaret etmek yasaktır..

cümlenin ilk harfini küçük yazdığım için kendimden çok utandım TDK'dan müfettiş arkadaşlarla daha sonra müzakere ederiz bu hususu..

herşeyin ötesinde çok uzun bir zaman olmasada burdan yada şahsi olarak beni tanıyan arkadaşlar bilirlerki benim hamurumda soytarılık mevcuttur bunuda gülün diye yazdım (belli oluyor heralde) ama dersenki benim şikayetim yazdığın şeye gülemedim ok, olmamış ozaman.. ama zaten bukadar ciddiyetsiz bir yazıyı alıpda imlası bozuk dersen ben sana gülerim.. :)

saygılar sevgiler.. BURAK ;)

slm

valla sipariş konusu derin bi konu açıkçası ben sadece kendime yaptım.yenisini yapmak için baya ikna edici bir mebla olması lazım :twisted: :D ama öyle bir düşüncem yok..

vileshome demiş ki:
bu modun ağzı yıllardır bozuk ama öyle icab ettiği için burda sövemiyoruz.. iki dakka eğleniyoruz şurda kimsenin ahlakını bozmak değil niyetimiz, zaten bukadar kolay bozulacak ahlak varsın bozulsun.. şu yaşa gelmiş insanlara neyi örnek almaları gerektiğini öğretecek halimiz yok..

zaten bu tip ufak tefek şeylerle kimseyi boğmuyoruz mod olmanın bir farkı yok, en kral müzisyende küfredebilir kulisde ana avrat düz gider sonra giyer smokin'ini çıkar sahneye.. :)

burdaki imla ile ilgili kurallar işin b*ku çıkmasın diye yoksa rock içerikli bir sitede sıkı yönetim olsun güzel Türkçemiz konulu bir panel olursa site camiası olarak gönül rahatlığıyla iştirak edebilelim diye değil.. rock'ın tabiatı rahat olması zaten, adabınızı bozmadan argo da konuşabilirsiniz ama kati suretle başka birine hakaret etmek yasaktır..

cümlenin ilk harfini küçük yazdığım için kendimden çok utandım TDK'dan müfettiş arkadaşlarla daha sonra müzakere ederiz bu hususu..

herşeyin ötesinde çok uzun bir zaman olmasada burdan yada şahsi olarak beni tanıyan arkadaşlar bilirlerki benim hamurumda soytarılık mevcuttur bunuda gülün diye yazdım (belli oluyor heralde) ama dersenki benim şikayetim yazdığın şeye gülemedim ok, olmamış ozaman.. ama zaten bukadar ciddiyetsiz bir yazıyı alıpda imlası bozuk dersen ben sana gülerim.. :)

saygılar sevgiler.. BURAK ;)

Çok ciddiye almışın be kardeşim.Bana kalsa argo serbest olmalı zaten ama diğer birçok başlıkta bu tip yazım hatalarına çok dikkat ediliyor.küçük harfle başadı diye bombardıman yapıyorlar.Ben yazış sitilindeki espriyi yakaladım ,hoşuma da gitti ama bu işin bokunu çıkaran modlar da yok değil.

ok ama benim ciddiye aldığım konu şundan ibaret.. forumda şuan en intizamlı işleyen bölüm sanırsamki alım satım bölümüdür.. yani biz bukadar özveride bulunurken birinin çıkıpda tenkit sayılabilecek bir şekilde konuşması çok moral bozucu olabiliyor.. bizim burda yapmaya çalıştığımız insanları gündelik hayatından uzaklaştırmak değil sadece biraz daha anlaşılır ve saygı çerçevesinde bir ilişki kurmalarını sağlamak.. bunu suistimal eden kişiye herkesden önce zaten biz tepkimizi gösteririz..

welhasılkelam saygılar & sevgiler.. BURAK

slm

vileshome u uzun zamandır tanıyorum adamın doğasında var gerçekten alım satım forumunu son dönemlerde büyük ölçüde belli bir çizgide gitmesini sağlayanlardan biri ama öte yandan gırgır şaka olduğu zamanda affetmez...

Re: slm

presence demiş ki:
valla sipariş konusu derin bi konu açıkçası ben sadece kendime yaptım.yenisini yapmak için baya ikna edici bir mebla olması lazım :twisted: :D ama öyle bir düşüncem yok..

PRESENCE Engineering®

Presence Boogie Dual Rectifier | Handbuilt in the TURKEY/Presence Home :LOL:

Bi TSL100 parası istemezsin bizden :D

Video kaydındaki sesin daha iyi gelmesinin sebebi sanırım alet amfiye bağlanmış, diğer kayıtlarda ise direk pc ye girilmiş bu yüzden cazır cuzur gelmiş. Ben de kardeşime bi güzellik yapıyım dedim. Eklediği sesleri kabin simülatöründen geçirdim biraz da reverb falan verdim... Baya güzel geliyo şu anda...

http://rapidshare.de/files/26171870..._Demo__Cabinet_Simulation__Aktif_EMG.zip.html

Linkinden indirebilirsiniz.

Eline sağlık presence vatana lazım senin gibiler :)

ilteris demiş ki:
Video kaydındaki sesin daha iyi gelmesinin sebebi sanırım alet amfiye bağlanmış, diğer kayıtlarda ise direk pc ye girilmiş bu yüzden cazır cuzur gelmiş. Ben de kardeşime bi güzellik yapıyım dedim. Eklediği sesleri kabin simülatöründen geçirdim biraz da reverb falan verdim... Baya güzel geliyo şu anda...

http://rapidshare.de/files/26171870..._Demo__Cabinet_Simulation__Aktif_EMG.zip.html

Linkinden indirebilirsiniz.

Eline sağlık presence vatana lazım senin gibiler :)

senin de ellerine sağlık olmuş tonların gerçek güzelliği ortaya çıkmış..

slm

güzel olmuş uraştığın vakit ayırdığın tşk ederim aslında bende yapacaktım ama olabildiğince ham olsun istedim. sen cabinet simülesini nerden yaptın pc denmi yoksa prosesessördenmi ekledin efeckleri

PC den ekledim... Processör hede hödö hiç bi ekipmanım olmadıgı için pc den ton çekme konusunda baya bi uğraştım bu aralar buna da el atıveriyim dedim :)

eline saglik, ses falan süperde, resimleri görünce bu alet nasil calisir yada daha ne kadar calisir diye düsünmemek elde degil:)

hani su aletin semasini cizip bir plakete cikarsan sonra parcalari plakete güzelce lehimlesen daha profesyonel vede uzun ömürlü olur bence.

slm

çizmek kolayda çıkarması karın ağrızı böyle yapmak kolayıma geldi ayrıca zaten lambalı anfiler baskılı devreye yapılmazlar hatta point to point (noktadan noktaya) yapılırlar.

Geri