Metin Türkcan Ve Setup'ı ??

burdaki morley mi arkadaslar yapmayın gözünüzü seveyim yoksa ben mi yanlış gördüm bi daha bakayım ama sonuçta kullandığı crybaby nin modelini bilen varsa yazarsa iyi olur valla mesela gözlerimin etrafındaki çizgiler sarkısındaki soloda crybaby yokmu ben mi yanlıs biliyorum yani kullandı diye tahmin ediyorum solonun tonundan

Sebnem_Ferah-11.jpg

erren birader sen neyaptın yav iyice kafam karıstı. Metin Türkcanın mı bu eq ayarlarıda gözükse iyi olcaktı ya neyse cok sey istedim:D yukarda yazzmıstım gözlerimin etrafındaki çizgilerde crybaby mi var diye dinledim iyice o albümde komple morley kullamıs bana öyle geldi. erren kardes sen su olayı iyice bi acsana ne biliyosan vurup kacma gibi olmuş seninkide :D saygılar

tc. electronics şebonun vocal proccesoru..meteboy la alakası yok

esp clipse 2 değil 1 olmalı..
çünkü 2 serisi amerikada satılıyor sadece avrupaya çıkışlarda 2 ton 2 ses potu ile geliyor..gibson la mahkemelik olduğundan..buda gitarın eclipse-1 olduğunu gösterir

NoYaN demiş ki:
tc. electronics şebonun vocal proccesoru..meteboy la alakası yok

esp clipse 2 değil 1 olmalı..
çünkü 2 serisi amerikada satılıyor sadece avrupaya çıkışlarda 2 ton 2 ses potu ile geliyor..gibson la mahkemelik olduğundan..buda gitarın eclipse-1 olduğunu gösterir

abi sen o eclipse 2 değil 1 dersen kavga çıkar forumda :LOL: ya açıkçası daha önce çok kez tartışıldı 1 mi ikimi diye ama 2 olduğu diğer sayfalarda açıklandı galiba ve neden eclipse 2 olduğu da

dayısı kolombiyaya giderken gitarını metin turkcana bırakmıs gitar olarak baslaması boyle ama daha önce de bazı enstrumanlarla uğrasmış komsularında filan aletler varmıs

mesela nasıl kullanabilir tek pedalı bütün ayarları asağıda bende var eq7 aynı o sekle getirdim ama bariz bir fark yok zaten o resimde de delay acık eq kapalı ledlerden yanlıs gözükmüyorsa

mdkirk demiş ki:
mesela nasıl kullanabilir tek pedalı bütün ayarları asağıda bende var eq7 aynı o sekle getirdim ama bariz bir fark yok zaten o resimde de delay acık eq kapalı ledlerden yanlıs gözükmüyorsa

Şöyle kullanılabilir: 2 veya 3 tane eq alırsın.hepsine farklı ayarlar çekersin.O an treble boost yapıcaksan o pedalı açarsın bi sonraki parçada mid boost yapmak istediğinde bunun için ayarladığın pedalı kullanırsın.Eq20 almak isteyen ama dijital olduğu için vazgeçenler için iyi bir seçenek.

10 sayfa nedir ya :) Ansiklopedi yazilmis yok oydu yok buydu diye :) biriniz arayip sorsaniz soyler heralde neyi nerde kullandigini bu kadar yormayin kendinizi :roll:

Reeve demiş ki:
10 sayfa nedir ya :) Ansiklopedi yazilmis yok oydu yok buydu diye :) biriniz arayip sorsaniz soyler heralde neyi nerde kullandigini bu kadar yormayin kendinizi :roll:

Harbiden yani :)

Kaldıki Metin Türkcan,öyle ukala bir tip değildir.Konserlerinde,sound check'te seyircilerle haşır neşir olan bir gitarcı.

Birisi bir konserinde denk getirip sorsa,eminim yardımcı olacaktır ;)

Geri