Cem Köksal

nurchin demiş ki:
polemiği başlatan arkadaşadır cevabım;cem köksal'ın tarzıyla ilgilenmiyorum,dinlemiyorumda fakat yaptığın ayıp!!!!adamı tanımıyor ve müzik,gitar,heavy metal hakkındaki fikirlerini bilmiyorsun.bilen niri olarak söylüyorum ki sıkı bir adam ve en azından ''herkeze''yerine doğusu olan ''herkese''kelimesini kullanıyor!!!!!!!!!!insanlar hakkında öylesine yorum yapma,anlamaya çalış ve emeklerine saygı göster bence :!: :!: :!: :!:
haklısın...zaten bizim toplum herkese karşı böyle...onun için salla gitsin

ya adam hakkaten teknigi yutmus ama biraz fazla malmsteen den etkileniyo gibi gelio. album yinede super. earthquake,blood on blood,set me free,dreams,man made of iron,winding road en iyi parcalar...

Sadece Manowar hakkında değil genel anlamda yurtdışından gelen grupların baştacı edildiği ve bizim içimizden çıkanlara aynı özenin gösterilmediği gibi bir şeyler dedi. Konsere soundcheck yapmadan çıkmak zorunda kalmış ve teknik sorunlar olmuş galiba.

Bikac sarkisinida soyleyememek durumunda kalmis(vakit sikintisi herhalde) ses sistemindeki bozukluklardanda baya bi sikayetciydi!!Ayrica cok iddiali bi laf da etti "Bundan sora ister Metallica ister Manowar gelsin kimsenin alt grubu olarak cikmicam headlineri olmadigim hicbir konsere, festivalede katilmicam" dedi
Bencede soylediklerinde haklilik payi var!!Turkiye'de catir catir heavy metal calan ve bu kadar iyi bi ekibe sahip kac tane grup var ki??Pentagram'dan sonra basimiza gelen en guzel seylerden biridir bence Cem Koksal!!O yuzden onlarda gerekli saygiyi ve ilgiyi tabiki gormeliler bi Turk grup olarak!! :metalhead :metal

benim c.köksalın sözlerinden kastettiğim bunlar değildi hani nerde heavy metal kardeşliği,heavy metal kardeşliğini de gördük gibi laflar etmiş,sizlere sordum çünkü -miş'li konuştuğum ve bilmediğimden dolayı direkt yorum yapmak istemedim, :( eğer cem köksal böyle diyorsa onu ayıplıyorum çünkü cem köksalın müziğini çok sevmememe rağmen o yağmurda ve çaldığı coverları da katletmesine rağmen sırf destek amaçlı yılmadan kafa salladım(biraz da çok sevdiğim whisky elemanları için ;) )

konserde olmadığım için sahnede neler yaşandı bilmiyorum ama TV de izlediğime göre çok sinirliydi ve birazda haklı sanırım yabancı grupların kaprisleri konusunda.elimizdeki değerleri bilmek lazım hep yabancı hayranlığı bizim sağlam metal gruplarımız olduğu gerçeğini unutturuyor zaman zaman

anti-social demiş ki:
benim c.köksalın sözlerinden kastettiğim bunlar değildi hani nerde heavy metal kardeşliği,heavy metal kardeşliğini de gördük gibi laflar etmiş,sizlere sordum çünkü -miş'li konuştuğum ve bilmediğimden dolayı direkt yorum yapmak istemedim, :( eğer cem köksal böyle diyorsa onu ayıplıyorum çünkü cem köksalın müziğini çok sevmememe rağmen o yağmurda ve çaldığı coverları da katletmesine rağmen sırf destek amaçlı yılmadan kafa salladım(biraz da çok sevdiğim whisky elemanları için ;) )

Yok öyle bir şey demedi. Sinirli ama seviyeli bir konuşmaydı bence ve haklıydı da.

Geri