Cem Köksal

joe lynn turner la cem köksal şebnem ferah tan önce çıkması beni deli etti.acaba şebnem ferah buna hiç itiraz etti mi?manisada da sahnede cem ve joe lynn turner varken şebnem şebnem diye bağırdılar.bunlar müzik özürlü lise talebelerinden ibaret.

besgme demiş ki:
davulcu kimse mükemmeldii::: :!: (bush geyiği fLn koprdı maske olaı fLn (:))
bass süperdii :::::::: vokal zaten söylmme grk yok:: yani her şey muhteşimdi:::
cem köksl malmsteen gbi deildi (:) walla bu sefer biitiimmm :!: :!:
davulcu whisky grubunun davulcusudur.Türkiye'de heavy metali yaratan insanlardan biridir.bass da aynı şekilde whisky nin bassçısıdır.

Antibiyotik demiş ki:
joe lynn turner la cem köksal şebnem ferah tan önce çıkması beni deli etti.acaba şebnem ferah buna hiç itiraz etti mi?manisada da sahnede cem ve joe lynn turner varken şebnem şebnem diye bağırdılar.bunlar müzik özürlü lise talebelerinden ibaret.

hımmm ,valla şebnem ferah sanmıyorum böyle şeyleri taksın ya da, cemin de takıcağını sanmam. Kim ilk önce çıktı ya da sonra çıktı ,şebnemin tarzı çok farklı ,kendini ikinci plana atıldı gibi hissetmemiştir.Şebnemin kuşkusuz sesi mükemmel tabi ingilizce şarkılar hariç..

O bağıranlarda tabiki iş olsun diye bağırmışlardır malum gençler işte,ama şebnemi severim ,o da beni sever:) ...

cem balıkesire geldi ve tabi kalırmıyım gittim bende konsere...adam süper ya...fırsatınız olursa kaçırmayın derim...acaip çalıo eleman:)

konser sonrası kulise girmek için sahnenin arkasına gittiğimizde güvenlikteki adam tabiki giremeyeceğimizi söyledi. bu sene şebnem var giremezsiniz izin vermiyolar dedi..... nası yaa anlamadım. bu sene JLT var giremezsiniz falan deseler tamam da şebnem ne yaaa. bi kez daha nefret ettim kendisinden....
tabi sonra çağatay a telefon açtık ve gelip aldı bizi sağolsun... :)

Antibiyotik demiş ki:
besgme demiş ki:
davulcu kimse mükemmeldii::: :!: (bush geyiği fLn koprdı maske olaı fLn (:))
bass süperdii :::::::: vokal zaten söylmme grk yok:: yani her şey muhteşimdi:::
cem köksl malmsteen gbi deildi (:) walla bu sefer biitiimmm :!: :!:
davulcu whisky grubunun davulcusudur.Türkiye'de heavy metali yaratan insanlardan biridir.bass da aynı şekilde whisky nin bassçısıdır.
tşk ettim :) :oops: whisky gbi bir efsnnin elemnlarını tanıyamadım gerçi ben çok arkadaydım :oops: maske ve bush konusunda çookk takdir ettim ::: konser mükemmeldi ama fakat o lise örencilerini abazları boğasım geldi şebnem şebnem ı love you şebnme:: nedir bu yha ne kadar cahil bir kitle:: allahtan cem köksalı dinleyip kaçtık (!)

az önce saklikent konserinden geldim çok az kisiydik ama lee ve cem köksal resmen costurdu...konser sonunda söledigi 'biz sürekli binlere çalioruz ama 10 kisi bile olsa sarkilari bilen insanlara çalmak büyük bir zevkti' cümleleri beni mest etti kisaca çok güzel bir geceydi...

ankarada öle bir maske organizasyonu olmadi ama ne bilim davulcu pek öle ahim sahim gelmedi bana yani klasik davul,nota,tuse egitimi almis ancak çok asmis bir davulcu degildi tuse ve nota anlaminda 40 firin ekmek yememiz lazim ama düzgün bir çalismayla ben veya su anda çevremden tanidigim bazi davulcular rahatlikla cem köksalla çalabilirmisiz onu gördüm...belkide adam gününde degildi kim bilir?

extacy16 ile yanyana izledik konseri.(haberi yok onun gerçi :D )turner gerçekten iyiydi,o adamın orada 50 kişiye söylemiş olması gururuma dokundu işin açıkcası.cem köksal ne kadar eleştirilebilir olsada insanlar joe lyn turner'ı izlemeye bu konserlere gitmeliler.bilmiyorum ama sanırım afişleme geç yapılıyor,fiyat biraz daha cüzzi tutulabilir,ertesi gün LES olan bir güne konser koyulmayabilirdi.
**neyse joe lyn turner'dan imzamızı rahat rahat aldık sonuçta.
**şu 15 kişiye çaldık çok zevk aldık olayına kesinlikle inanmadığımı belirtmeliyim.grup sürekli sahneyi solo performans için ilk önce klavyeciye sonra basa sonrada davula bıraktı.toplam 10!ar dakikadan yarım saat oradan gitti.cem köksal enstrümantal iki üç parça çaldı.orada da biraz zaman çaldılar.parçaları elektro klavye sololarıyla baya uzattılar.yani turner en fazla 1 saat sahnede durdu durmadı.zaten 11 buçukta çıktılar sahneye.
**yani çok zevk aldık olayı.bu konseride sizi memnun ederek bitrdikya çok şükür demekti kanımca.
**ha birde davulcu olayına değinmiş extacy'de .abi ben bu yaşıma kadar öyle davulcu görmedim izlemedim.tuşeleri koordinasyonu çok iyiydi işin gerçeği.sanırım bir davulcunun öyle çalabilmesi için baya bir süre davulla yatıp kalkması gerekiyor.herif tam bir hard rock davulcusu buna hiç şüphe yok.yani herkesin o grupta çalabileceğini sanmıyorum.
*** neyse arkadaşlar sizinde şehrinize gelirse joe lyn turner için gidin izleyin derim.hele yanımda bir kız rainbow plağı imzalattı off dedim bugünleride gördük.
**hadi sevgiyle kalın.

set me free yi ilk gördüğüm yerde aldım ama aldğım gün ingilizce öğretmenime verdim tayini çıktı albüm gitti(ben de küçük bir ilçedeyim şehir merkezine 160 km uzaktaki). sonra 2. basım just set me free çıktı aradım aradım bulamadım. arıyorum:D cd formatında sanırım imzalı pen a da hediye ediyormuş

cem köksal konseri ankara'da bence çok olmulu geçti.ses sistemi yeterince iyi değildi ama müzisyenliği çok beğendim.cem köksal iyi bir gitarist.bunu konserde gördük.joe lynn bir önceki konsere göre zayıflamış görünüyordu.çığlıkları iyiydi.bazı yerlerde sesini zorladı ama genelde iyiydi.davulcu alpay şalt ise günün en iyi isimlerinden biriydi.onun iyi performanslarından birisiydi.sıradan bir davul solosu değil kompozisyon ağırlıklı bir soloydu ve bunda da başarılı oldu.

bence süper bir konserdi,gayet samimi bir ortamda yarım metre uzaklıkta cem köksal + lyn turner izlemek muhteşem bişeymiş...Ayrıca konserde 3 pena 1 de baget alıp evime dönmenin verdiği mutluluk da apayrı bişey :) ..Muhteşem bi anı benim için..

Canneerr demiş ki:
bence süper bir konserdi,gayet samimi bir ortamda yarım metre uzaklıkta cem köksal + lyn turner izlemek muhteşem bişeymiş...Ayrıca konserde 3 pena 1 de baget alıp evime dönmenin verdiği mutluluk da apayrı bişey :) ..Muhteşem bi anı benim için..

3 pena almışında anlamı yok işte o penaların cem köksal konserine giden hemen herkesde var o penalardan. cem köksalın belkide tek eksisi o kadar çok pena dağıtmak, anlamı kalmıo ver bi tane özel olsun değil mi ama :)

**ha birde davulcu olayına değinmiş extacy'de .abi ben bu yaşıma kadar öyle davulcu görmedim izlemedim.tuşeleri koordinasyonu çok iyiydi işin gerçeği.sanırım bir davulcunun öyle çalabilmesi için baya bir süre davulla yatıp kalkması gerekiyor.herif tam bir hard rock davulcusu buna hiç şüphe yok.yani herkesin o grupta çalabileceğini sanmıyorum.

denmis davul tonlari çok güzel ayarlanmisti hayatimda duydugum en iyi cross alto tonu uyumlarini gördüm hemen hemen 'herif tam bir hard rock davulcusu buna hiç şüphe yok' cümlesine sonuna kadar katiliyorum ancak albümü dinleye dinleye özümsemis bi insan olarak gerek set me free de olsun (geçisleri çalmadi??ki ben çok merak ediordum nasil çalindigini saglam zil oyunlari var orda veya sarki içindeki twinler?) gerek blood in blood da olsun davuldan hiç zevk alamadim bu arada yanlis anlasilmasin yukarida daha yenilcek 40 firin ekmegimiz var dedim zira hayatimda hiç bir zaman kendi davulculugumuda beyenmisligim yoktur ama o mevkiideki baska insanlarla karsilatirildiginda çok aman aman bir davulculuk görmedim 10 dakka solo atildi herkes çok etkilendi ancak herkes sunuda bilsin o soloda zaten saglam bir ton uyumu yakalanmis cross alto organizasyonunda bi önceki msgdada söledigim gibi sadece klasik egitim var o kadar yani trampeti notayla çalabilcek düzeyde olmak o sololari atmaya yeter...davulu notali çalmayi ögrenip böle bir soloyu atabilmekde 2 aylik bir calismaya bakar...ukalaligim olduysa affedilsin dün gece sahneye çikan herkes karsisinda egilmek boynumuzun borcudur ancak davul açisindan tatmin olmadim dün gece...

Geri